Banner

Poznati učesnici drugog kvalifikacionog turnira pionirki

od Mirjana
653 pregleda

Prvi kvalifikacioni turnir prvenstva Crne Gore u konkurenciji pionirki odigran je proteklog vikenda u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i uz podršku Ministarstva sporta i mladih. Utakmice su odigrane u sportskim salama Medicinske škole u Podgorici i SMŠ “Golubovci” u Zeti.

Na drugi kavlifikacioni turnir plasirale su se sljedeće ekipe: Budućnost volley i Lovćen iz grupe A, Budva i Gorštak iz grupe B, Luka Bar i Gimnazijalac iz grupe C, Akademija i Jedinstvo iz grupe D, Morača i Rudar iz grupe E, Mediteran i Galeb Liko Soho Group iz grupe F.

U konkurenciji kadetkinja, na utakmici grupe A slavile su odbojkašice Luke Bar protiv Gimnazijalaca rezultatom 2:1 (25:23, 21:25, 15:8)

U nastavku slijede rezultati odigranih utakmica po grupama:

Pionirke:

GRUPA A:

Nedjelja, 7. maj – Medicinska škola, Podgorica

Budućnost volley – Net 2:0 (25:9, 25:13)

Budućnost volley: K. Vukčević, Belojević, A. Vukčević, Đačić, T. Mugoša, Adžić, Ćetković,  M. Mugoša, Peković, Tošić, Milonjić, Stojanović (libero). Trener Bogojević.

Net: Brajović, Mugoša, Đošić, M. Mirotić, Džudović, Popadić, Pejović, Tošić, Kasalica, J. Mirotić, Petrović, Pođanin, Kovačević (libero), Terzić (libero). Trener Radomirović.

 Lovćen – Budućnost volley 0:2 (9:25, 16:25)

Lovćen: Stanojević, Jovanović, Zečević, Sekulić, Stojanović, Kadija, Simović, Lompar, Vujović, Petričević, Prlja, Dapčević, Milošević (libero), Larković (libero), Trener Martinović.

Budućnost volley: K. Vukčević, Belojević, A. Vukčević, Đačić, T. Mugoša, Adžić, Stojanović, M. Mugoša, Peković, Tošić, Milonjić, Ćetković (libero). Trener Bogojević.

 Net – Albatros  2:1 (27:25, 23:25, 15:9)

Net: T. Džudović, Brajović, Mugoša, Đošić, P. Džudović, Popadić, Pejović, Tošić, Kasalica, Petrović, Pođanin, Tošić, Kovačević (libero), Terzić (libero). Trener Radomirović.

Albatros: Vučković, Bosanac, Drecun, Smoljanin, K. Đukić, Vilov, A. Đukić, Ćetković, Čurović, Padrov, Perović, Vuletić (libero), Vlahović (libero). Trener Obradović.

 Lovćen – Net 2:0 (25:11, 25:12)

Lovćen: Stanojević, Jovanović, Zečević, Sekulić, Stojanović, Kadija, Simović, Lompar, Vujović, Petričević, Prlja, Dapčević, Milošević (libero), Larković (libero), Trener Martinović.

Net: T. Džudović, Pejović,  Mugoša, Mirotić, P. Džudović, Popadić, Pejović, Tošić, Kasalica, J. Mirotić, Petrović, Pođanin, Kovačević (libero), Brajović (libero). Trener Radomirović.

Lovćen – Albatros 2:1 (25:23, 23:25, 15:11)

Lovćen: Stanojević, Jovanović, Zečević, Sekulić, Stojanović, Kadija, Simović, Lompar, Vujović, Petričević, Prlja, Dapčević, Milošević (libero), Larković (libero), Trener Martinović.

Albatros: Vučković, Bosanac, Drecun, Smoljanin, K. Đukić, Vilov, A. Đukić, Ćetković, Čurović, Padrov, Perović, Vuletić (libero), Samardžić (libero). Trener Obradović.

Albatros – Budućnost volley 0:2 (11:25, 13:25)

Albatros: Vučković, Bosanac, Drecun, Smoljanin, K. Đukić, Vilov, A. Đukić, Ćetković, Čurović, Padrov, Perović, Vuletić (libero), Samardžić (libero). Trener Obradović.

Budućnost volley: K. Vukčević, Belojević, A. Vukčević, Đačić, T. Mugoša, Adžić, M. Mugoša, Peković, Tošić, Milonjić, Ćetković (libero), Stojanović (libero). Trener Bogojević.

