Banner

Rezultati utakmica šestog vikenda pionirske lige odbojkašica

od Jelena
186 pregleda

U nedjelju 17.marta odigran je šesti vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice, koju Odbojkaški savez Crne Gore organizuje uz podršku Ministarstva sporta i mladih.

U dvorani “Verde Complex” u Podgorici, ostvareni su sljedeći rezultati:

Gimnazijalac – Lovćen 2:0 (25:20, 25:22)

Gimnazijalac: Popović, Grbović, Perović, Radunović, Dubravčević, Božinović, Martinović, Mjesečević, Ćorović, Veljković, Grbović, Smolović, Ljubinković (libero), Grbović (libero). Trener: Franović.

Lovćen: Stanojević, Jovanović, Mi. Marković, Kadija, Ma. Marković, Vujović, Đuričić, Markoš, Drlja, Dapčević, Milošević (libero), Latković (libero). Trener: Martinović.

Lovćen – Galeb Liko Soho Group 1:2 (25:21, 16:25, 13:15)

Lovćen: Stanojević, Jovanović, Mi. Marković, Kadija, Ma. Marković, Vujović, Đuričić, Markoš, Drlja, Dapčević, Milošević (libero), Latković (libero). Trener: Martinović.

Galeb Liko Soho Group: Koprivica, Lukić, Stanišić, Sošić, Peruničić, Bahtijarević, Radović, Glavanović, Striković, Kovačević, Kosović, Hodžić, Kasumović (libero), Bajčeta (libero). Trener: Koković.

Herceg Novi – Mediteran 0:2 (11:25, 9:25)

Herceg Novi: Kilibarda, Deratić, Ćetković, Dedijer, J. Milović, B. Milović, Đuretić, A. Krsmanović, A. Krsmanović, Krivokapić, Ivović, Cvjetković (libero), Bigović (libero). Trener: Krunić.

Mediteran: Stojanović, K. Ivanović, Krgović, L. Ivanović, Gudelj, Grbović, Džarić, Jovović, Došljak, Bećirović, Obradović, Jurić (libero), Rabrenović (libero). Trener: Bagarić.

Mediteran – Jedinstvo 2:0 (25:15, 25:23)

Mediteran: Stojanović, K. Ivanović, Krgović, L. Ivanović, Gudelj, Grbović, Džarić, Jovović, Došljak, Bećirović, Obradović, Jurić (libero), Rabrenović (libero). Trener: Bagarić.

Jedinstvo: Hot, Kolić, A. Krgović, Šćekić, K. Krgović, Bulatović, Sijarić, Femić, Timotijević, Moračanin, Zlajić (libero), Medojević (libero). Trener:

Luka Bar – Morača  0:2 (13:25, 16:25)

Morača: Leković, Koprivica, Stanojević, Beatović, Knežević, Vasiljević, Jovanović, Raičević, Kalinić, Čurović, Dašić (libero), Filipović (libero). Trener: Đuretić.

Luka Bar: Lekić, Baraba, Kovač, Jovović, Grabež, Marunović, Su. Muratović, Se. Muratović, Kudriavceva, Tomašević, Crnčević, Novaković (libero), Laković (libero). Trener: Grabež.

Galeb Liko Soho Group – Net 2:0 (25:12, 25:23)

Galeb Liko Soho Group: Koprivica, Lukić, Stanišić, Sošić, Peruničić, Bahtijarević, Radović, Glavanović, Striković, Kovačević, Kosović, Hodžić, Kasumović (libero), Bajčeta (libero). Trener: Koković.

Net: Rudanović, Džudović, Knežević, Popadić, Rubežić, Tošić, Pođanin, Đašić, Mugoša, Tošić, Kasalica, Mirotić, Kovačrvić (libero), Brajović (libero). Trener: Radomirović.

Gorštak – Luka Bar 1:2 (25:23, 19:25, 4:15)

Gorštak: Jovanović, Mirović, Raketić, Bulatović, Rakočević, Rovčanin, Medenica, Anđelić, Ćetković, I. Vlahović, Vujičić, A. Vlahović (libero), Dožić (libero). Trener: Šćekić.

Luka Bar: Lekić, Baraba, Kovač, Jovović, Grabež, Marunović, Su. Muratović, Se. Muratović, Kudriavceva, Tomašević, Crnčević, Novaković (libero), Laković (libero). Trener: Grabež.

Tempo – Gorštak 2:0 (25:22, 25:11)

Tempo: Rudović, Lalatović, Backović, Joković, Knežević, Vlahović, Ružičić, Burić, T. Pejović, Gardašević, H. Pejović, Borović, Abramović (libero), Međedović (libero). Trener: Vulanović.

Gorštak: Jovanović, Mirović, Raketić, Bulatović, Rakočević, Rovčanin, Medenica, Anđelić, Ćetković, I. Vlahović, Vujičić, A. Vlahović (libero), Dožić (libero). Trener: Šćekić.

Budućnost volley – Akademija  1:2 (23:25, 25:15, 9:15)

Budućnost Volley: Peković, Adžić, Memedović, T. Mugoša, M. Mugoša, Radonjić, Ivanović, Vukčević, Đukić, Ćetković, Gilić, Anđušić, Kavarić (libero), Đačić (libero). Trener: Cimbaljević.

Akademija: Dedić, Bešović, Gojković, Globarević, Milivojević, Ivanović, Merdović, Prentić, Kotlaja, Zečević, Gojković (libero). Trener: Milivojević.

