Banner

Poznati učesnici turnira pionirki i kadetkinja

Poznati učesnici finalnog turnira pionirki i drugog kvalifikacionog turnira kadetkinja

od Mirjana
573 pregleda

Kvalifikacioni turniri kadetskog i pionirskog prvenstva Crne Gore u konkurenciji odbojkašica odigrani su proteklog vikenda u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i uz podršku Ministarstva sporta i mladih. Turniri su odigrani u sportskim salama Medicinske škole u Podgorici i SMŠ “Golubovci” u Zeti.

Nakon trećeg kvalifikacionog turnira pionirskog prvenstva odbojkašica, pionirke Budućnost volley-a, Gimnazijalca, Budve i Mediterana obezbijedile su učešće na finalnom turniru. U polufinalnim suretima sastaće se Budućnost volley i Mediteran, odnosno Budva i Gimnazijalac.

U konkurenciji kadetkinja u naredni kvalifikacioni krug plasirale su se ekipe: Luka Bar i Gimnazijalac iz grupe A, Budva i Morača iz grupe B, Budućnost volley i Mrkojevići iz grupe C, Galeb Liko Soho Group i Jedinstvo iz grupe D i Mediteran i Top Volley iz grupe E.

U nastavku slijede rezultati odigranih utakmica:

KADETKINJE:

Grupa B

Subota, 27. maj, SMŠ “Golubovci” Zeta 

Morača – Budva 1:2 (20:25, 25:20, 9:15)

Morača: Pejović, Popović, Malović, Damjanović, Martinović, Milić, Laković (libero). Trener Blagojević.

Budva: Radača, Kažanegra, Mitrović, Rajković, Čoković, Nikolić, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Bezarević, Liješević, Đuričić (libero), Vukotić (libero). Trener Đurović.

Grupa C

Subota, 27. maj, Medicinska škola, Podgorica

Budućnot volley – Mrkojevići 2:0 (25:15, 25:11)

Budućnost volley: Vukčević, Belojević, Deković, Tošić, Trenervska, Vukčević, Kavarić, Ćetković, Milonjić, Popović, Rakočević, Čičić (libero), Nikić (libero). Trener Bogojević.

Mrkojevići: Januzi, Radić, Iković, Đurđević, Mandić, Erović, Perazić, Vuković (libero). Trener Bajramović.

Mrkojevići – Gorštak 2:0 (25:19, 25:21)

Mrkojevići: Januzi, Radić, Iković, Đurđević, Mandić, Erović, Perazić, Vuković (libero). Trener Bajramović.

Gorštak: Ja. Jeknić, Jelić, Vuković, M. Jeknić, Vlahović, Mirović, Je. Jeknić, Vukić, Dašić (libero), Vlahović (libero). Trener Šćekić.

Gorštak – Budućnost volley 0:2 (13:25, 18:25)

Gorštak: Ja. Jeknić, Jelić, Vuković, M. Jeknić, Vlahović, Mirović, Je. Jeknić, Vukić, Dašić (libero), Vlahović (libero). Trener Šćekić.

Budućnost volley: Vukčević, Belojević, Deković, Tošić, Trenervska, L. , Kavarić, M. Ćetković, Milonjić, Popović, Rakočević, Čičić (libero), Nikić (libero). Trener Bogojević.

Grupa D

Subota, 27. maj, Medicinska škola, Podgorica

Jedinstvo – Galeb Liko Soho Group 1:2 (25:20, 23:25, 12:15)

Jedinstvo: Stanišić, Femić, Bulatović, Krgović, Balazo, T. Merdović, Dangubić, Drobnjak, Ćinćur, A. Merdović, Šebek, Rakonjac, Magdelinić (libero), Jevrić (libero). Trener Miladinović.

Galeb Liko Soho Group: Lukić, Vučetić, Striković, Peruničić, Laković, Maraš, Kovačević, Adamović, Radonjić, Kosović, Stojanović, Radović, Raketić (libero), Piskulić (libero). Trener Koković.

Galeb Liko Soho Group – Ivangrad 2011 2:1 (25:22, 18:25, 15:13)

Galeb Liko Soho Group: Lukić, Vučetić, Striković, Peruničić, Laković, Maraš, Kovačević, Adamović, Radonjić, Kosović, Stojanović, Radović, Raketić (libero), Piskulić (libero). Trener Koković.

Ivangrad 2011: Aković, Brakočević, Balević, L. Bojović, S. Bojović. Knežević, Dragović (libero).

