I liga (M): Budućnost Capital Plaza – Volley Star 3:0

od Jelena
305 pregleda

Pred oko 150 gledalaca u dvorani Univerziteta Budućnost je upisala sigurnu pobjedu maksimalnim rezultatom 3:0. U domaćem sastavu zbog povreda meč su sa tribina posmatrali Pavićević i libero Vlahović pa je njegovo mjesto zauzeo primač servisa Vidić, a na prijemu je mjesto zauzeo mladi Peruničić. Nakon početnih 0:2 na servis je došao Jelić i Budućnost je preokrenula na 9:2 i do kraja seta uvećavala prednost za ubjedljivih 25:15. Priliku da zaigraju dobili su tehničar Dubak i primač Nikola Radović. U drugom setu došlo je do opuštanja domaćih pa je trener Radulović zatražio tajm aut na 7:10 što je urodilo plodom za preokret i vodstvo 11:10. U nastavku su se ekipe smjenjivale u vodstvu ali se Budućnost na kraju seta odlijepila i slavila sa 25:21. Treći set se igralo poen za poen da bi Budućnost pokazala da je kvalitetniji rival i rutinski privela set kraju sa 25:20 a u igru je ušao najmlađi Jovović umjesto korektora Boškovića.

Budućnost Capital Plaza – Volley Star 3:0 (25:15, 25:21, 25:20)

Univerzitetska dvorana PG. Gledalaca oko 150. Sudije: Delić M. i Batizić B. (oboje iz Podgorice).

Budućnost Capital Plaza: Vlahović, Peruničić, Hadžisalihović, Šćepanović, Dubak, Bošković, Jelić, Radović N., Radović B., Zvicer, Jovović, Vidić.

Volley Star: Vuković, Manojlović, Mirković, Vojinović, Ćetković, Vulić, Đurović, Bjelica, Cebalović, Danilović, Đokić.