GRUPA B:

Nedjelja, 7. maj – SMŠ “Golubovci”, Zeta

Gorštak – Top volley 2:0 (25:14, 25:13)

Gorštak: Grujić, Ja. Jeknić, Mirović, Dožić, Vujisić, I. Vlahović, Perović, Kljajić, H. Vlahović, Jovanović, Je. Jeknić, Vukić, Dašić (libeo), A. Vlahović (libero). Trener Šćekić.

Top Volley: Joksimović, Dal. Bokros, E. Selmani, Adžić, Pejović, L. Selmani, Pavlović, Vuksanović, Perović, Strugar, Popović, Janković, Fatić (libero), Dar. Bokros. Trener Popović.

Budva – Gorštak 2:0 (25:17, 25:11)

Budva: Crvenica, Mitrović, Rajković, Čoković, Nikolić, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Milačić, Bezarević, Radača, Vukotić (libero), Liješević (libero). Trener Đurović.

Gorštak: Grujić, Ja. Jeknić, Mirović, Dožić, Vujisić, I. Vlahović, Perović, Kljajić, H. Vlahović, Jovanović, Je. Jeknić, Vukić, Dašić (libeo), A. Vlahović (libero). Trener Šćekić.

 Top volley – Budva 0:2 (8:25, 7:25)

Top Volley: Joksimović, Dal. Bokros, Gvozdenović, Adžić, Pejović, Selmani, Pavlović, Vuksanović, Perović, N. Janković Popović, A. Janković, Fatić (libero), Dar. Bokros. Trener Popović.

Budva: Knežević, Crvenica, Mitrović, Rajković, Čoković, Nikolić, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Milačić, Bezarević, Vukotić (libero), Liješević (libero). Trener Đurović.

GRUPA C:

Nedjelja, 7. maj – Poljoprivreda škola, Bar

Luka Bar – Barbana 2:0 (25:5, 25:13)

Luka Bar: Z. Marstijepović, Muratović, Knežević, Jovović, Radunović, Berilažić, Kudriaceva, Marunović, Nikezić, Mišević, Labović,  L. Marstijepović, Kasumović (libero), Salković (libero). Trener Dobrković.

Barbana: Alaj, E. Sulejmani, B. Sulejmani, Šabović, Spahić, Avdić, Aljošević, Čaprić, Mehmedović, Aljošević, Ceković, Niković (libero). Trener Sinani.

Gimnazijalac – Luka Bar 0:2 (10:25, 21:25)

Gimnazijalac: Grbović, Vičenić, Peraš, Kovačec, Raut, Marković, Drobnjak, Grbović, Dubravčević, Radunović, Veljković, Radusinović (libero), Vujičić (libro). Trener Franović.

Luka Bar: Z. Marstijepović, Muratović, Knežević, Jovović, Radunović, Berilažić, Kudriaceva, Marunović, Nikezić, Mišević, Labović,  L. Marstijepović, Kasumović (libero), Salković (libero). Trener Dobrković.

Barbana – Gimnazijalac 1:2 (25:22, 15:25, 8:15)

Barbana: Alaj, E. Sulejmani, B. Sulejmani, Šabović, Spahić, Avdić, Aljošević, Čaprić, Mehmedović, Aljošević, Ceković, Niković (libero). Trener Sinani.

Gimnazijalac: Grbović, Vičenić, Peraš, Kovačec, Raut, Marković, Drobnjak, Grbović, Dubravčević, Radunović, Veljković, Radusinović (libero), Vujičić (libro). Trener Franović.

GRUPA D:

Nedjelja, 7. maj – SMŠ “Golubovci”, Zeta

Akademija – Jedinstvo  2:0 (25:21, 26:24)

Akademija: Lopičić, Dević, Potpara, Bulatović, Ivanović, Medenica, Kljajević, Joksimović, Kotlaja, Gojković (libero), Zejak (libero). Trener Milivojević.

Jedinstvo: Krgović, Radović, Balazo, Dangubić, Drobnjak, Šćekić, Femić, Jovović, Moračanin, Jelić, Magldelinić (libero), Zlajić (libero). Trener Mašković.

Jedinstvo – Ivangrad 2011 2:0 (25:14, 25:19)

Jedinstvo: Krgović, Radović, Balazo, Dangubić, Drobnjak, Šćekić, Femić, Jovović, Moračanin, Jelić, Magldelinić (libero), Zlajić (libero). Trener Mašković.

