Banner

Poznati učesnici turnira kadetkinja i juniorki

od Mirjana
649 pregleda

Kvalifikacioni turniri kadetskog i juniorskog prvenstva Crne Gore u konkurenciji odbojkašica odigrani su minulog vikenda u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i uz podršku Ministarstva sporta i mladih. Turniri su se odigrali u sportskim salama Medicinske škole u Podgorici i SMŠ “Golubovci” u Zeti.

Pravo učešća na drugom kvalifikacionom turniru kadetkinja iz grupe F ostvarile su ekipe Akademija i Rudar.

Na finalnom turniru juniorki plasirale su se sljedeće ekipe: Budućnost volley iz grupe F, Mediteran iz grupe G, Galeb Liko Soho Group iz grupe H, dok su pravo učešća na dodatnom kvalifikacionom turniru izborile juniorke Jedinstva, Luke Bar i Akademije.

U nastavku slijede rezultati odigranih utakmica:

KADETKINJE:

Subota, 3. jun – Medicinska škola, Podgorica

GRUPA F:

Akademija – Lovćen 2:0 (25:9, 25:13)

Akademija: Lopičić, Dević, Bulatović, Ivanović, Milivojević, Mitrović, Medenica, Merdović, Čupić, Milojević, Tanjević, Zejak (libero). Trener Milivojević.

Lovćen: Kasom, Zečević, Muratović, Tatar, Stanojević, Knežević, Petričević, Radunović, Simović, Stojanović, Vujošević, Tmušić (libero). Trener Martinović.

Lovćen – Rudar 0:2 (13:25, 12:25)

Lovćen: Kasom, Zečević, Muratović, Tatar, Stanojević, Knežević, Petričević, Radunović, Simović, Stojanović, Vujošević, Tmušić (libero). Trener Martinović.

Rudar: Šljivić, Martinović, Čakar, Avdović, Smolović, Milić, A. Laketić, J. Laketić, Vraneš. Novović, Gerina (libero), Klačar (libero). Trener Marković.

Rudar – Akademija 0:2 (12:25, 14:25)

Rudar: Šljivić, Martinović, Čakar, Avdović, Smolović, Milić, A. Laketić, J. Laketić, Vraneš. Novović, Gerina (libero), Klačar (libero). Trener Marković.

Akademija: Lopičić, Dević, Bulatović, Ivanović, Milivojević, Mitrović, Medenica, Merdović, Čupić, Milojević, Tanjević, Zejak (libero). Trener Milivojević.

JUNIORKE:

GRUPA F:

Subota, 3. jun – SMŠ “Golubovci”, Zeta

Budućnost volley – Tempo 2:0 (25:15, 25:11)

Budućnost volley: Vukčević, Belojević, Tošić, Milić, Stanković, Trenevska, Orlandić, Radulović, Davidović, Ćetković, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Čičić (libero). Trener Bogojević.

Tempo: Lalatović, Backović, Vulanović, Bulajić, M. Tijanić, Vranić, Knežević, K. Tijanić, Backović (libero), Lučić (libero). Trener Vulanović.

Tempo – Jedinstvo 0:2 (9:25, 19:25)

Tempo: Lalatović, Backović, Vulanović, Bulajić, M. Tijanić, Vranić, Knežević, K. Tijanić, Backović (libero), Lučić (libero). Trener Vulanović.

Jedinstvo: Bulatović, A. Merdović, Jevrić, Krgović, T. Merdović, Ćinćur, Madžgalj, Hadžibegović, Šebek, Rakonjac, Veličković (libero), Šebek (libero). Trener Rovčanin.

Jedinstvo – Budućnost volley 0:2 (20:25, 13:25)

Jedinstvo: Bulatović, A. Merdović, Jevrić, Krgović, T. Merdović, Ćinćur, Madžgalj, Hadžibegović, Šebek, Rakonjac, Veličković (libero), Šebek (libero). Trener Rovčanin.

Budućnost volley: Vukčević, Belojević, Tošić, Milić, Stanković, Trenevska, Orlandić, Radulović, Davidović, Ćetković, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Čičić (libero). Trener Bogojević.

GRUPA G:

Subota, 3. jun – Medicinska škola, Podgorica

Mediteran – Luka Bar 2:0 (25:21, 25:15)

Mediteran: Zvicer, Rajović, Matunović, A. Kovačević, Gudelj, Nikaljević, Mijović, J. Kovačević, Delibašić, Zlotvorović, Đurišić (libero), Šćekić (libero). Trener Ćorluka.

Luka Bar: Muratović, Jovović, Ražnatović, Božović, Berilažić, Gardašević, Nikezić, Zarubica, Mišević, Labović, Marstijepović, Tvrdišić (libero), Kasumović (libero).

Luka Bar – Rudar 2:1 (21:25, 25:14, 15:11)

Luka Bar: Muratović, Jovović, Ražnatović, Božović, Berilažić, Gardašević, Nikezić, Zarubica, Mišević, Labović, Marstijepović, Tvrdišić (libero), Kasumović (libero).

Rudar: Šljivić, Martinović, Čakar, Gazdić, Avdović, Leovac, Smolović, Milić, Ćalasan, Laketić, Vraneš, Novović, Klačar (libero), Gerina (libero). Trener Marković.

Rudar – Mediteran 0:2 (15:25, 21:25)

Rudar: Šljivić, Martinović, Čakar, Gazdić, Avdović, Leovac, Smolović, Milić, Ćalasan, Laketić, Vraneš, Novović, Klačar (libero), Gerina (libero). Trener Marković.

Mediteran: Zvicer, Rajović, Matunović, A. Kovačević, Gudelj, Nikaljević, Mijović, J. Kovačević, Delibašić, Zlotvorović, Đurišić (libero), Šćekić (libero). Trener Ćorluka.

GRUPA H:

Nedjelja, 4. jun – Medicinska škola, Podgorica

Galeb Liko Soho Group – Akademija 2:1 (25:21, 23:25, 22:20)

Galeb Liko Soho Group: Vlaović, Radonjić, Radović, Krivokapić, Stojanović, K. Kovačević, Laković, T. Kovačević, Adamović, Dragojević, Prelević, Lukić, Raketić (libero), Piskulić (libero). Trener Koković.

Akademija: Anđelić, Lopičić, Brajković, Milivojević, Mitrović, Milošević, Martinović, Zejak, Bulatović, Medenica, Čupić, Čakar, Krnić (libero), Durutović (libero). Trener Marković.

Morača – Galeb Liko Soho Group 0:2 (17:25, 21:25)

Morača: Bogojević, Dautović, Popović, Rudan, Jovović, Đurković, Damjanović, Martinović, Malović, Milić, Laković (libero). Trener Blagojević.

Galeb Liko Soho Group: Vlaović, Radonjić, Radović, Krivokapić, Stojanović, K. Kovačević, Laković, T. Kovačević, Adamović, Dragojević, Prelević, Lukić, Raketić (libero), Piskulić (libero). Trener Koković-

Akademija – Morača 2:0 (25:23, 25:21)

Akademija: Anđelić, Lopičić, Brajković, Milivojević, Mitrović, Milošević, Martinović, Zejak, Bulatović, Medenica, Čupić, Čakar, Krnić (libero), Durutović (libero). Trener Marković.

Morača: Bogojević, Dautović, Popović, Rudan, Jovović, Đurković, Damjanović, Martinović, Malović, Milić, Laković (libero). Trener Blagojević.

Povezani članci