Banner

Poznate ekipe kvalifikacionih turnira juniorki i pionirki

od Mirjana
510 pregleda

Proteklog vikenda odigran je prvi kvalifikacioni turnir juniorskog prvenstva i drugi turnir pionirskog prvenstva Crne Gore u konkurenciji odbojkašica u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i uz podršku Ministarstva sporta i mladih. Utakmice su odigrane u sportskim salama Medicinske škole u Podgorici i SMŠ “Golubovci” u Zeti.

Plasman na drugi kvalifikacioni turnir juniorki izborile su sljedeće ekipe: Jedinstvo i Tempo iz grupe B, Mediteran i Morača iz grupe C, Galeb Liko Soho Group i Rudar iz grupe D i Budućnost volley i Luka Bar iz grupe E. Ovim ekipama na drugom kvalifikacionom turniru pridružiće se juniorke Akademije kao prošlogodišnje osvajačice prvenstva u ovoj kategoriji.

U konkurenciji pionirki, na trećem kvalifikacionom turniru igraće Akademija i Morača (grupa G), Luka Bar i Mediteran (grupa H), Budva i Gimnazijalac (Grupa I) i Budućnost volley i Galeb Liko Soho Group (grupa J).

U nastavku slijede rezultati odigranih mečeva sa turnira juniorki i pionirki po grupama.

Juniorke:

GRUPA B:

Subota, 13. maj – Medicinska škola, Podgorica

Jedinstvo – Tempo 2:0 (25:19, 25:19)
Jedinstvo: A. Merdović, I. Jevrić, Krgović, Bulatović, T. Merdović, Stanišić, Ćinćur,  Madžgalj, Šebek, T. Jevrić, Rakonjac, Veličković (libero). Trener Mašković.
Tempo: Lalatović, A. Backović, V. Backović, Vulanović, Ćetković, Bulajić, Đurković, Vranić, Tijanić, Đilas (libero), Lučić (libero). Trener Vulanović.
Ivangrad 2011 – Jedinstvo 0:2 (7:25, 19:25)
Ivangrad 2011: Aković, Balević, L. Bojović, S. Bojović, Tmušić, Knežević, Mišković, Brakočević (libero). Trener Vešović.
Jedinstvo: A. Merdović, I. Jevrić, Krgović, Bulatović, T. Merdović, Stanišić, Ćinćur,  Madžgalj, Šebek, T. Jevrić, Rakonjac, Veličković (libero). Trener Mašković.
Tempo – Ivangrad 2011 2:0 (25:20, 25:19)
Ivangrad 2011: Aković, Balević, L. Bojović, S. Bojović, Tmušić, Knežević, Mišković, Brakočević (libero). Trener Vešović.
Tempo: Lalatović, A. Backović, V. Backović, Vulanović, Ćetković, Bulajić, Đurković, Vranić, Tijanić, Đilas (libero), Lučić (libero). Trener Vulanović.
GRUPA C:
Subota, 13. maj – SMŠ “Golubovci”, Zeta
Morača – Volley star 2:0 (25:21, 25:16)
Morača: Bogojević, Pejović, Popović, Rudan, Laković, Malović, Damjanović, Martinović, Mikić, Vuković (libero). Trener Bogojević.
Volley star: Backović, Đuranović, Mićović, Koprivica, Manojlović, Radulović, Petrović, Vučković, Vuksanović, Kojičić, Koprivica, Džaković (libero), Lalić (libero). Trener Manojlović.
Volley star – Mediteran 0:2 (9:25, 25:27)
Volley star: Backović, Đuranović, Mićović, Koprivica, Manojlović, Radulović, Petrović, Vučković, Vuksanović, Kojičić, Koprivica, Džaković (libero), Lalić (libero). Trener Manojlović.
Mediteran: Zvicer, Rajović, Matunović, Kovačević, Manojlović, Gudelj, Nikaljević, Mijović, Delibašić, Zlotvorović, Đurašić (libero), Šćekić (libero). Trener Ćorluka.
Mediteran – Morača 2:0 (25:16, 25:18)
Mediteran: Zvicer, Rajović, Matunović, Kovačević, Manojlović, Gudelj, Nikaljević, Mijović, Delibašić, Zlotvorović, Đurašić (libero), Šćekić (libero). Trener Ćorluka.
Morača: Bogojević, Pejović, Popović, Rudan, Laković, Malović, Damjanović, Martinović, Mikić, Vuković (libero). Trener Bogojević.
GRUPA D:
Subota, 13. maj – Medicinska škola, Podgorica
Galeb LSG – Gorštak 2:0 (25:16, 25:23)
Galeb Liko Soho Group: Vlahović, Radević, Krivokapić, Striković, Stojanović, A. Kovačević, Laković, T. Kovačević, Adamović, Dragojević, Prelević, Maraš, Raketić (libero), Radonjić (libero). Trener Tijanić.
Gorštak: Jovanović, Ja. Jeknić, Vujisić, Jelić, Vuković, M. Jeknić, Obrenović, Kljajić, Vlahović, Mirović, Je. Jekinić, Vukić, A. Dašić (libero), J. Dašić (libero). Trener Šćekić.
Gorštak – Rudar 0:2 (17:25, 19:25)
Gorštak: Jovanović, Ja. Jeknić, Vujisić, Jelić, Vuković, M. Jeknić, Obrenović, Kljajić, Vlahović, Mirović, Je. Jekinić, Vukić, A. Dašić (libero), J. Dašić (libero). Trener Šćekić.
Rudar: Šljivić, Džaković, Čakar, Gazdić, Avdović, Leovac, Smolović, Dragašević, Ćalasan, Martinović, Laketić, Novović, Klačar (libero), Gerina (libero). Trener Marković.
Rudar – Galeb LSG 1:2 (25:21, 12:25, 7:15)
Rudar: Šljivić, Džaković, Čakar, Gazdić, Avdović, Leovac, Smolović, Dragašević, Ćalasan, Martinović, Laketić, Novović, Klačar (libero), Gerina (libero). Trener Marković.
Galeb Liko Soho Group: Vlahović, Radević, Krivokapić, Striković, Stojanović, A. Kovačević, Laković, T. Kovačević, Adamović, Dragojević, Prelević, Maraš, Raketić (libero), Radonjić (libero). Trener Tijanić.
GRUPA E:
Subota, 13. maj – Medicinska škola, Podgorica
Budućnost volley – Luka Bar 2:0 (25:6, 25:8)