Ivangrad 2011 – Jedinstvo 0:2 (21:25, 24:26)

Ivangrad 2011: Aković, Brakočević, Balević, L. Bojović, S. Bojović. Knežević, Dragović (libero).

Jedinstvo: Stanišić, Femić, Bulatović, Krgović, Balazo, T. Merdović, Dangubić, Drobnjak, Ćinćur, A. Merdović, Šebek, Rakonjac, Magdelinić (libero), Jevrić (libero). Trener Miladinović.

Grupa E

Subota, 27. maj, SMŠ “Golubovci” Zeta 

Mediteran – Top volley 2:0 (25:13, 25:12)

Mediteran: Radulović, Rajović, J. Kovačević, A. Kovčević, Jovović, Ražnatović, Gudelj, Mijović, Delibašić, Cerović, Stanišić, Grbović, Šćekić (libero), Ivanović (libero). Trener Bagarić.

Top volley: Joksimović, Milačić, E. Selmani, Čubrović, Pejović, L. Selmani, Đurović, Vuksanović, Petrović, Strugar, Popović, N. Janković, L. Janković (libero), Fatić. Trener Popović.

Albatros – Mediteran 1:2 (23:25, 25:17, 9:15)

Albatros: J. Perović, Bijelović, Padrov, Vučković, Danilović, Tripković, Vukotić, Čurović, K. Đukić, A. Đukić, A. Perović, Šekularac (libero), L. Perović (libero). Trener Obradović.

Mediteran: Radulović, Rajović, J. Kovačević, A. Kovčević, Jovović Ražnatović, Gudelj, Mijović, Delibašić, Cerović, Stanišić, Grbović, Šćekić (libero), Ivanović (libero). Trener Bagarić.

Top volley – Albatros 2:1 (16:25, 25:22, 15:13)

Top volley: Joksimović, Milačić, E. Selmani, Čubrović, Pejović, L. Selmani, Đurović, Vuksanović, Petrović, Strugar, Popović, N. Janković, L. Janković (libero), Fatić. Trener Popović.

Albatros: J. Perović, Bijelović, Padrov, Vučković, Danilović, Tripković, Vukotić, Čurović, K. Đukić, A. Đukić, A. Perović, Šekularac (libero), L. Perović (libero). Trener Obradović.

PIONIRKE:

Grupa K

Nedjelja, 28. maj, SMŠ “Golubovci”, Zeta

Budućnost volley – Akademija 2:0 (25:7, 25:14)

Budućnost volley: K. Vukčević, Stojanović, Belojević, Adžić, A. Vukčević, Kavarić, Peković, Tošić, Milonjić, Ćetković, Dašić (libero), Đačić (libero). Trener Bogojević.

Akademija: Lopičić, Dević, Potpara, Bulatović, Ivanović, Milivojević, Medenica, Merdović, Cukić, Joksimović, Prentić, Tanjević, Gojković (libero), Zejak (libero). Trener Milivojević.

Galeb Liko Soho Group – Gimnazijalac  0:2 (24:26, 14:25)

Galeb Liko Soho Group: Hodžić, Živaljević, Maraš, Bahtijarević, Striković, Miholjčić, Kovačević, Lukić, Kosović, Laković, Glavanović, Božović, Radović (libero), Peruničić (libero). Trener Koković.

Gimnazijalac: Grbović, Vičević, Peraš, Kovačec, Raut, Marković, Grbović, Tepavac, Veljković, Radusinović (libero), Vujičić (libero). Trener Franović.

Budućnost volley – Galeb Liko Soho Group 2:0 (25:21, 25:15)

Budućnost volley: K. Vukčević, Stojanović, Belojević, Adžić, A. Vukčević, Kavarić, Peković, Tošić, Milonjić, Ćetković, Dašić (libero), Đačić (libero). Trener Bogojević.

Galeb Liko Soho Group: Hodžić, Živaljević, Maraš, Bahtijarević, Striković, Miholjčić, Kovačević, Lukić, Kosović, Laković, Glavanović, Božović, Radović (libero), Peruničić (libero). Trener Koković.

Akademija – Gimnazijalac 1:2 (25:18, 21:25, 11:15)

Akademija: Lopičić, Dević, Potpara, Bulatović, Ivanović, Milivojević, Medenica, Merdović, Cukić, Joksimović, Prentić, Tanjević, Gojković (libero), Zejak (libero). Trener Milivojević.

Gimnazijalac: Tepavac, Vičević, Peraš, Raut, Marković, Grbović, Kovačec, Veljković, Radusinović (libero), Vujičić (libero). Trener Franović.

