Banner

Rezultati 5. i 6. kola EPCG Prve lige odbojkašica

od Mirjana
413 pregleda

Utakmice petog i šestog kola (grupa C, D i E) EPCG Prve lige odbojkašica odigrane su proteklog vikenda.

U nastavku slijede rezultati po grupama:

Grupa C:

Luka Bar (2) – Mrkojevići 1:2

(25:17, 17:25, 23:25)

Luka Bar (2): Marstijepović, Džaferović, Kuburović, Berilažić, Marković, S. Knežević, Jovović, A. Knežević, Stanić.

Mrkojevići: Jonuzi, Kadić, Sijarić, Iković, Škrijelj, Đurđević, Mandić, Arabelović, Erović, Vukić, Perazić, Čabrilo, Vuković.

Gimnazijalac (2) – Luka Bar (2) 0:3

(21:25, 18:25, 23:25)

Gimnazijalac (2): Živković, Krivokapić, Hercegovac, Radmanović, Grbović, Babić, Krivokapić, Tujković, Veljković, Brinić.

Luka Bar (2): Marstijepović, Džaferović, Kuburović, Berilažić, Marković, S. Knežević, Jovović, A. Knežević, Stanić.

Mrkojevići – Gimnazijalac (2) 2:1

(25:16, 23:25, 25:20)

Mrkojevići: Jonuzi, Kadić, Sijarić, Iković, Škrijelj, Đurđević, Mandić, Arabelović, Erović, Vukić, Perazić, Čabrilo, Vuković.

Gimnazijalac (2): Živković, Krivokapić, Hercegovac, Radmanović, Grbović, Babić, Krivokapić, Tujković, Veljković, Brinić.

Grupa D:

Budućnost volley (2) – Tempo 0:3

(17:25, 17:25, 19:25)

Budućnost volley (2): K. Vukčević, Belojević, Milačić, Kavarić, Mugoša, Milić, Živković, Peković, Tošić, Milonjić, Ćetković, A.Vukčević. 

Tempo: Lalatović, V. Backović, Vranić, T. Vulanović, Bulajić, M. Tijanić, Striković, D. Vulanović, A. Backović, K. Tijanić, Đilas, Lučić.

Gorštak – Budućnost volley (2) 2:1

(25:15, 23:25, 25:14)

Gorštak: Bulatović, Vujisić, Jelić, Vukčević, Jeknić, Obrenović, Mirović, Vlahović, Medenica, A. Dašić, J. Dašić.

Budućnost volley (2): K. Vukčević, Belojević, Milačić, Kavarić, Mugoša, Milić, Živković, Peković, Tošić, Milonjić, Ćetković, A.Vukčević. 

Tempo – Gorštak 2:1

(25:22, 25:20, 23:25)

Tempo: Lalatović, V. Backović, Vranić, T. Vulanović, Bulajić, M. Tijanić, Striković, D. Vulanović, A. Backović, K. Tijanić, Đilas, Lučić.

Gorštak: Bulatović, Vujisić, Jelić, Vukčević, Jeknić, Obrenović, Mirović, Vlahović, Medenica, A. Dašić, J. Dašić.

Grupa E:

Akademija (2) – Nikšić 2:1

(25:11, 18:25, 25:15)

Akademija (2): Dević, Potpara, Milivojević, Đukić, Medenica, Kljajević, D. Čupić, Joksimović, Kotlaja, M. Čupić, Zejak (libero).

Nikšić: Mišković, Palibrk, A. Bojić, I. Mišković, V. Bojić, Bojanić, Maj. Mrđenović, Mar. Mrđenović (libero).

Nikšić – Volley star 0:3

(21:25, 17:25, 10:25)

Nikšić: Mišković, Palibrk, A. Bojić, I. Mišković, V. Bojić, Bojanić, Maj. Mrđenović, Mar. Mrđenović (libero).

Volley star: Backović, Đuranović, Milatović, Koprivica, Manojlović, Radulović, Petrović, Vučković, Vuksanović, Vojičić, Dendić, Živković, Džaković (libero), Koprivica (libero).

Volley star – Akademija (2) 3:0

(25:22, 25:20, 25:23)

Volley star: Backović, Đuranović, Milatović, Koprivica, Manojlović, Radulović, Petrović, Vučković, Vuksanović, Vojičić, Dendić, Živković, Džaković (libero), Koprivica (libero).

Akademija (2): Dević, Potpara, Milivojević, Đukić, Medenica, Kljajević, D. Čupić, Joksimović, Kotlaja, M. Čupić, Zejak (libero).

Turnir grupe A odložen je po dogovoru klubova, dok je turnir grupe B odložen zbog Dana žalosti u Rožajama.

Povezani članci