Banner

Poznati učesnici finalnih turnira kadetkinja i juniorki

od Mirjana
714 pregleda

Drugi kvalifikacioni turnir u konkurenciji kadetkinja i dodatni kvalifikacioni turnir u konkurenciji juniorki odigrani su minulog vikenda u sportskim dvoranama Gimnazije “Slobodan Škerović” i Medicinske škole u Podgorici, kao i u SMŠ “Golubovci” u Zeti. Turniri su odigrani u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i uz podršku Ministarstva sporta i mladih.

Na finalnom turniru kadetskog prvenstva Crne Gore u konkurenciji odbojkašica plasirale su se ekipe: Mediteran iz grupe G, Budva iz grupe H, Jedinstvo iz grupe I i Gimnazijalac iz grupe J. U polufinalnim susretima sastaju se Jedinstvo i Gimnazijalac, odnosno Mediteran i Budva.

Juniorke Akademije pridružile su se odbojkašicama Budućnost volley-a, Galeb Liko Soho Groupa i Mediterana na finalnom turniru juniorskog prvenstva Crne Gore.  U polufinalnim susretima igraće Budućnost volley i Galeb Liko Soho Group, odnosno Akademija i Mediteran.

U nastavku slijede rezultati odigranih utakmica.

KADETKINJE:

Grupa G:

Subota, 10. jun – SMŠ “Golubovci”, Zeta

Luka Bar – Mrkojevići 2:0 (30:28, 25:22)

Luka Bar: Jovović, Martinović, Berilažić, Gardašević, Knežević, Nikezić, Zarubica, Labović, Kasumović (libero). Trener Dobrković.

Mrkojevići: Jonuzi, Iković, Đurđević, Mandić, Erović, Perazić, Vuković (libero). Trener Bajramović.

Mediteran – Luka Bar 2:0 (25:12, 25:17)

Mediteran: Radulović, Mi. Gudelj, Rajović, J. Kovačević, A. Kovačević, Jovović, Ražnatović, Ma. Gudelj, Delibašić, Grbović, Šćekić (libero), Stanišić (libero). Trener: Bagarić.

Luka Bar: Jovović, Martinović, Berilažić, Gardašević, Knežević, Nikezić, Zarubica, Labović, Kasumović (libero). Trener Dobrković.

Mrkojevići – Mediteran 0:2 (8:25, 8:25)

Mrkojevići: Jonuzi, Iković, Đurđević, Mandić, Erović, Perazić, Vuković (libero). Trener Bajramović.

Mediteran: Radulović, Mi. Gudelj, Rajović, J. Kovačević, A. Kovačević, Jovović, Ražnatović, Ma. Gudelj, Delibašić, Grbović, Šćekić (libero), Stanišić (libero). Trener: Bagarić.

Grupa H:

Subota, 10. jun – Gimnazija “Slobodan Škerović”, Podgorica

Budućnost volley – Morača 2:0 (25:11, 25:13)

Budućnost volley: K. Vukčević, Belojević, Milačić, Tošić, Trenevska, Kavarić, A. Vukčević, Peković, Ćetković, Milonjić, Popović, Rakočević, Čičić (libero), Milić (libero).

Morača: Bulatović, Popović, Beatović, Jovanović, Laković, Radulović, Martinović, Malović, Damjanović, Milić (libero), Filipović (libero).

Budva – Budućnost volley 2:1 (20:25, 25:19, 15:11)

Budva: Radača, Kažanegra, Crvenica, Rajković, Čoković, Nikolić, Garčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Vukotić, Mitrović, Đuričić (libero), Liješević (libero). Trener Đurović.

Budućnost volley: K. Vukčević, Belojević, Milačić, Tošić, Trenevska, Kavarić, A. Vukčević, Peković, Ćetković, Milonjić, Popović, Rakočević, Čičić (libero), Milić (libero).

Morača – Budva 0:2 (12:25, 11:25)

Morača: Bulatović, Popović, Beatović, Jovanović, Laković, Radulović, Martinović, Malović, Damjanović, Milić (libero), Filipović (libero).

Budva: Radača, Kažanegra, Crvenica, Rajković, Čoković, Nikolić, Garčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Vukotić, Mitrović, Đuričić (libero), Liješević (libero). Trener Đurović.

Grupa I:

Subota, 10. jun – Medicinska škola, Podgorica

Akademija – Top volley 2:0 (25:18, 28:26)

Akademija: Milošević, Džević, Bulatović, Kljajević, Milvojević, Mitrović, Medenica, Čupić, Joksimović, Tanjević, Zejak (libero), Gojković (libero). Trener Milivojević.

Top volley: Joksimović, Janković, Gluščević, Čubrović, Pejović, L. Selmani, Đurović, Vuksanović, Perović, Krivokapić, Popović, E. Selmani, Janković (libero), Fatić (libero). Trener Popović.

