Banner

Poznati učesnici drugog kvalifikacionog turnira juniorki

od Mirjana
301 pregleda

Prvi kvalifikacioni turnir juniorskog prvenstva u konkurenciji odbojkašica odigran je u nedjelju, 14. aprila, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i Ministarstva sporta i mladih. Utakmice kvalifikacionih turnira juniorki odigrane su u sportskim salama Medicinske škole, kao i Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici.

U drugi kvalifikacioni krug juniorskog prvenstva plasirali su se: Gorštak i Mediteran (grupa A), Galeb Liko Soho Group i Albatros (grupa B), Jedinstvo i Morača (grupa C), Akademija i Budva (grupa D) i Budućnost Volley i Rudar (grupa E), dok su Gimnazijalac i Top Volley obezbijedili mjesto u drugom kvalifikacionom turniru kao dvije najbolje trećeplasirane ekipe.

Drugi kvalifikacioni turnir planiran je da se odigra u subotu 20. aprila.

U nastavku slijede rezultati odigranih utakmica po grupama:

GRUPA A:

Mediteran – Volley Star 2:0 (25:8, 25:9)

Mediteran: Kovačević, Matunović, Grbović, Ražnatović, Gudelj, Cerović, Jovović, Šćekić, Obradović, Rajović, Radulović, Jurić (libero). Trener: Bagarić.

Volley Star: Backović, Bojanić, Mićović, Koprivica, Manojlović, Radulović, Petrović, Vučković, Koprivica, Veličković, Đurković, Okiljević, Lalić (libero), Šturanović (libero). Trener: Manojlović.

Volley star – Gorštak 0:2 (13:25, 8:25)

Volley Star: Backović, Bojanić, Mićović, Koprivica, Manojlović, Radulović, Petrović, Vučković, Koprivica, Veličković, Đurković, Okiljević, Lalić (libero), Šturanović (libero). Trener: Manojlović.

Gorštak: Vlahović, Vujisić, Mirović, M. Jeknić, Obrenović, Jelić, J. Jeknić, Ćetković, Vuković (libero), Dašić (libero). Trener: Šćekić.

Mediteran – Gorštak 1:2 (19:25, 25:23, 12:15)

Mediteran: Rajović, Kovačević, Matunović, Grbović, Ražnatović, Gudelj, Cerović, Jovović, Šćekić, Obradović, Radulović, Jurić (libero). Trener: Bagarić.

Gorštak: Vlahović, Vujisić, Mirović, M. Jeknić, Obrenović, Jelić, J. Jeknić, Ćetković, Vuković (libero), Dašić (libero). Trener: Šćekić.

GRUPA B:

Galeb LSG – Net 2:0 (25:14, 25:11)

Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Krivokapić, Lukić, Vučetić, Laković, Striković, Raketić, Radović, Kosović, Piskulić, Arabelović, Glavanović, Kovačević (libero), Kasumović (libero). Trener: Koković.

Net: Bošković, A. Džudović, P. Džudović, Pejović, Pođanin, I. Popadić, Mugoša, Tošić, H. Kasalica, I. Kasalica, V. Popadić, Petrović, Kovačević (libero), Brajović (libero). Trener: Radomirović.

Net – Albatros 0:2 (11:25, 11:25)

Net: Bošković, A. Džudović, P. Džudović, Pejović, Pođanin, I. Popadić, Mugoša, Tošić, H. Kasalica, I. Kasalica, V. Popadić, Petrović, Kovačević (libero), Brajović (libero). Trener: Radomirović.

Albatros: Glušac, Smoljanin, Padrov, Perović, Čurović, Đukić, Vučković, Telesmanić, Sladović, Vilov, Perović, Senić (libero), Samardžić (libero). Trener; Obradović.

Albatros – Galeb LSG  1:2 (19:25, 25:20, 10:15)

Galeb Liko Soho Group: Radonić, Miholjčić, Krivokapić, Lukić, Laković, Striković, Kasumović,  Radović, Kosović, Piskulić, Arabelović, Glavanović, Raketić (libero), Kovačević (libero). Trener: Koković.

Albatros: Glušac, Smoljanin, Padrov, Perović, Čurović, Đukić, Vučković, Telesmanić, Sladović, Vilov, Perović, Senić (libero), Samardžić (libero). Trener; Obradović.

GRUPA C:

Jedinstvo – Gimnazijalac 2:0 (25:16, 25:15)

Jedinstvo: Magdelinić, L. Bojović, Bulatović, T. Merdović, A. Merdović, Dangubić, Ćinćur, Madžgalj, S. Bojović, Šebek, Balević, Rakonjac, Veličković (libero), Drobnjak (libero). Trener: Miladinović.

