Banner

Poznati učesnici drugog kvalifikacionog turnira kadetkinja

od Mirjana
139 pregleda

Prvi kvalifikacioni turnir kadetskog prvenstva u konkurenciji odbojkašica odigran je u subotu, 11. maja, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i Ministarstva sporta i mladih. Utakmice kvalifikacionih turnira kadetkinja odigrane su u sportskim salama Medicinske škole, kao i SMŠ “Golubovci”.

U drugi kvalifikacioni krug juniorskog prvenstva plasirali su se: Morača i Net (grupa A), Mediteran i Gimnazijalac (grupa B), Galeb LSG i Mrkojevići (grupa C), Jedinstvo i Akademija (grupa D), Budva i Rudar (grupa E) i Budućnost Volley i Luka Bar (grupa F).

Drugi kvalifikacioni turnir planiran je da se odigra u subotu, 18. maja.

U drugom kvalifikacionom krugu igraće Jedinstvo, Gimnazijalac i Mrkojevići u grupi G, Galeb LSG, Akademija i Net u grupi H, Budućnost Volley, Mediteran i Rudar  u grupi I, i Morča, Budva i Luka Bar u grupi J.

U nastavku slijede rezultati odigranih utakmica po grupama:

GRUPA A:

Morača – Net 2:0 (25:17, 25:15)

Morača: Zejak, Milačić, Nedović, Laković, Radulović, Jovanović, Bogojević, Šalgo, Popović, Koprivica, Pivljanin, Milić (libero), Filipović (libero). Trenee: Radusinović.

Net: Bošković, T. Džudović, Pejović, P. Džudović, M. Tošić, Pođanin, Popadić, Mugoša, S. Tošić, Kasalica, Mirotić, Petrović, Kovačević (libero), Brajović (libero). Trener: Radomirović.

Net – Libero CT 2:0 (25:19, 25:18)

Net: Bošković, T. Džudović, Pejović, P. Džudović, M. Tošić, Pođanin, Popadić, Mugoša, S. Tošić, Kasalica, Mirotić, Petrović, Kovačević (libero), Brajović (libero). Trener: Radomirović.

Libero CT: Radunović, Ivanović, Marković, Vujović, Lekić, Novović, Popović, Tatar, Perišić (libero), Raičković (libero). Trener: Radunović.

Morača – Libero CT 2:0 (25:11, 25:20)

Morača: Zejak, Milačić, Nedović, Laković, Radulović, Jovanović, Bogojević, Šalgo, Popović, Koprivica, Pivljanin, Milić (libero), Filipović (libero). Trenee: Radusinović.

Libero CT: Radunović, Ivanović, Marković, Vujović, Lekić, Novović, Popović, Tatar, Perišić (libero), Raičković (libero). Trener: Radunović.

GRUPA B:

Gimnazijalac – Mediteran 1:2 (21:25, 25:17, 11:15)

Gimnazijalac: Dubravčević, Smolović, Kovačec, Peraš, Grbović, Božinović, Veljković, Raut, Grbović, Tepavac, Radusibović (libero), Ljubinković (libero). Trener: Franović.

Mediteran: Krgović, Stojanović, Grbović, Ražnatović, Gudelj, Cerović, Jovović, Šćekić, Stanišić, Obradović, Rajović, Radulović, Jurić (libero), Ivanović (libero). Trener: Ćorluka.

Mediteran – Ibar 2:0 (25:1, 25:5)

Mediteran: Krgović, Stojanović, Grbović, Ražnatović, Gudelj, Cerović, Jovović, Šćekić, Stanišić, Obradović, Rajović, Radulović, Jurić (libero), Ivanović (libero). Trener: Ćorluka.

Ibar: Šutović, Kardović, Murić, Kalač, Bulatović, Džozović. Trener: Bećović.

Ibar – Gimnazijalac 0:2 (5:25, 10:25)

Ibar: Šutović, Kardović, Murić, Kalač, Bulatović, Džozović. Trener: Bećović.

Gimnazijalac: Dubravčević, Smolović, Kovačec, Peraš, Grbović, Božinović, Veljković, Raut, Grbović, Tepavac, Radusibović (libero), Ljubinković (libero). Trener: Franović.

GRUPA C:

Galeb LSG – Lovćen 2:0 (25:15, 25:22)

Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Bajčeta, Lukić, Peruničić, Vučetić, Laković, Striković, Kovačević, Radović, Kosović, Arabelović, Glavanović, Raketić (libero), Kasumović (libero). Trener: Koković.

Lovćen: Dapčević, Klimanova, Muratović, Stanojević, Kadija, Prlja, Simović, Stojanović, Zečević, Jovanović, Lompar, Petričević (libero), Milošević (libero). Trener: Milivojević.

 Lovćen – Mrkojevići 1:2 (25:18, 23:25, 11:15)

Lovćen: Dapčević, Klimanova, Muratović, Stanojević, Kadija, Prlja, Simović, Stojanović, Zečević, Jovanović, Lompar, Petričević (libero), Milošević (libero). Trener: Milivojević.