Ivangrad 2011: Mićović, Praščević, Bojović, Simonović, Radović, Dragović, Popović (libero). Trener Vešović.

 Ivangrad 2011 – Akademija 0:2 (15:25, 12:25)

Ivangrad 2011: Mićović, Praščević, Bojović, Simonović, Radović, Dragović, Popović (libero). Trener Vešović.

Akademija: Lopičić, Dević, Potpara, Bulatović, Ivanović, Medenica, Kljajević, Joksimović, Kotlaja, Gojković (libero), Zejak (libero). Trener Milivojević.

GRUPA E:

Subota, 6. maj – SMŠ “Golubovci”, Zeta

Libero – Morača 0:2 (10:25, 6:25)

Libero: Rakčević,  Đedović, Grejović, Medigović, Mijač, Rakičević, Midzor. Trener Đedović.

Morača: Radusinović, Mi. Rubežić, Koprivica, Jovanović, Beatović, Bulatović, Radulović, Kalinić, Bogojević, Čurović, Mišurović, Ma. Rubežić. Filipović (libero), Dašić (libero). Trener Blagojević.

Rudar – Libero 2:0 (25:10, 25:7)

Rudar: Bajčeta, Živković, Čakar, Laketić, Petrović, Vraneš, Marijanović, Leovac, Doderović, Preradović, Stojić (libero), Tošić (libero). Trener Marković.

Libero: Rakčević,  Đedović, Grejović, Medigović, Mijač, Rakičević, Midzor. Trener Đedović.

Morača – Rudar 2:1 (25:15, 19:25, 15:6)

Morača: Radusinović, Mi. Rubežić, Koprivica, Jovanović, Beatović, Bulatović, Radulović, Kalinić, Bogojević, Čurović, Mišurović, Ma. Rubežić. Filipović (libero), Dašić (libero). Trener Blagojević.

Rudar: Bajčeta, Živković, Čakar, Laketić, Petrović, Vraneš, Marijanović, Leovac, Doderović, Preradović, Stojić (libero), Tošić (libero). Trener Marković.

GRUPA F:

Nedjelja, 7. maj – SMŠ “Golubovci”, Zeta

Galeb LSG – Libero CT 2:0 (25:18, 25:21)

Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Lukić, Maraš, Dujović, Živajević, Kovačević, Radović, Kosović, Laković, Ratković, Jovanić, Striković, Radović (libero), Peruničić (libero).

Libero CT: Radunović, Kaluđerović, Ivanović, A. Marković, V. Marković, Čupić, Vujović, Lekić, Novović, Popadić, Tatar,  Raičković (libero). Trener Radunović.

 Libero CT – Mediteran 0:2 (11:25, 8:25)

Libero CT: Radunović, Kaluđerović, Ivanović, A. Marković, V. Marković, Čupić, Vujović, Lekić, Novović, Popadić, Tatar,  Raičković (libero). Trener Radunović.

Mediteran: Cerović, Đeković, Rajović, Mijović, Jovanović, Stanišić, Radulović, Obradović, Gudelj, Ražnatović, Grbović, Ivanović (libero), Krgović (libero). Trener Bagarić.

 Mediteran – Galeb LSG 2:1 (15:25, 25:13, 15:13)

Mediteran: Cerović, Đeković, Rajović, Mijović, Jovanović, Stanišić, Radulović, Obradović, Gudelj, Ražnatović, Grbović, Ivanović (libero), Krgović (libero). Trener Bagarić.

Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Lukić, Maraš, Dujović, Živajević, Kovačević, Bajčeta, Kosović, Laković, Ratković, Jovanić, Striković, Radović (libero), Peruničić (libero).

Kadetkinje:

GRUPA A:

Subota, 6. maj – Poljoprivredna škola, Bar

Luka Bar- Gimnazijalac 2:1 (25:23, 21:25, 15:8)

Luka Bar: Z. Marstijepović, Muratović, Knežević, Radunović, Martinović, Berilažić, Gardašević, Nikezić, Zarubica, Mišević, Labović, L. Marstijepović, Kasumović (libero), Marunović (libero). Trener Dobrković.

Gimnazijala: Ćorović, Ogurlić, Peraš, Kovačec, Raut, Drašković, Kilibarda, Tujković, Babić, Brnić (libero), Radusinović (libero).  Trener Franović.

Povezani članci