Akademija – Galeb Liko Soho Group 0:2 (14:25, 20:25)

Akademija: Lopičić, Dević, Potpara, Bulatović, Ivanović, Milivojević, Medenica, Merdović, Cukić, Joksimović, Prentić, Tanjević, Gojković (libero), Zejak (libero). Trener Milivojević.

Galeb Liko Soho Group: Hodžić, Živaljević, Maraš, Bahtijarević, Striković, Miholjčić, Kovačević, Lukić, Kosović, Laković, Glavanović, Božović, Radović (libero), Peruničić (libero). Trener Koković.

Gimnazijalac – Budućnot volley 0:2 (19:25, 14:25)

Gimnazijalac: Tepavac, Vičević, Peraš, Raut, Marković, Grbović, Kovačec, Veljković, Radusinović (libero), Vujičić (libero). Trener Franović.

Budućnost volley: K. Vukčević, Stojanović, Belojević, Adžić, A. Vukčević, Kavarić, Peković, Tošić, Milonjić, Ćetković, Dašić (libero), Đačić (libero). Trener Bogojević.

Grupa L

Nedjelja, 28. maj – Medicinska škola, Podgorica

Budva – Morača 2:0 (25:20, 25:11)

Budva: Kažanegra, Crvenica, Rajković, Čoković, Nikolić, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Mitrović, Bezarević, Franeta, Vukotić (libero), Liješević (libero). Trener Đurović.

Morača: Milošević, Mi. Rubežić, Koprivica, Zejak, Beatović, Jovanović, Bulatović, Radulović, Kalinić, Bogojević, Čurović, Mi. Rubežić, Filipović (libero), Dašić (libero). Trener Blagojević.

Mediteran – Luka Bar 2:1 (25:27, 25:20, 15:11)

Mediteran: Cerović, Rajović, Mijović Rabrenović, Radulović, Obradović, Gudelj, Ražnatović, Grbović, Ivanović (libero), Krgović (libero). Trener Bagarić.

Luka Bar: Ž. Marstijepović, Muratović, Jovović, Radunović, Berilažić, Kudreceva, Knežević, Marunović, Nikezić, Mišević, Laković, L. Marstijepović, Kasumović (libero), Salković (libero). Trener Milačić.

Luka Bar – Morača 2:0 (25:21, 25:13)

Luka Bar: Ž. Marstijepović, Muratović, Jovović, Radunović, Berilažić, Kudreceva, Knežević, Marunović, Nikezić, Mišević, Laković, L. Marstijepović, Kasumović (libero), Salković (libero). Trener Milačić.

Morača: Milošević, Mi. Rubežić, Koprivica, Zejak, Beatović, Jovanović, Bulatović, Radulović, Kalinić, Bogojević, Čurović, Mi. Rubežić, Filipović (libero), Dašić (libero). Trener Blagojević.

Budva – Mediteran 2:0 (25:23, 25:20)

Budva: Kažanegra, Crvenica, Rajković, Čoković, Nikolić, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Mitrović, Bezarević, Franeta, Vukotić (libero), Liješević (libero). Trener Đurović.

Mediteran: Cerović, Rajović, Mijović, Jovović, Stanišić, Rabrenović, Radulović, Obradović, Gudelj, Ražnatović, Grbović, Ivanović (libero), Krgović (libero). Trener Bagarić.

Luka Bar – Budva 1:2 (8:25, 25:22, 5:15)

Luka Bar: Ž. Marstijepović, Muratović, Jovović, Radunović, Berilažić, Kudreceva, Knežević, Marunović, Nikezić, Mišević, Laković, L. Marstijepović, Kasumović (libero), Salković (libero). Trener Milačić.

Budva: Kažanegra, Crvenica, Rajković, Čoković, Nikolić, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Mitrović, Bezarević, Franeta, Vukotić (libero), Liješević (libero). Trener Đurović.

Morača – Mediteran 0:2 (19:25, 20:25)

Morača: Milošević, Mi. Rubežić, Koprivica, Zejak, Beatović, Jovanović, Bulatović, Radulović, Kalinić, Bogojević, Čurović, Mi. Rubežić, Filipović (libero), Dašić (libero). Trener Blagojević.

Mediteran: Cerović, Rajović, Mijović, Jovović, Stanišić, Rabrenović, Radulović, Obradović, Gudelj, Ražnatović, Grbović, Ivanović (libero).  Trener Bagarić.

Povezani članci