Gimnazijalac: Ćorović, Ogurlić, M. Peraš, Kovačec, K. Peraš, Kilibarda, Raut, Vičević, Grbović, Tepavac, Stanišić (libero), Radusinović (libero). Trener: Barbić.

Gimnazijalac – Morača 0:2 (24:26, 21:25)

Gimnazijalac: Ćorović, Ogurlić, M. Peraš, Kovačec, K. Peraš, Kilibarda, Raut, Vičević, Grbović, Tepavac, Stanišić (libero), Radusinović (libero). Trener: Barbić.

Morača: Laković, Zejak, N. Popović, Koprivica, M. Popović, I. Pivljanin, Milačić, Davidović, Rudan, Bogojević, J. Pivljanin, Čurović, Milić (libero), Jovanović (libero). Trener: Radusinović.

Jedinstvo – Morača 2:0 (25:18, 25:22)

Jedinstvo: Magdelinić, Rakonjac, L. Bojović, Bulatović, T. Merdović, A. Merdović, Dangubić, Ćinćur, Madžgalj, S. Bojović, Šebek, Balević, Veličković (libero), Drobnjak (libero). Trener: Miladinović.

Morača: Laković, Zejak, N. Popović, Koprivica, M. Popović, I. Pivljanin, Milačić, Davidović, Rudan, Bogojević, J. Pivljanin, Čurović, Milić (libero), Jovanović (libero). Trener: Radusinović.

GRUPA D:

Akademija – Budva  2:0 (25:22, 25:19)

Akademija: Anđelić, Merdović, Dević, Milivojević, Mitrović, Milošević, Bulatović, Medenica, Ćupić, Durutović (libero), Gojković (libero). Trener: Marković.

Budva: Kažanegra, Crvenica, Čoković, Nikolić, Vukčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Miličić, Vukotić, Franeta, Mitrović, Đuričić (libero), Liješević (libero). Trener: Đurović.

Budva – Luka Bar 2:0 (25:16, 25:20)

Budva: Kažanegra, Crvenica, Čoković, Nikolić, Vukčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Miličić, Vukotić, Franeta, Mitrović, Đuričić (libero), Liješević (libero). Trener: Đurović.

Luka Bar: Marunović, Knežević, Lekić, Tomašević, Kudrijavceva, Baraba, Kuburović, Nikezić, Muratović, Jovović, Božović, Muratović, Tvrdišić (libero), Novaković (libero). Trener: Dobrković.

Akademija – Luka Bar 2:0 (25:12, 25:17)

Akademija: Anđelić, Merdović, Dević, Milivojević, Mitrović, Milošević, Bulatović, Medenica, Ćupić, Durutović (libero), Gojković (libero). Trener: Marković.

Luka Bar: Marunović, Knežević, Grabež, Tomašević, Kudrijavceva, Baraba, Kuburović, Nikezić, Jovović, Božović, Muratović, Tvrdišić (libero), Salkjović (libero). Trener: Dobrković.

GRUPA E:

Budućnost Volley – Rudar 2:0 (25:15, 25:13)

Budućnost Volley: Peković, Belojević, V. Đukić, Labović, Lopičić, Čičić, Orlandić, K. Đukić, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Kavarić (libero). Trener: Bogojević.

Rudar: Bajčeta, Martinović, Čakar, Gazdić, Doderović, Smolović, Petrović, Vraneš, Preradović, Leovac, Gerina (libero), Živković (libero). Trener: Marković.

Rudar – Top Volley 2:1 (24:26, 25:18, 15:8)

Rudar: Bajčeta, Martinović, Čakar, Gazdić, Doderović, Smolović, Petrović, Vraneš, Preradović, Leovac, Gerina (libero), Živković (libero). Trener: Marković.

Top Volley: Joksimović, Milačić, E. Selmani, Čubrović, L. Selmani, Đurović, Keković, Janković, Popović, Janković (libero), Fatić (libero). Trener: Popović.

Budućnost Volley – Top Volley 2:0 (25:10, 25:12)

Budućnost Volley: Peković, Belojević, V. Đukić, Labović, Lopičić, Čičić, Orlandić, K. Đukić, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Kavarić (libero). Trener: Bogojević.

Top Volley: Joksimović, Milačić, E. Selmani, Čubrović, L. Selmani, Đurović, Keković, Janković, Popović, Janković (libero), Fatić (libero). Trener: Popović.

Povezani članci