Banner

Kadetkinje – Raspored i rezultati za 2023/2024

od admin

TABELE I REZULTATI PRVOG KVALIFIKACIONOG TURNIRA:

Grupa A

Pl. EKIPA O P I B S+ S- S+/S- P+ P- P+/P-
1 MORAČA 2 2 0 6 4 0 MAX 100 63 1,587
2 NET 2 1 1 3 2 2 1,000 82 84 0,976
3 LIBERO CT 2 0 2 0 0 4 MIN 65 100 0,650

Morača – Net 2:0 (25:17, 25:15)

Morača: Zejak, Milačić, Nedović, Laković, Radulović, Jovanović, Bogojević, Šalgo, Popović, Koprivica, Pivljanin, Milić (libero), Filipović (libero). Trenee: Radusinović.

Net: Bošković, T. Džudović, Pejović, P. Džudović, M. Tošić, Pođanin, Popadić, Mugoša, S. Tošić, Kasalica, Mirotić, Petrović, Kovačević (libero), Brajović (libero). Trener: Radomirović.

Net – Libero CT 2:0 (25:19, 25:18)

Net: Bošković, T. Džudović, Pejović, P. Džudović, M. Tošić, Pođanin, Popadić, Mugoša, S. Tošić, Kasalica, Mirotić, Petrović, Kovačević (libero), Brajović (libero). Trener: Radomirović.

Libero CT: Radunović, Ivanović, Marković, Vujović, Lekić, Novović, Popović, Tatar, Perišić (libero), Raičković (libero). Trener: Radunović.

Morača – Libero CT 2:0 (25:11, 25:20)

Morača: Zejak, Milačić, Nedović, Laković, Radulović, Jovanović, Bogojević, Šalgo, Popović, Koprivica, Pivljanin, Milić (libero), Filipović (libero). Trenee: Radusinović.

Libero CT: Radunović, Ivanović, Marković, Vujović, Lekić, Novović, Popović, Tatar, Perišić (libero), Raičković (libero). Trener: Radunović.

Grupa B

Pl. EKIPA O P I B S+ S- S+/S- P+ P- P+/P-
1 MEDITERAN 2 2 0 5 4 1 4,000 111 59 1,881
2 GIMNAZIJALAC 2 1 1 4 3 2 1,500 103 76 1,355
3 IBAR 2 0 2 0 0 0 MIN 21 100 0,210

Gimnazijalac – Mediteran 1:2 (21:25, 25:17, 11:15)

Gimnazijalac: Dubravčević, Smolović, Kovačec, Peraš, Grbović, Božinović, Veljković, Raut, Grbović, Tepavac, Radusibović (libero), Ljubinković (libero). Trener: Franović.

Mediteran: Krgović, Stojanović, Grbović, Ražnatović, Gudelj, Cerović, Jovović, Šćekić, Stanišić, Obradović, Rajović, Radulović, Jurić (libero), Ivanović (libero). Trener: Ćorluka.

Mediteran – Ibar 2:0 (25:1, 25:5)

Mediteran: Krgović, Stojanović, Grbović, Ražnatović, Gudelj, Cerović, Jovović, Šćekić, Stanišić, Obradović, Rajović, Radulović, Jurić (libero), Ivanović (libero). Trener: Ćorluka.

Ibar: Šutović, Kardović, Murić, Kalač, Bulatović, Džozović. Trener: Bećović.

Ibar – Gimnazijalac 0:2 (5:25, 10:25)

Ibar: Šutović, Kardović, Murić, Kalač, Bulatović, Džozović. Trener: Bećović.

Gimnazijalac: Dubravčević, Smolović, Kovačec, Peraš, Grbović, Božinović, Veljković, Raut, Grbović, Tepavac, Radusibović (libero), Ljubinković (libero). Trener: Franović.

Grupa C

Pl. EKIPA O P I B S+ S- S+/S- P+ P- P+/P-
1 GALEB LSG 2 2 0 6 4 0 MAX 100 55 1,818
2 MRKOJEVIĆI 2 1 1 2 2 3 0,666 76 109 0,697
3 LOVĆEN 2 0 2 1 1 4 0,250 96 108 0,888

Galeb LSG – Lovćen 2:0 (25:15, 25:22)

Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Bajčeta, Lukić, Peruničić, Vučetić, Laković, Striković, Kovačević, Radović, Kosović, Arabelović, Glavanović, Raketić (libero), Kasumović (libero). Trener: Koković.

Lovćen: Dapčević, Klimanova, Muratović, Stanojević, Kadija, Prlja, Simović, Stojanović, Zečević, Jovanović, Lompar, Petričević (libero), Milošević (libero). Trener: Milivojević.

 Lovćen – Mrkojevići 1:2 (25:18, 23:25, 11:15)

Lovćen: Dapčević, Klimanova, Muratović, Stanojević, Kadija, Prlja, Simović, Stojanović, Zečević, Jovanović, Lompar, Petričević (libero), Milošević (libero). Trener: Milivojević.

Mrkojevići: Januzi, Međedović, Đurđević, Mandić, Sijarić, Škrijelj, Vuković (libero), Kalamperović (libero), Perazić. Trener: Bajramović.

Mrkojevići – Galeb LSG 0:2 (10:25, 8:25)

Mrkojevići: Januzi, Međedović, Đurđević, Mandić, Sijarić, Škrijelj, Vuković (libero), Kalamperović (libero). Trener: Bajramović.

Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Bajčeta, Lukić, Peruničić, Vučetić, Laković, Striković, Kovačević, Radović, Kosović, Arabelović, Glavanović, Raketić (libero), Kasumović (libero). Trener: Koković.

Grupa D

Pl. EKIPA O P I B S+ S- S+/S- P+ P- P+/P-
1 JEDINSTVO 2 2 0 6 4 0 MAX 100 49 2,040
2 AKADEMIJA 2 1 1 3 2 2 1,000 87 82 1,060
3 TOP VOLLEY 2 0 2 0 0 4 MIN 44 100 0,440

 Akademija – Top volley 2:0 (25:12, 25:20)

Akademija: Dević, Medenica, Gojković, Ćupić, Milivojević, Ivanović, Merdović, Prentić, Joksimović, Bulatović, Gojković (libero). Trener: Milivojević.

Top Volley: Joksimović, Milutinović, E. Selmani, Keković, L. Selmani, Pavlović, Vuković, Jolić, Strugar, Popović, Fatić (libero), Adžić (libero). Trener: Popović.

Top volley – Jedinstvo 0:2 (4:25, 8:25)

Top Volley: Joksimović, Milutinović, E. Selmani, Keković, L. Selmani, Pavlović, Vuković, Jolić, Strugar, Popović, Fatić (libero), Adžić (libero). Trener: Popović.

Jedinstvo:  Magdelinić, Balazo, Bojović, Bulatović, Merdović, Dangubić, Ćinćur, Femić, Moračanin, Šebek, Balević, Drobnjak (libero), Bojović (libero). Trener: Miladinović.

Jedinstvo – Akademija 2:0 (25:20, 25:17)

Jedinstvo:  Magdelinić, Balazo, Bojović, Bulatović, Merdović, Dangubić, Ćinćur, Femić, Moračanin, Šebek, Balević, Drobnjak (libero), Bojović (libero). Trener: Miladinović.

Akademija: Dević, Medenica, Gojković, Ćupić, Milivojević, Ivanović, Merdović, Prentić, Joksimović, Bulatović, Gojković (libero). Trener: Milivojević.

Grupa E

 Budva – Rudar 2:0 (25:12, 25:15)

Budva: Radača, Kažanegra, Rajković, Čoković, Nikolić, Vukčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Miličić, Franeta, Mitrović, Liješević (libero), Vukotić (libero). Trener: Đurović.

Rudar: Bajčeta, Martinović, Čakar, Gazdić, Avdović, Smolović, Petrović, Vraneš, Preradović, Leovac, Čepić, Doderović, Gerina (libero), Softić (libero). Trener: Marković.

 Rudar – Gorštak 2:0 (25:18, 25:18)

Rudar: Bajčeta, Martinović, Čakar, Gazdić, Avdović, SMolović, Petrović, Vraneš, Preradović, Leovac, Čepić, Doderović, Gerina (libero), Softić (libero). Trener: Marković.

Gorštak: H. Vlahović, Vuković, Mirović, Ivanović, Jovanović, Rovčanin, Perović, Raketić, Jeknić, Ćetković, Dašić, A. Vlahović. Trener: Šćekić.

Gorštak – Budva 0:2 (23:25, 14:25)

Gorštak: H. Vlahović, Vuković, Mirović, Ivanović, Jovanović, Rovčanin, Perović, Raketić, Jeknić, Ćetković, Dašić, A. Vlahović. Trener: Šćekić.

Budva: Radača, Kažanegra, Rajković, Čoković, Nikolić, Vukčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Miličić, Franeta, Mitrović, Liješević (libero), Vukotić (libero). Trener: Đurović.

Pl. EKIPA O P I B S+ S- S+/S- P+ P- P+/P-
1 BUDVA 2 2 0 6 4 0 MAX 100 63 1,587
2 RUDAR 2 1 1 3 2 2 1,000 77 86 0,895
3 GORŠTAK 2 0 2 0 0 4 MIN 73 100 0,730

Grupa F: 

Pl. EKIPA O P I B S+ S- S+/S- P+ P- P+/P-
1 BUDUĆNOST VOLLEY 2 2 0 6 4 0 MAX 100 55 1,818
2 LUKA BAR 2 1 1 3 2 2 1,000 79 79 1,000
3 ALBATROS 2 0 2 0 0 4 MIN 55 100 0,550

Budućnost volley – Luka Bar  2:0  (25:13, 25:16)

Budućnost Volley: Peković, Belojević, Šćekić, Labović, Vukčević, Lopičić, Čičić, Đukić, Ćetković, Mugoša, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Kavarić (libero). Trener: Bogojević.

Luka Bar: Krnčević, Muratović, Lekić, Kuburović, Knežević, Kudrijavceva, Tomašević, Salković (libero). Trener: Dobrković.

Luka Bar – Albatros 2:0 (25:10, 25:19)

Luka Bar: Krnčević, Muratović, Lekić, Kuburović, Knežević, Kudrijavceva, Tomašević, Salković (libero). Trener: Dobrković.

Albatros: Glušac, Smoljanin, Čurović, Ćetković, Pešić, Matijašević, Senić, Vučković, Pešić (libero). Trener: Obradović.

Albatros – Budućnost Volley 0:2 (10:25, 16:25)

Albatros: Glušac, Smoljanin, Čurović, Ćetković, Pešić, Matijašević, Senić, Vučković, Pešić (libero). Trener: Obradović.

Budućnost Volley: Peković, Belojević, Šćekić, Labović, Vukčević, Lopičić, Čičić, Đukić, Ćetković, Mugoša, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Kavarić (libero). Trener: Bogojević.