Tempo – Libero 2:0 (25:6, 25:11)

Tempo: Rudović, Lalatović, Backović, Joković, Knežević, Vlahović, Ružičić, Burić, T. Pejović, Gardašević, H. Pejović, Borović, Abramović (libero), Međedović (libero). Trener: Vulanović.

Libero: Rakčević, Đedović, Gregović, Gurtović, Medigović, Medin, Rakičević, Mijač, Drekalvić, Dangubić, Veljkić. Trener: Đedović.

Morača – Libero CT  2:0 (25:16, 25:17)

Morača: Leković, Koprivica, Stanojević, Beatović, Knežević, Vasiljević, Jovanović, Raičević, Kalinić, Čurović, Dašić (libero), Filipović (libero). Trener: Đuretić.

Libero CT: Radunović, Kaluđerović, Ivanović, M. Vujović, Marković, A. Vujović, Lekić, Milić, Novović, Raičković (libero). Trener: radunović.

Libero CT – Gimnazijalac 0:2 (18:25, 21:25)

Libero CT: Radunović, Kaluđerović, Ivanović, M. Vujović, Marković, A. Vujović, Lekić, Milić, Novović, Raičković (libero). Trener: radunović.

Gimnazijalac: Popović, Grbović, Perović, Radunović, Dubravčević, Božinović, Martinović, Mjesečević, Ćorović, Veljković, Grbović, Smolović, Ljubinković (libero), Grbović (libero). Trener: Franović.

Albatros – Top volley  1:2 (23:25, 27:25, 9:15)

Albatros: Padrov, Drecun, Simović, Đukić, Sladaić, Smoljanin, Vilov, Perović, Ćetković, Pešić, Glušac, Marijašević, Samardžić (libero), Pešić (libero). Trener: Obradović.

Top Volley: Pavlović, Janković, Medenica, Keković, Pejović, Ćoso, Vuković, Joksimović, Marković, Strugar, Fatić (libero), Marković (libero). Trener: Popović.

Net – Herceg Novi 2:0 (25:13, 25:13)

Net: Rudanović, Džudović, Knežević, Popadić, Rubežić, Tošić, Pođanin, Đašić, Mugoša, Tošić, Kasalica, Mirotić, Kovačrvić (libero), Brajović (libero). Trener: Radomirović.

Herceg Novi: Kilibarda, Deratić, Ćetković, Dedijer, J. Milović, B. Milović, Đuretić, A. Krsmanović, A. Krsmanović, Krivokapić, Ivović, Cvjetković (libero), Bigović (libero). Trener: Krunić.

Jedinstvo – Albatros 2:0 (25:13, 25:16)

Jedinstvo: Hot, Kolić, A. Krgović, Šćekić, K. Krgović, Bulatović, Sijarić, Femić, Timotijević, Moračanin, Zlajić (libero), Medojević (libero). Trener:

Albatros: Padrov, Drecun, Simović, Đukić, Sladaić, Smoljanin, Vilov, Perović, Ćetković, Pešić, Glušac, Marijašević, Samardžić (libero), Pešić (libero). Trener: Obradović.

Top volley – Mornar 2:0 (25:12, 25:20)

Top Volley: Pavlović, Đikanović, Medenica, Keković, Pejović, Ćoso, Vuković, Joksimović, Jolić, Strugar, Fatić (libero), Marković (libero). Trener: Popović.

Mornar: Kaluđerović, Popović, N. Pepđonović, Kurmenović, Andrović, Mehović, Radončić, Čaušić, Đekić, Dabanović, Maljušić, Kalabović, NIkezić (libero), S. Pepđonović (libero). Trener: Radošević.

Akademija – Budva 0:2 (18:25, 15:25)

Akademija: Dedić, Bešović, Gojković, Globarević, Milivojević, Ivanović, Merdović, Prentić, Kotlaja, Zečević, Gojković (libero). Trener: Milivojević.

Budva: Šarić, Zečević, Čolaković, Mrdak, Zec, Krasnići, Raković, Rajković, Jeličić, Moračanin, Rajović, Dakić, Marović (libero), Savčić (libero). Trener: Jovićević

Mornar – Barbana 2:1 (25:16, 18:25, 15:13)

Mornar: Kaluđerović, Popović, N. Pepđonović, Kurmenović, Andrović, Mehović, Radončić, Čaušić, Đekić, Dabanović, Maljušić, Kalabović, NIkezić (libero), S. Pepđonović (libero). Trener: Radošević.

Barbana: Erijana, Alosheviq, E. Sulejmani, B. Sulejmani, Mehmedi, Mehmedović, Aljošević, Feić, Šaptatović. Šabović (libero), Niković (libero). Trener: Sinani.

Libero – Budva 0:2 (5:25, 10:25)

Libero: Rakčević, Đedović, Gregović, Gurtović, Medigović, Medin, Rakičević, Mijač, Drekalvić, Dangubić, Veljkić. Trener: Đedović.

Budva: Šarić, Zečević, Čolaković, Mrdak, Zec, Krasnići, Raković, Rajković, Jeličić, Moračanin, Rajović, Dakić, Marović (libero), Savčić (libero). Trener: Jovićević

Barbana – Budućnost volley 0:2 (13:25, 21:25)

Barbana: Erijana, Alosheviq, E. Sulejmani, B. Sulejmani, Mehmedi, Mehmedović, Aljošević, Feić, Šaptatović. Šabović (libero), Niković (libero). Trener: Sinani.

Budućnost Volley: Peković, Adžić, Memedović, T. Mugoša, M. Mugoša, Radonjić, Ivanović, Vukčević, Đukić, Ćetković, Gilić, Anđušić, Kavarić (libero), Đačić (libero). Trener: Cimbaljević.

Povezani članci