Budva na nivou šampiona

od Redakcija
476 pregleda

Volley – Budva 0:3 (16:25; 18:25; 26:28)

Predposlednju utakmicu ovog kruga odigrali su Budva i Volley. U sastavu Budve poslije duže vremena zaigrao je i Nebojša Janović, koji je uz fenomenalnog Bagarića i razigranog Dejanovića vodi sastav do novog trijumfa. Odličan prijem i dobar napad krasili su igru Budve u prva dva seta. Volley bez riješenja, i dosta bojažjivom igrom nije se mogao suprostaviti razigranom protivniku, kojeg je u trećem setu čini se sustigao umor. Ekipa Volley motivisana minimalnim vođstvom tokom cijelog četvrtog seta, i “probuđenim” korektorom Markovićem, kao i mnogom boljom odbranom dolazi u priliku da osvoji set 24:23! Ipak, pad koncentracije i ispucana aut lopta je na kraju presudila da budvani iskoriste jednu od dvije meč lopte i tako upišu još jednu maksimalnu pobjedu.