Jedinstvo – Akademija 2:1 (25:20, 21:25, 15:13)

Jedinstvo: Stanišić, A. Merdović, Bulatović, Rakonjac, Zlajić, T. Merdović, Dangubić, Drobnjak, Ćinćur, Moračanibn, Balazo, Šebek, Jevrić (libero), Magdelinić (libero). Trener Mašković.

Akademija: Milošević, Džević, Bulatović, Kljajević, Milvojević, Mitrović, Medenica, Čupić, Joksimović, Tanjević, Zejak (libero), Gojković (libero). Trener Milivojević.

Top volley – Jedinstvo 0:2 (18:25, 14:25)

Top volley: Joksimović, Janković, Gluščević, Čubrović, Pejović, L. Selmani, Đurović, Vuksanović, Perović, Krivokapić, Popović, E. Selmani, Janković (libero), Fatić (libero). Trener Popović.

Jedinstvo: Stanišić, A. Merdović, Bulatović, Rakonjac, Zlajić, T. Merdović, Dangubić, Drobnjak, Ćinćur, Moračanibn, Balazo, Šebek, Jevrić (libero), Magdelinić (libero). Trener Mašković.

Grupa J:

Subota, 10. jun – Gimnazija “Slobodan Škerović”, Podgorica

Galeb Liko Soho Group – Gimnazijalac 1:2 (14:25, 25:22, 14:16)

Galeb Liko Soho Group: Lukić, Striković, Perunović, Laković, Maraš, Kovačević, Prelević, Adamović, Radonjić, Kosović, Stojanović, Radović, Raketić (libro), Piskulić (libero). Trener Koković.

Gimnazijalac: Ogurlić, M. Peraš, K. Peraš, Raut, Grbović, Kovačec, Kilibarda, Veljković, Grbović, Radusinović (libero). Trener Barbić.

Gimnazijalac – Rudar 2:0 (25:14, 25:21)

Gimnazijalac: Ogurlić, M. Peraš, K. Peraš, Raut, Grbović, Kovačec, Kilibarda, Veljković, Grbović, Radusinović (libero). Trener Barbić.

Rudar: Šljivić, Martinović, Čakar, Laketić, Avdović, Vraneš, Smolović, A. Laketić, Milić, Bajčeta, Novović, Deljković, Klačar (libero), Gerina (libero). Trener Marković.

Rudar – Galeb Liko Soho Group 1:2 (19:25, 25:13, 6:15)

Rudar: Šljivić, Martinović, Čakar, J. Laketić, Avdović, Vraneš, Smolović, A. Laketić, Milić, Bajčeta, Novović, Deljković, Klačar (libero), Gerina (libero). Trener Marković.

Galeb Liko Soho Group: Lukić, Striković, Perunović, Laković, Maraš, Kovačević, Prelević, Adamović, Radonjić, Kosović, Stojanović, Radović, Raketić (libro), Piskulić (libero). Trener Koković.

DODATNI KVALIFIKACIONI TURNIR JUNIORKI:

Grupa I:

Nedjelja, 11. jun – SMŠ “Golubovci”, Zeta

Luka Bar – Akademija 0:2 (19:25, 16:25)

Luka Bar: Božović, Ražnatović, Martinović, Berilažić, Gardašević, Knežević, Nikezić, Zarubica, Labović, Tvrdišić (libero), Kasumović (libero). Trener Dobrković.

Akademija: Anđelić, Brajković, Milivojević, Mitrović, Milošević, Martinović, Medenica, Čupić, Čakar, Bulatović, Krunić (libero), Durutović (libero). Trener Marković.

Akademija – Jedinstvo 2:1 (25:16, 15:25, 15:11)

Akademija: Anđelić, Brajković, Milivojević, Mitrović, Milošević, Martinović, Bulatović, Medenica, Čupić, Čakar, Krunić (libero), Durutović (libero). Trener Marković.

Jedinstvo: Magdelinić, A. Merdović, Bulatović, Krgović, Drobnjak, T. Medović, Dangubić, Rakonjac, Ćinćur, Madžgalj, Balazo, Šebek, Veličković (libero), Jevrić (libero). Trener Mašković.

Jedinstvo – Luka Bar 2:1 (22:25, 25:22, 15:10)

Jedinstvo: Magdelinić, A. Merdović, Bulatović, Krgović, Drobnjak, T. Medović, Dangubić, Rakonjac, Ćinćur, Madžgalj, Balazo, Šebek, Veličković (libero), Jevrić (libero). Trener Mašković.

Luka Bar: Božović, Ražnatović, Martinović, Berilažić, Gardašević, Knežević, Nikezić, Zarubica, Labović, Tvrdišić (libero), Kasumović (libero). Trener Dobrković.

Povezani članci