Banner

Rezultati EPCG Prve lige odbojkašica

od Mirjana
341 pregleda

Proteklog vikenda odigrani su turniri EPCG Prve lige odbojkašica.

U nastavku slijede rezultati po grupama:

Grupa A:

Top volley – Lovćen 3:0

(25:20, 25:16, 25:22)

Top volley: Milačić, Joksimović, Čubrović, Pejović, Čabarkapa, Đurović, Džoganović, A. Popović, N. Popović, Janković (libero), Fatić (libero).

Lovćen: Kasom, Perović, Zečević, Muratović, Vukićević, Perović, Marković, Knežević, Mirković, Maljević, Simović, Tmušić (libero),  Vujošević (libero).

Lovćen – Galeb Liko Soho Group 2:1

(25:23, 17:25, 25:15)

Lovćen: Kasom, Perović, Zečević, Muratović, Vukićević, Perović, Marković, Knežević, Mirković, Maljević, Simović, Tmušić (libero),  Vujošević (libero).

Galeb Liko Soho Group (2): Striković, Lukić, Martinović, Maraš, Kovačević, Prelević, Adamović, Piskulić, Kosović, Vučetić, Pušić,Radović, Radonjić (libero), Peruničić (libero).

Galeb Liko Soho Group (2) – Top volley 1:2

(25:23, 22:25, 21:25)

Galeb Liko Soho Group (2): Striković, Lukić, Luković, Laković, Maraš, Kovačević, Prelević, Adamović, Radović, Kosović, Pušić,Radović, Radonjić (libero), Piskulić (libero).

Top volley: Milačić, Joksimović, Čubrović, Pejović, Čabarkapa, Đurović, Džoganović, A. Popović, N. Popović, Janković (libero), Fatić (libero).

Grupa B:

Ivangrad 2011 – Grebaje 3:0

(25:16, 25:19, 25:17)

Ivangrad 2011: Laura, Šćekić, Dragović, S. Bojović, Balević, Simonoić, Tmušić, Radović, Duraković, Mićović, Knežević, L. Bojović, Vešović (libero), Popović (libero).

Grebaje: Dervišević, Julević, Radončić, Jarović, Rajković, Nikočević, Kolenović, Vučić (libero).

Grebaje – Rudar 0:3

(9:25, 9:25, 5:25)

Grebaje: Dervišević, Julević, Radončić, Jarović, Rajković, Nikočević, Kolenović, Vučić (libero).

Rudar: Šljivić, Čakar, M. Smolović, Avdović, Leovac, T. Smolović, Laketić, Ćalasan, Martinović, Ti. Smolović, Novović, Dragašević, Klačar (libero), Džaković (libero).

Rudar – Ivangrad 2011 3:0

(25:15, 25:13, 25:17)

Rudar: Šljivić, Čakar, M. Smolović, Avdović, Leovac, T. Smolović, Laketić, Ćalasan, Martinović, Ti. Smolović, Novović, Dragašević, Klačar (libero), Džaković (libero).

Ivangrad 2011: Laura, Šćekić, Dragović, S. Bojović, Balević, Simonoić, Tmušić, Radović, Duraković, Mićović, Knežević, L. Bojović, Vešović (libero), Popović (libero).

Grupa C:

Budva – Mrkojevići 2:1

(25:17, 25:21, 19:25)

Budva: Radača, Kažanegra, Crvenica, Mitrović, Čoković, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Bezarević, Liješević, Rovčanin, Đuričin (libero) Vukotić (libero).

Mrkojevići: Redžepović, Kadić, Škrijelj, Mandić, Arabelović, Erovič, Vukić, Škretović, Perazić, Čabrilo (libero), Vuković (libero).

Mrkojevići – Gimnazijalac (2) 3:0

(25:16, 25:17, 25:14)

Mrkojevići: Redžepović, Kadić, Škrijelj, Mandić, Arabelović, Erovič, Vukić, Škretović, Perazić, Čabrilo (libero), Vuković (libero).

