Raspored utakmica – Prva liga (Ž) – 2021/2022

od admin
8,016 pregleda

Raspored utakmica – Prva liga (Ž) – 2021/2022

DatumMatchVrijeme/RezultatiLeagueSezonaDvoranaKolo
Galeb — Morača 3:2Prva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
1
Luka Bar — Jedinstvo 3:1Prva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
1
Budućnost volley — Gimnazijalac 0:3Prva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
1
Akademija — Rudar 3:2Prva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
1
Rudar — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
2
Gimnazijalac — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
2
Albatros — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
2
Akademija — GalebPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
2
Jedinstvo — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
3
Galeb — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
3
Budućnost volley — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
3
Mediteran — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
3
Luka Bar — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
3
Rudar — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
4
Morača — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
4
Morača — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
2
Akademija — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
4
Albatros — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
4
Galeb — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
4
Gimnazijalac — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
5
Budućnost volley — GalebPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
5
Jedinstvo — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
5
Luka Bar — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
5
Mediteran — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
5
Morača — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
6
Mediteran — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
6
Akademija — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
6
Galeb — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
6
Rudar — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
6
Luka Bar — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
7
Gimnazijalac — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
7
Budućnost volley — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
7
Jedinstvo — GalebPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
7
Mediteran — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
1
Galeb — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
8
Budućnost volley — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
8
Akademija — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
8
Jedinstvo — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
9
Gimnazijalac — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
9
Albatros — GalebPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
9
Luka Bar — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
9
Albatros — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
7
Rudar — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
8
Mediteran — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
8
Morača — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
9
Rudar — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
10
Morača — Galeb Liko Soho GroupPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
10
Albatros — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
10
Jedinstvo — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
10
Gimnazijalac — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
10
Jedinstvo — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
11
Mediteran — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
11
Budućnost volley — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
11
Luka Bar — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
11
Galeb Liko Soho Group — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
11
Rudar — Galeb Liko Soho GroupPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
12
Gimnazijalac — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
12
Morača — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
12
Albatros — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
12
Akademija — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
12
Mediteran — Galeb Liko Soho GroupPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
13
Luka Bar — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
13
Gimnazijalac — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
13
Jedinstvo — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
13
Budućnost volley — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
13
Rudar — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
14
Akademija — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
14
Galeb Liko Soho Group — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
14
Morača — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
14
Albatros — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
14
Jedinstvo — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
15
Luka Bar — Galeb Liko Soho GroupPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
15
Budućnost volley — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
15
Gimnazijalac — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
15
Albatros — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
15
Rudar — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
16
Morača — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
16
Galeb Liko Soho Group — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
16
Mediteran — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
16
Akademija — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
16
Gimnazijalac — Galeb Liko Soho GroupPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
17
Luka Bar — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
17
Morača — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
17
Albatros — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
17
Jedinstvo — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
17
Galeb Liko Soho Group — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
18
Rudar — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
18
Budućnost volley — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
18
Akademija — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
18
Mediteran — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
18