Nakon utakmica u Podgorici, Baru i Budvi biće poznati parovi polufinala pionirskog prvenstva Crne Gore u konkurenciji odbojkašica.
U subotu se igraju dva meča – Budućnost nakon pobjede 3:0 u Ulcinju dočekuje istoimenog rivala u sportskoj sali Medicinske škole u Podgorici u subotu, 7. marta, s početkom u 17 sati.
Dva sata kasnije počeće meč između Galeba i Gimnazijalca u barskoj Gimnaziji – prvi meč u Kotoru pripao je sastavu Gimnazijalca takođe 3:0.
Nedjelja donosi mečeve u Budvi i Podgorici. Od 16 sati Budva će u Mediteranskom sportskom centru ugostiti Jedinstvo, koje je pobijedila u Bijelom Polju 3:0, a od 17 sati igraće Net i Akademija u sportskoj dvorani OŠ „Dragiša Ivanović“ u Podgorici, prvi meč dobio je Net, takođe maksimalnim rezultatom.
U slučaju istog broja bodova nakon dvije utakmice, o pobjedniku para odlučivaće zlatni set.
Pionirsku ligu odbojkašica organizuje Odbojkaški savez Crne Gore uz podršku Ministarstva sporta i mladih.
