Raspored utakmica – Prva liga (Ž) – 2021/2022

od admin
1,017 pregleda

Raspored utakmica – Prva liga (Ž) – 2021/2022

DatumMatchVrijeme/RezultatiLeagueSezonaDvoranaKolo
Galeb — Morača 3:2Prva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
1
Luka Bar — Jedinstvo 3:1Prva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
1
Budućnost volley — Gimnazijalac 0:3Prva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
1
Mediteran — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
1
Akademija — Rudar 3:2Prva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
1
Rudar — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
2
Gimnazijalac — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
2
Morača — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
2
Albatros — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
2
Akademija — GalebPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
2
Jedinstvo — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
3
Galeb — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
3
Budućnost volley — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
3
Mediteran — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
3
Luka Bar — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
3
Rudar — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
4
Morača — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
4
Akademija — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
4
Albatros — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
4
Galeb — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
4
Mediteran — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
5
Budućnost volley — GalebPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
5
Luka Bar — AkademijaDruga liga (Ž) - grupa A, Prva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
5
Jedinstvo — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
5
Gimnazijalac — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
5
Rudar — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
6
Morača — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
6
Akademija — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
6
Galeb — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
6
Mediteran — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
6
Budućnost volley — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
7
Luka Bar — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
7
Jedinstvo — GalebPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
7
Gimnazijalac — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
7
Albatros — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
7
Rudar — MoračaPrva liga (Ž)2021/2022
SC Ada
8
Akademija — AlbatrosPrva liga (Ž)2021/2022
SD Župa
8
Galeb — GimnazijalacPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
8
Mediteran — JedinstvoPrva liga (Ž)2021/2022
SC Rea
8
Budućnost volley — Luka BarPrva liga (Ž)2021/2022
Medicinska škola
8
Morača — AkademijaPrva liga (Ž)2021/2022
O.Š. "Radojica Perović"
9
Albatros — GalebPrva liga (Ž)2021/2022
SC Igalo
9
Gimnazijalac — MediteranPrva liga (Ž)2021/2022
Gimnazija Kotor
9
Jedinstvo — Budućnost volleyPrva liga (Ž)2021/2022
SC Nikoljac
9
Luka Bar — RudarPrva liga (Ž)2021/2022
SC Topolica
9