Banner

Rezultati 4. kola EPCG Prve lige odbojkašica

od Mirjana
208 pregleda

Utakmice 4. kola (grupa B, C i D) EPCG Prve lige odbojkašica odigrane su minulog vikenda.

U nastavku slijede rezultati 4. kola po grupama:

Grupa B:

Ivangrad 2011 – Ibar  3:0

(25:15, 25:13, 25:6)

Ivangrad 2011: Aković, Raičević, Obadović, Balević, Spalević, Božović, Tmušić, L. Bojović, Knežević, Praščević, Vešović, S. Bojović. Trener: Vešović.

Ibar: Ljaljić, Murić, Kalač, Šabović, Avdić, Dacić, Hadžić, Šutković, Kadrović. Trener: Bećović 

Ibar – Rudar 0:3

(4:25, 12:25, 8:25)

Ibar: Ljaljić, Murić, Kalač, Šabović, Avdić, Dacić, Hadžić, Šutković, Kadrović. Trener: Bećović 

Rudar: Čakar, Džaković, Gazdić, Avdović, Leovac, M. Smolović, Dragašević, Laketić, T. Smolović,  Ćalasan, Novović, Deljković, Klačar, Petrović. Trener: Marković.

Rudar – Ivangrad 2011 3:0

(25:9, 25:17, 25:20)

Rudar: Čakar, Džaković, Gazdić, Avdović, Leovac, M. Smolović, Dragašević, Laketić, T. Smolović, Ćalasan, Novović, Deljković, Klačar, Petrović. Trener: Marković

Ivangrad 2011: Aković, Raičević, Obadović, Balević, Spalević, Božović, Tmušić, L. Bojović, Knežević, Praščević, Vešović, S. Bojović. Trener: Vešović.

Grupa C:

Budva – Gimnazijalac (2) 3:0

(25:17, 25:16, 25:11)

Budva: Radača, Kažanegra, Crvenica, Zvicer, Rajković, Čoković, Nikolić,  Gačević,  Miličić, Dakić, Čolaković, Bezarević, Đuričić, Vukotić. Trener:  Đurović.

Gimnazijalac (2): Živković, Krivokapić, Hercegovac, Radmanović, Kovačec, N. Grbović, Odža, A. Grbović, Krivokapić, Veljković. Trener: Barbić.

Gimnazijalac (2) – Mrkojevići 0:3

(17:25, 19:25, 17:25)

Gimnazijalac (2) Živković, Krivokapić, Hercegovac, Radmanović, Kovačec, N. Grbović, Odža, A. Grbović, Krivokapić, Veljković. Trener: Barbić.

Mrkojevići: Januzi, Kadić, Iković, Škrijelj, Đurđević, Vuković, Arabelović, Redžepović, Vukić, Škretović, Perazić, Čabrilo, Sijarić. Trener: Bajramović.

Mrkojevići – Budva 0:3

(23:25, 18:25, 23:25)

Mrkojevići: Januzi, Kadić, Iković, Škrijelj, Đurđević, Vuković, Arabelović, Redžepović, Vukić, Škretović, Perazić, Čabrilo, Sijarić. Trener: Bajramović.

Budva: Radača, Kažanegra, Crvenica, Zvicer, Rajković, Čoković, Nikolić, Gačević, Miličić, Dakić, Čolaković, Bezarević, Đuričić, Vukotić. Trener: Đurović.

Grupa D:

Tempo – Morača (2) 3:0

(25:14, 25:16, 25:23)

Tempo: Lalatović, Backović, Vranić, T. Vulanović, Ćetković, Bulaić, M Tijanić, Striković, Đurković, D. Vulanović, Knežević, K. Tijanić, Đilas, Lučić. Trener: Vulanović.

Morača (2): Popović, Čurović, Koprivica, Laković, Milić, Rebronja, Rubežić, Bogojević, Bulatović, Ivanović, Filipović. Trener: Blagojević.

Morača (2) – Budućnost volley (2) 0:3

(20:25, 16:25, 18:25)

Morača (2): Popović, Čurović, Koprivica, Laković, Milić, Rebronja, Rubežić, Bogojević, Bulatović, Ivanović, Filipović. Trener: Blagojević.

Budućnost volley (2): Vukčević, Belojević, Rakočević, Milačić, Kavarić, Mugoša, Trenevska, Ćetković, Živković, Peković, Tošić, Milonjić, Milić, Stojanović. Trener: Bogojević.

Budućnost volley (2) – Tempo 3:0

(25:13, 25:23, 25:19)

Budućnost volley (2): Vukčević, Belojević, Rakočević, Milačić, Kavarić, Mugoša, Trenevska, Ćetković, Živković, Peković, Tošić, Milonjić, Milić, Stojanović. Trener: Bogojević.

Tempo: Lalatović, Backović, Vranić, T. Vulanović, Ćetković, Bulaić, M Tijanić, Striković, Đurković, D. Vulanović, Knežević, K. Tijanić, Đilas, Lučić. Trener: Vulanović.

Povezani članci