Gimnazijalac (2): Živković, Krivokapić, Hercegovac, Radmanović. N. Grbović, T. Grbović, A. Grbović, Krivokapić, Tujković, Veljković, Brinić (libero).

Gimnazijalac (2) – Budva 0:3

(11:25, 20: 21:25)

Gimnazijalac (2): Živković, Krivokapić, Hercegovac, Radmanović. N. Grbović, T. Grbović, A. Grbović, Krivokapić, Tujković, Veljković, Brinić (libero).

Budva: Radača, Kažanegra, Crvenica, Mitrović, Čoković, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Bezarević, Liješević, Rovčanin, Đuričić (libero) Vukotić (libero).

Grupa D:

Morača (2) – Tempo 1:2

(25:18, 11:25, 10:25)

Morača (2): Milić, Mi. Rubežić, Koprivica, Zejak, Beatović, Ma. Rubežić, Čurović, Radulović, Vlahović, Kilibarda, Fusco, Malović, Filipović (libero), Dašić (libero).

Tempo: Lalatović, V. Backović, Vranić, T. Vulanović, Ćetković, Bulajić, Đurković, D. Vulanović,  Knežević, Tijanić, Đilas (libero), Lučić (libero).

Tempo – Gorštak 0:3

(19:25, 15:25, 18:25)

Tempo: Lalatović, V. Backović, Vranić, T. Vulanović, Ćetković, Bulajić, Đurković, D. Vulanović,  Knežević, Tijanić, Đilas (libero), Lučić (libero).

Gorštak: Je. Jeknić, Bulatović, Vujisić, Jelić, Vuković, M. Jeknić, Obrenović, Mirović, Vlahović, Medenica, Jovanović, Ja. Jeknić, J. Dašić (libero), A. Dašić (libero).

Gorštak – Morača (2) 3:0

(25:23, 25:18, 25:17)

Gorštak: Je. Jeknić, Bulatović, Vujisić, Jelić, Vuković, M. Jeknić, Obrenović, Mirović, Perović, Medenica, Vukić, Ja. Jeknić, J. Dašić (libero), A. Dašić (libero).

Morača (2): Milić, Mi. Rubežić, Koprivica, Zejak, Beatović, Ma. Rubežić, Čurović, Radulović, Vlahović, Kilibarda, Fusco, Malović, Filipović (libero), Dašić (libero).

Grupa E:

Volley star – Nikšić 3:0

(25:12, 25:17, 25:19)

Volley star: Backović, V. Milatović, M. Milatović, Koprivica, Manojlović, Dendić, Petrović, Vučković, Vuksanović, Vojičić, Okiljević, Živković, Džaković (libero), Lalić (libero).

Nikšić: Mišković, Palibrk, A. Bojić, I. Mišković, V. Bojić, Bojanić, Maj. Mrđenović, Mar. Mrđenović (libero).

Nikšić – Akademija (2) 1:2

(22:25,25:15,18:25)

Nikšić: Mišković, Palibrk, A. Bojić, I. Mišković, V. Bojić, Bojanić, Maj. Mrđenović, Mar. Mrđenović (libero).

Akademija (2): Dević, Potpara, Milošević, Ivanović, Lopičić, Medenica, Kljajević, D. Čupić, Joksimović, Kotlaja, M. Čupić, Zejak (libero).

Akademija (2) – Volley star 1:2

(23:25, 19:25, 25:22)

Akademija (2): Dević, Potpara, Milošević, Ivanović, Lopičić, Medenica, Kljajević, D. Čupić, Joksimović, Kotlaja, M. Čupić, Zejak (libero).

Volley star: Backović, Mićović, Milatović, Koprivica, Manojlović, Veličković, Petrović, Vučković, Vuksanović, Vojičić, Okiljević, Živković, Džaković (libero), Lalić (libero).

Povezani članci