Ćulafić poražen u finalu Kupa

od admin
349 pregleda

Miloš Ćulafić poražen je u finalu kupa Argentine sa svojim Personal Bolivar od San Juan sa 3:0 osvojivši 10 poena od čega 2 iz bloka.
Etnikos za koga nastupa Luka Šuljagić (20 poena, 2 bloka) poražen je prvenstvu Grčke u gostima od Arisa sa 3:2 dok je u Challenge kupu savladao u revanšu Panvita Pomgrad sa 3:1 i plasirao se u narednu rundu a Luka je samo ulazio u igru u drugom i trećem setu.
U drugom kolu lige šampiona Halkbank je na svom terenu savladao Tirol sa 3:2 a Marko Bojić je upisao 9 poena.
U kupu CEV Olympiacos je i u revanšu bio bolji od Parnu sa 3:0 i plasirao se u narednu rundu a Božidar Ćuk odigrao je prva dva seta i osvojio 7 poena od čega 2 iz bloka.
Vojin Ćaćić je sa Mizan Khorasan savladao u gostima Matin Varamin sa 3:0 u prvenstvu Irana.

Andrea Laković plasirala se u polufinale kupa Njemačke sa svojim USC Munster savladavši u četvrtfinalu Thuringen sa 3:0.

U kupu Rumunije Nikoleta Perović je sa 25 poena (2 asa i 5 blokova) vodila svoj Targu Mures u pobjedi od 3:2 nad Penicilina Iasi u kojem igra Jelena Cvijović koja je osvojila 10 poena od čega 1 iz bloka. Interesantno je da su obje crnogorke dobile po žuti karton.

Jelena Cvijovic i Nikoleta Perovic
U prvoj utakmici četvrtfinala kupa Slovenije Go Volley Jovane Vukčević poražen je u gostima od Gorenjske sa 3:2.
Calais Marije Milović ispao je iz kupa Francuske izgubivši od Nantes sa 3:0 kod kuće.