Budućnost volley: Vukčević, Belojević, Tošić, Stanković, Trenevska, Čičić, Radulović, Orlandić, Davidović, Ćetković, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Milić (libero). Trener Bogojević.

 

Luka Bar: Marstijepović, Knežević, Jovović, Martinović, Berilažić, Gardašević, Božović, Ražnatović, Nikezić, Zarubica, Mišević, Labović, Tvrdišić (libero), Kasumović  (libero). Trener Dobrković.
Luka Bar – Gimnazijalac 2:0 (25:20, 25:23)
Luka Bar: Marstijepović, Knežević, Jovović, Martinović, Berilažić, Gardašević, Božović, Ražnatović, Nikezić, Zarubica, Mišević, Labović, Tvrdišić (libero), Kasumović  (libero). Trener Dobrković.
Gimnazijalac: Ogurlić, M. Peraš, Bulatović, Džudović, Raut, K. Peraš, Kovačević, Kilibarda, Telesmanić, Stanišić (libero), Radusinović (libero). Trener Franović.
Gimnazijalac – Budućnost volley 1:2 (26:24, 14:25, 7:15)
Gimnazijalac: Ogurlić, M. Peraš, Bulatović, Džudović, Raut, K. Peraš, Kovačević, Kilibarda, Telesmanić, Stanišić (libero), Radusinović (libero). Trener Franović.
Budućnost volley: Vukčević, Belojević, Tošić, Stanković, Trenevska, Čičić, Radulović, Orlandić, Davidović, Ćetković, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Milić (libero). Trener Bogojević.

Pionirke:

GRUPA G:

