Connect with us

Crna Gora

PIONIRKE Završen osmi vikend pionirske lige

U nedelju 29.aprila, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u dvorani Verde Complex-a, odigran je osmi vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Luka Bar – Budućnost Capital Plaza 2:1 (25:13, 17:25, 15:5)

Luka Bar: Lukić, Krgović, Jovetić, Smolović, Zeković, Jovanović, Martinović, Raičević, Hodžić, Marković, H. Krgović, Knežević.

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Jovović, Nikolić, Stanojević, Vuković, L. Jovović, I. Stanojević, Anđić, Mrđenović, Vučinić.

Mrkojevići – Akademija 0:2 (14:25, 11:25)

Mrkojevići: Pecović, Kadić, Ljaljević, Kalamperović, Perazić, Vukić, Đurović.

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Mitrović, Belojević.

Mladost – Libero 0:2 (23:25, 24:26)

Mladost: Stanišić, Telesmanić, Radošević, Grbović, Kilibarda, Petranović, Tujković, Klakor.

Libero: Tomašević, Matunović, Medin,  Đurašić, A. Tomašević, Iličković, Vraneš, Zlotvorić, Kovečević, Mladenović.

Luka Bar – Gimnazijalac 2:0 (25:22, 25:13)

Luka Bar: Lukić, Krgović, Jovetić, Smolović, Zeković, Jovanović, Martinović, Raičević, Hodžić, Marković, H. Krgović, Knežević.

Gimnazijalac: Radanović, Bećir, Bulatović, Borozan, Popović, Kovačević, Ćetković, Franović, Dragović, A. Popović, Plamenac.

Budućnost Capital Plaza – Herceg Novi 0:2 (10:25, 20:25)

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Jovović, Nikolić, Stanojević, Vuković, L. Jovović, I. Stanojević, Anđić, Mrđenović, Vučinić.

Herceg Novi: Popović, Ćuhlib, N. Petrović, Davidović, Na. Petrović, Senić, Baković, Kapor, Đuratović, Bovan, Nikolić, Bleništa.

Akademija – Gorštak 1:2 (25:15, 26:28, 12:15)

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Mitrović, Đurović.

Gorštak: Peković, Tapušković, Dežić, Vuković, Šćepanović, Medenica, Bulatović, Drakul, Obrenović, Dašić.

Budućnost Bemax – Mladost 2:0 (25:16, 25:17)

Budućnost Bemax: Stanković, Đurković, Bojanović, Radulović, Radunović, Brnović, Ćetković, Pešić, Lazović, Topčević, Bjelanović.

Mladost: Stanišić, Telesmanić, Radošević, Grbović, Kilibarda, Petranović, Tujković, Klakor.

Ivangrad 2011 – Gorštak 0:2 (23:25, 11:25)

Ivangrad 2011: Bogavac, Vasović, Aković, Ralević, Dubak, Đurašković, Knežević.

Gorštak: Peković, Tapušković, Dežić, Vuković, Medenica, Bulatović, Drakul, Obrenović, Dašić.

Gimnazijalac – Ivangrad 2011 2:1 (25:20, 23:25, 15:9)

Gimnazijalac: Radanović, Bećir, Bulatović, Borozan, Popović, Kovačević, Ćetković, Franović, Dragović, A. Popović, Plamenac.

Ivangrad 2011: Bogavac, Vasović, Aković, Ralević, Dubak, Đurašković, Knežević.

Libero – Morača 2:0 (25:12, 25:19)

Libero: Tomašević, Matunović, Medin,  Đurašić, A. Tomašević, Iličković, Vraneš, Zlotvorić, Kovečević, Mladenović.

Morača: Martinović, Pavićević, Boljević, Đurišić, Vidaković, Rudan, Milačić, Kankaraš, Tošić, Mijušković, Kalezić.

Gorštak – Nikšić 2:0 (25:18,28:26)

Gorštak: Peković, Tapušković, Dežić, Vuković, Šćepanović, Medenica, Bulatović, Drakul, Obrenović, Dašić.

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Perišić, Bulajić, Đurović, Nikolić, Nikčević S. , Nikčević M. Đilas, Jovanović.

Rudar – Budućnost Bemax 2:0 (25:21, 25:16)

Rudar: Vujanović, Čakar, Preradović, Smolović, Leovac, Ćalasan, Klačar, Tabaković, Sokić, Gazdić, Vraneš, Denda, Ostojić.

Budućnost Bemax: Stanković, Đurković, Bojanović, Radulović, Radunović, Brnović, Ćetković, Pešić, Lazović, Topčević, Bjelanović.

Morača – Mrkojevići  2:0 (25:0, 25:0) – službeni rezultat

Galeb Poliklinika Hipokrat – Jedinstvo Bemax 1:2 (13:25, 25:21, 11:15)

Galeb Poliklinika Hipokrat:Dragojević, Čavić, Saltić, Krivokapić, Tvrdišić, Đuričić, Vlaović, Šćekić, Dabović, Gajović, Vlahović, Bajčeta, Cikić.

Jedinstvo Bemax:Hadžibegović,Kolić, Krgović, Žujović, Vuletić, Madžgalj, Radović, Popović, Jevrić, Veličković, Gogić, Barać, Bošković.

Nikšić – Gimnazijalac 2:0 (25:9, 25:17)

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Perišić, Bulajić, Đurović, Nikolić, Nikčević S. , Nikčević M. Đilas, Jovanović.

Gimnazijalac: Radanović, Bećir, Bulatović, Borozan, Popović, Kovačević, Ćetković, Franović, Dragović, A. Popović, Plamenac.

Jedinstvo Bemax – Rudar 0:2 (20:25, 13:25)

Jedinstvo Bemax:Hadžibegović,Kolić, Krgović, Žujović, Vuletić, Madžgalj, Radović, Popović, Jevrić, Veličković, Gogić, Barać, Bošković.

Rudar: Vujanović, Čakar, Preradović, Smolović, Leovac, Ćalasan, Klačar, Tabaković, Sokić, Gazdić, Vraneš, Denda, Ostojić.

Herceg Novi – Galeb Poliklinika Hipokrat 2:1 (25:23, 19:25, 15:8)

Herceg Novi: Popović, Ćuhlib, N. Petrović, Davidović, Na. Petrović, Senić, Baković, Kapor, Đuratović, Bovan, Nikolić, Bleništa.

Galeb Poliklinika Hipokrat:Dragojević, Čavić, Saltić, Krivokapić, Tvrdišić, Đuričić, Vlaović, Šćekić, Dabović, Gajović, Vlahović, Bajčeta, Cikić.

 

 

More in Crna Gora