Banner

Rezultati EPCG Prve lige odbojkašica

od Mirjana
509 pregleda

Protekla tri dana  odigrane su utakmice EPCG Prve lige za odbojkašice.

U nastavku slijede rezultati po grupama:

Grupa A:

Lovćen – Top volley 1:2 

(14:25, 19:25, 25:20)

Galeb Liko Soho Group (2) – Lovćen 3:0

(25:14, 25:23, 25:19)

Top volley – Galeb Liko Soho (2) 2:1

(23:25, 25:14, 29:27)

Grupa B:

Ivangrad 2011 – Rudar 0:3

(14:25, 17:25, 19:25)

Ivangrad 2011: Aković, Šćekić , Obradović, Praščević, S. Bojović, Balević, Simonović, Tmušić, Radović, Durutović, Knežević, L. Bojović, Vešović (libero), Dragović (libero). 

Rudar: Šljivić, Martinović, Čakar, Gazdić, Avdović, Leovac, M. Smolović, Dragašević, Ćalasan, T. Smolović, Novović, Džaković (libero), Laketić (libero).

Rudar – Ibar 3:0

(25:8, 25:15, 25:12)

Rudar: Šljivić, Martinović, Čakar, Gazdić, Avdović, Leovac, M. Smolović, Dragašević, Ćalasan, T. Smolović, Novović, Džaković (libero), Laketić (libero).

Ibar: Ljaljić, Čindrak, Šutković, Avdić, Dacić, Hodžić.

Ibar – Ivangrad 2011 0:3

(21:25, 22:25, 15:25)

Ibar: Ljaljić, Čindrak, Šutković, Avdić, Dacić, Hodžić.

Ivangrad 2011: Aković, Šćekić , Obradović, Praščević, S. Bojović, Balević, Simonović, Tmušić, Radović, Durutović, Knežević, L. Bojović, Vešović (libero), Dragović (libero). 

Grupa C:

Tempo – Morača (2) 3:0

(25:13, 25:12, 25:18)

Tempo: Lalatović, Backović, T. Vulanović, Ćetković, Bulajić, Striković, Đurković, D. Vulanović, Knežević, Tijanić, Đilas (libero), Lučić (libero).

Morača (2): Mi. Rubežić, Koprivica, Zejak, Beatović, Milošević, Bulatović, Jovanović, Kilibarda, Ma. Rubežić, Malović, Filipović (libero), Dašić (libero).

Morača (2) – Budućnost volley (2) 1:2

(22:25, 13:25, 26:24)

Morača (2): Mi. Rubežić, Koprivica, Zejak, Beatović, Milošević, Bulatović, Jovanović, Kilibarda, Ma. Rubežić, Malović, Filipović (libero), Dašić (libero).

Budućnost volley (2): Vukčević, Rakočević, Milačić, kavarić, Ćetković, Milić, Peković, Tošić, Milonjić, Stojanović (libero), Mugoša (libero).

Tempo – Budućnost volley (2) 3:0

(25:15, 25:17, 25:20)

Tempo: Lalatović, Backović, T. Vulanović, Ćetković, Bulajić, Striković, Đurković, D. Vulanović, Knežević, Tijanić, Đilas (libero), Lučić (libero).

Budućnost volley (2): Vukčević, Rakočević, Milačić, Kavarić,Stojanović, Ćetković, Peković, Tošić, Milonjić, Milić (libero), Mugoša (libero).

Grupa C:

Gimnazijalac (2) – Budva 0:3

(14:25, 23:25, 23:25)

Gimnazijalac (2): Živković, Krivokapić, Hercegovac, Radulović, N. Grbović, Grebović, Babić, A. Grbović, Tujković, Veljković, Brinić (libero).

Budva: Kažanegra, Crvenica, Mitrović, Rajković, Čoković, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Bezarević, Liješević, Rovčanin, Đuričić (libero), Vukotić (libero).

Budva – Luka Bar (2) 1:2

(18:25, 19:25, 25:23)

Budva: Kažanegra, Crvenica, Mitrović, Rajković, Čoković, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Bezarević, Liješević, Rovčanin, Đuričić (libero), Vukotić (libero).

Luka Bar (2): Marstijepović, Kuburović, Berilažić, Marković,  Knežević, Nikezić, Jovović, Labović, Džaferović (libero), Kasumović (libero).

Luka Bar (2) – Gimnazijalac (2) 3:0

(25:17, 25:9, 25:12)

Luka Bar (2): Marstijepović, Kuburović, Berilažić, Marković,  Knežević, Nikezić, Jovović, Labović, Džaferović (libero), Kasumović (libero).

Gimnazijalac (2): Živković, Krivokapić, Hercegovac, Radulović, N. Grbović, Grebović, Babić, A. Grbović, Tujković, Veljković, Brinić (libero).

Zaostali turnir, grupa B:

Ibar – Grebaje 1:2 

(15:25, 25:23, 13:25)

Ibar: Ljaljić, F. Kalač, Čindrak, Šutković, Avdić, Dacić, Hadžić, Redžović, Kardović (libero), M. Kalač (libero).

Grebaje: Drešević, Julević, Radončić, Jarović, Rajković, Feratović, Nikočević, Kolenović, Bektašević, Vučić (libero).

Grebaje – Rudar 0:3 

(5:25, 9:25, 12:25)

Grebaje: Drešević, Julević, Radončić, Jarović, Rajković, Feratović, Nikočević, Kolenović, Bektašević, Vučić (libero).

Rudar: Šljivić, Džaković, Čakar, Gazdić, Avdović, Leovac, Smolović, Ćalasan, Martinović, Dragačević, Novović, Klačar (libero), Laketić (libero).

Rudar – Ibar 3:0

(25:5, 25:17, 25:14)

Rudar: Šljivić, Džaković, Čakar, Gazdić, Avdović, Leovac, Smolović, Ćalasan, Martinović, Dragačević, Novović, Klačar (libero), Laketić (libero).

Ibar: Ljaljić, F. Kalač, Čindrak, Šutković, Avdić, Dacić, Hadžić, Redžović, Kardović (libero), M. Kalač (libero).

Povezani članci