Nedjelja, 14. maj – SMŠ “Golubovci”, Zeta

Morača – Akademija 0:2 (21:25, 23:25)
Morača : Milošević, Ma. Rubežić, Koprivica, Zejak, Beatović, Jovanović, Bulatović, Kalinić, Bogojević, Filipović, Čurović, Mi. Rubežić, Dašić (libero). Trener Đonović.
Akademija: Lopičić, Dević, Bulatović, Ivanović, Medenica, Merdović, Joksimović, Prentić, Kotlaja, Gojković (libero). Trener Milivojević.
Akademija – Lovćen 2:0 (25:17, 25:18)
Akademija: Lopičić, Dević, Potpara, Bulatović, Ivanović, Medenica, Merdović, Joksimović, Prentić, Kotlaja, Gojković (libero). Trener Milivojević.
Lovćen: Stanojević, Jovanović, Zečević, Sekulić,  Stojanović, Kadija, Simović, Lompar, Vujović, Petričević, Prlja, Dapčević, Radunović, Milošević (libero), Latković (libero). Trener Martinović.
Lovćen – Morača  0:2 (14:25, 19:25)
Lovćen: Stanojević, Jovanović, Zečević, Stojanović, Kadija, Simović, Lompar, Vujović, Petričević, Prlja, Dapčević, Radunović, Milošević (libero), Latković (libero). Trener Martinović.
Morača : Radusinović, Ma. Rubežić, Koprivica, Zejak, Beatović, Jovanović, Bulatović, Radulović, Kalinić, Bogojević, Čurović, Mi. Rubežić, Dašić (libero), Filipović (libero). Trener Đonović.
GRUPA H:
Nedjelja, 14. maj – Medicinska škola, Podgorica
Luka Bar – Mediteran 2:1 (19:25, 25:17, 15:11)
Luka Bar: Ž. Marstijepović, Muratović, Jovović, Radunović, Berilažić, Kudrijaceva, Knežević, Marunović, Nikezić, Mišević, Labović, L. Marstijepović, Kasumović (libero), Salković (libero). Trener Dobrković.
Mediteran: Cerović, Đeković, Rajović, Mijović, Jovović, Stanišić, Rabrenović, Radulović, Obradović, Gudelja, Ražnatović, Grbović, Ivanović (libero), Krgović (libero). Trener Bagarić.
Mediteran – Gorštak 2:0 (25:13, 25:17)
Mediteran: Cerović, Đeković, Rajović, Mijović, Jovović, Stanišić, Rabrenović, Radulović, Obradović, Gudelja, Ražnatović, Grbović, Ivanović (libero), Krgović (libero). Trener Bagarić.
Gorštak: Grujić, Ja. Jeknić, Mirović, Kljajić, Dožić, Vujisić, T. Jovanović, Perović, Vlahović, K. Jovanović, Je. jeknić, Vukić, Dašić (libero), Vlahović (liebro). Trener Šćekić.
Gorštak – Luka Bar 0:2 (14:25, 16:25)
Gorštak: Grujić, Ja. Jeknić, Mirović, Kljajić, Dožić, Vujisić, T. Jovanović, Perović, H. Vlahović, K. Jovanović, Je. jeknić, Vukić, Dašić (libero), A. Vlahović (liebro). Trener Šćekić.
Luka Bar: Ž. Marstijepović, Muratović, Jovović, Radunović, Berilažić, Kudrijaceva, Knežević, Marunović, Nikezić, Mišević, Labović, L. Marstijepović, Kasumović (libero), Salković (libero). Trener Dobrković.
GRUPA I:
Nedjelja, 14. maj – Medicinska škola, Podgorica
Budva – Gimnazijalac 2:0 (25:18, 25:13)
Budva: Radača, Kažanegra, Crvenica, Mitrović, Rajović, Čoković, Nikolić, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Bezarević, Vukotić (libero), Liješević (libero).  Trener Đurović.
Gimnazijalac: Vičević, Peraš, Kovačec, Raut, Marković, H. Grbović, A. Grbović, Dubravčević, Topavac, Radunović, Veljković, Radusinović (libero), Vujačić (libero).  Trener Franović.
Gimnazijalac – Rudar  2:1 (25:20, 19:25, 15:7)
Gimnazijalac: Vičević, Peraš, Kovačec, Raut, Marković, H. Grbović, A. Grbović, Dubravčević, Topavac, Radunović, Veljković, Radusinović (libero), Vujačić (libero). Trener Franović.
Rudar: Bajčeta, Čakar, Golubović, Marjanović, Laketić, Vraneš, Preradović, Leovac, Gazdić, Softić (libero), Tošić (libero). Trener Marković.
Rudar – Budva 0:2 (13:25, 10:25)
Rudar: Bajčeta, Čakar, Golubović, Marjanović, Laketić, Vraneš, Preradović, Leovac, Gazdić, Softić (libero), Tošić (libero). Trener Marković.
Budva: Radača, Kažanegra, Crvenica, Mitrović, Rajović, Čoković, Nikolić, Gačević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Bezarević, Vukotić (libero), Liješević (libero).  Trener Đurović.
GRUPA J:
Nedjelja, 14. maj – Medicinska škola, Podgorica
Jedinstvo – Budućnost volley 0:2 (15:25, 16:25)
Jedinstvo: Krgović, Radović, Balazo, Dangubić, Drobnjak, Ščekić, Femić, Timotijević, Moračanin, Jelić, Magdelinić (libero), Zlajić (libero).
Budućnost volley: Vukčević, Belojević, M. Mugoša, Đačić, T. Mugoša, Adžić, Vukčević, Kavarić, Peković, Tošić, Milonjić, Ćetković (libero), Stojanović (libero). Trener Bogojević.
Galeb LSG – Jedinstvo 2:0 (25:20, 25:19)
Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Lukić, Maraš, Glavanović, Hodžić, Živaljević, Radević, Bajčeta, Kosović, Čaković, Jovanić, Striković, Peruničić (libero), Kovačec (libero). Trener Koković.
Jedinstvo: Krgović, Radović, Balazo, Dangubić, Drobnjak, Ščekić, Femić, Timotijević, Moračanin, Jelić, Magdelinić (libero), Zlajić (libero).
Budućnost volley – Galeb LSG 2:0 (25:16, 25:14)
Budućnost volley: Vukčević, Belojević, M. Mugoša, Đačić, T. Mugoša, Adžić, Vukčević, Kavarić, Peković, Tošić, Milonjić, Ćetković (libero), Stojanović (libero). Trener Bogojević.
Galeb Liko Soho Group: Miholjčić, Lukić, Maraš, Glavanović, Hodžić, Živaljević, Radević, Bajčeta, Kosović, Čaković, Jovanić, Striković, Peruničić (libero), Kovačec (libero). Trener Koković.

Povezani članci