Za vikend kvalifikacioni turniri juniorki, pionira i pionirki

od Mirjana
738 pregleda

Za vikend, 7. i 8. maja odigraće se kvalifikacioni turniri u konkurenciji juniorki, pionira i pionirki. Utakmice će se odigradi u Dvorani “Verde Complex” kao i sali Medicinske škole u Podgorici.

Kvalifikacioni turnir grupe A  za juniorke odigraće se u sali Osnovne škole “Marko Miljanov” u Bijelom Polju.

U nastavku slijedi raspored pionirki po grupama:

Subota, 07. maj – sala Medicinske škole, Podgorica

 Grupa A

Morača – Galeb Liko Soho Group (10:00h)
Galeb Liko Soho Group – Gorštak (11:00h)
Gorštak – Morača (12:00h)

Subota, 07. maj – Dvorana “Verde Complex”, Podgorica

Grupa B

Jedinstvo – Albatros (14:00h)
Budva – Jedinstvo (15:00h)
Albatros – Budva (16:00h)

Grupa C

 Rudar – Akademija (14:00h)
Libero – Rudar (15:00h)
Akademija – Libero (16:00h)

Grupa D

 Luka Bar – Lovćen (10:00h)
Lovćen – Gimnazijalac (11:00h)
Gimnazijalac – Luka Bar (12:00h)

Grupa E

 Budućnost volley – Top volley (10:00h)
Top volley – Mediteran (11:00h)
Mediteran – Budućnost volley (12:00h)

Raspored pionira po grupama:

Nedjelja, 08. maj – Sala Medicinske škole, Podgorica

Grupa A

 Budućnost volley – Galeb Liko Soho Group (10:00h)
Galeb Liko Soho Group – Mornar (11:00h)
Mornar – Budućnost volley (12:00h)

Grupa B

Mediteran – Budva (13:00h)
Budva – Jedinstvo (14:00h)
Jedinstvo – Mediteran (15:00h)

Raspored juniorki po grupama:

 Nedjelja, 08. maj – OŠ “Marko Miljanov”, Bijelo Polje

Grupa A

Jedinstvo – Ivangrad 2011 (13:00h)

Nedelja, 08. maj – Dvorana “Verde Complex”, Podgorica

Grupa B

Morača – Galeb Liko Soho Group (10:00h)
Galeb Liko Soho Group – Herceg Novi (11:00h)
Herceg Novi – Morača (12:00h)

Grupa C

Akademija – Gorštak (14:00h)
Gimnazijalac – Akademija (15:00h)
Gorštak – Gimnazijalac (16:00h)

Grupa D

 Luka Bar – Budućnost volley (10:00h)
Tempo – Luka Bar (11:00h)
Budućnost volley – Tempo (12:00h)

Grupa E

 Rudar – Mediteran (14:00h)
Volley star – Rudar (15:00h)
Mediteran – Volley star (16:00h)

Povezani članci