Mrkojevići: Januzi, Međedović, Đurđević, Mandić, Sijarić, Škrijelj, Vuković (libero), Kalamperović (libero), Perazić. Trener: Bajramović.

Mrkojevići – Galeb LSG 0:2 (10:25, 8:25)

Mrkojevići: Januzi, Međedović, Đurđević, Mandić, Sijarić, Škrijelj, Vuković (libero), Kalamperović (libero). Trener: Bajramović.

Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Bajčeta, Lukić, Peruničić, Vučetić, Laković, Striković, Kovačević, Radović, Kosović, Arabelović, Glavanović, Raketić (libero), Kasumović (libero). Trener: Koković.

GRUPA D:

 Akademija – Top volley 2:0 (25:12, 25:20)

Akademija: Dević, Medenica, Gojković, Ćupić, Milivojević, Ivanović, Merdović, Prentić, Joksimović, Bulatović, Gojković (libero). Trener: Milivojević.

Top Volley: Joksimović, Milutinović, E. Selmani, Keković, L. Selmani, Pavlović, Vuković, Jolić, Strugar, Popović, Fatić (libero), Adžić (libero). Trener: Popović.

Top volley – Jedinstvo 0:2 (4:25, 8:25)

Top Volley: Joksimović, Milutinović, E. Selmani, Keković, L. Selmani, Pavlović, Vuković, Jolić, Strugar, Popović, Fatić (libero), Adžić (libero). Trener: Popović.

Jedinstvo:  Magdelinić, Balazo, Bojović, Bulatović, Merdović, Dangubić, Ćinćur, Femić, Moračanin, Šebek, Balević, Drobnjak (libero), Bojović (libero). Trener: Miladinović.

Jedinstvo – Akademija 2:0 (25:20, 25:17)

Jedinstvo:  Magdelinić, Balazo, Bojović, Bulatović, Merdović, Dangubić, Ćinćur, Femić, Moračanin, Šebek, Balević, Drobnjak (libero), Bojović (libero). Trener: Miladinović.

Akademija: Dević, Medenica, Gojković, Ćupić, Milivojević, Ivanović, Merdović, Prentić, Joksimović, Bulatović, Gojković (libero). Trener: Milivojević.

GRUPA E:

 Budva – Rudar 2:0 (25:12, 25:15)

Budva: Radača, Kažanegra, Rajković, Čoković, Nikolić, Vukčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Miličić, Franeta, Mitrović, Liješević (libero), Vukotić (libero). Trener: Đurović.

Rudar: Bajčeta, Martinović, Čakar, Gazdić, Avdović, Smolović, Petrović, Vraneš, Preradović, Leovac, Čepić, Doderović, Gerina (libero), Softić (libero). Trener: Marković.

 Rudar – Gorštak 2:0 (25:18, 25:18)

Rudar: Bajčeta, Martinović, Čakar, Gazdić, Avdović, SMolović, Petrović, Vraneš, Preradović, Leovac, Čepić, Doderović, Gerina (libero), Softić (libero). Trener: Marković.

Gorštak: H. Vlahović, Vuković, Mirović, Ivanović, Jovanović, Rovčanin, Perović, Raketić, Jeknić, Ćetković, Dašić, A. Vlahović. Trener: Šćekić.

Gorštak – Budva 0:2 (23:25, 14:25)

Gorštak: H. Vlahović, Vuković, Mirović, Ivanović, Jovanović, Rovčanin, Perović, Raketić, Jeknić, Ćetković, Dašić, A. Vlahović. Trener: Šćekić.

Budva: Radača, Kažanegra, Rajković, Čoković, Nikolić, Vukčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Miličić, Franeta, Mitrović, Liješević (libero), Vukotić (libero). Trener: Đurović.

GRUPA F:

Budućnost volley – Luka Bar  2:0  (25:13, 25:16)

Budućnost Volley: Peković, Belojević, Šćekić, Labović, Vukčević, Lopičić, Čičić, Đukić, Ćetković, Mugoša, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Kavarić (libero). Trener: Bogojević.

Luka Bar: Krnčević, Muratović, Lekić, Kuburović, Knežević, Kudrijavceva, Tomašević, Salković (libero). Trener: Dobrković.

Luka Bar – Albatros 2:0 (25:10, 25:19)

Luka Bar: Krnčević, Muratović, Lekić, Kuburović, Knežević, Kudrijavceva, Tomašević, Salković (libero). Trener: Dobrković.

Albatros: Glušac, Smoljanin, Čurović, Ćetković, Pešić, Matijašević, Senić, Vučković, Pešić (libero). Trener: Obradović.

Albatros – Budućnost Volley 0:2 (10:25, 16:25)

Albatros: Glušac, Smoljanin, Čurović, Ćetković, Pešić, Matijašević, Senić, Vučković, Pešić (libero). Trener: Obradović.

Budućnost Volley: Peković, Belojević, Šćekić, Labović, Vukčević, Lopičić, Čičić, Đukić, Ćetković, Mugoša, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Kavarić (libero). Trener: Bogojević.

Povezani članci