Banner

PIONIRKE Završen prvi vikend, odigrano 17 utakmica (FOTO)

od admin
408 pregleda

U nedelju 05.novembra, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u dvorani Verde Kompleksa, odigran je prvi vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Nikšić – Akademija 1:2 (25:15, 21:25, 13:15 )

Nikšić: Delibašić, Vulaković, Nikčević, Pavićević, Bulajić, Đurović, Nikolić, Nikčević, Perišić, Đilas.

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Simović, Rakočević, Mitrović.

Gorštak – Luka Bar 2:0 ( 25:19, 25:23 )

Gorštak: Vujisić, Tapušković, Obrenović, Mulević, Dabetić, Zajić, Medenica, Bulatović, Peković, Drakul, Šćepanović, Dašić, Dozić.

Luka Bar: Krgović, Lukić, Gović, Jovetić, Smolović, Ostojić, Jovanović, Hodžić, Raičević, Knežević, Martinović.

Gimnazijalac – Herceg Novi 0:2 ( 22:25, 17:25 )

Gimnazijalac: Čorović, Milicić, Bećir, Bulatović, Popović, Plamenac, Ivović, Ćetković, Pranović, Dragović, Ivanović, Banićević.

Herceg Novi: Popović, Ćuflin, Petrović, Bujović, Petrović N., Senić, Peraš, Đuraković, Kapor, Baković, Dabarčić, Andrić, Kovačević, Bovan.

Ivangrad 2011 – Mrkojevići 0:2 ( 19:25, 11:25 )

Ivangrad 2011: Đurišić B., Đurišić S., Ralević, Dubak, Janić, Bogavac, Matović.

Mrkojevići: Kadić, Ljajević, Kalamperović, Spahija, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović, Bajramović.

Libero – Budućnost Capital Plaza 2:0 ( 25:11, 25:20 )

Libero: Martinović, Medin, Armenko. Đurašić, Vraneš, Sredović, Jovanović, Iličković, Zlotvorić, Kovačević, Mladenović, Đedović.

Budućnost Capital Plaza: Popović, Ćetković, Vuković, Jovović, Burzanović, Jovović, Stanojević, Radonjić, Nikolić, Stanojević I.

Jedinstvo Bemax – Gimnazijalac 1:2 ( 21:25, 25:19, 9:15 )

Jedinstvo Bemax: Rakočević, Bošković, Barać, Zujović, Vuletić, Madžgalj, Radević, Popović, Jevrić, Rečević, Vukadinović, Novović.

Gimnazijalac: Čorović, Popović, Bećir, Bulatović, Popović M., Ivović, Ćetković, Pranović, Dragović, Ivanović, Banićević.

Herceg Novi – Gorštak 1:2 ( 25:19, 13:25, 11:15 )

Herceg Novi: Popović, Gunlib, Petrović, Vujović, Petrović N., Selić, Kiperaš, Đuratović, Kapor, Baković, Dabarcić, Bleništa, Kovačević, Bovan.

Gorštak: Zivić, Tapušković, Obrenović, Mulević, Dabetić, Zajić, Medenica, Bulatović, Peković, Drakul, Šćepanović, Dašić, Dozić.   

Mrkojevići – Luka Bar 0:2 ( 16:25, 9:25 )

Mrkojevići: Kadić, Ljajević, Kalamperović, Spahija, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović, Bajramović.

Luka Bar: Krgović, Lukić, Gović, Jovetić, Smolović, Ostojić, Jovanović, Hodžić, Raičević, Knežević, Martinović.

Budućnost Capital Plaza – Budućnost Bemax 0:2 (15:25, 22:25 )

Budućnost Capital Plaza: Popović, Ćetković, Vuković, Jovović, Burzanović, Jovović, Stanojević, Radonjić, Nikolić, Stanojević I.

Budućnost Bemax: Stanković, Tofčević, Đurković, Đuranović, Radulović, Lazović, Ćetković, Pešić, Bjelanović, Matić.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Morača 2:1 ( 25:15, 24:26, 16:14 )

Galeb Poliklinika Hipokrat: Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Gagović, Vlaović, Šćekić, Dragojević, Vuksanović, Čupić, Bajčeta, Koprivica.

Morača: Martinović, Pavićević, Boljević, Đurišić, Petrović, Šofranac, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Pajović, Kaležić, Mijušković.

Jedinstvo Bemax – Mediteran 2:1 ( 21:25, 25:15, 15:12 )

Jedinstvo Bemax: Rakočević, Bošković, Barać, Zujović, Vuletić, Madžgalj, Radević, Popović, Jevrić, Rečević, Vukadinović, Novović.

Mediteran: Bajković, Vuksanović, Kovačević, Božović, Manojlović, Vukadin, Gudelj, Nikpaljević, Delibašić, Nedović T., Nedović I., Lučić, Šćekić.

Nikšić – Mladost 1:2 ( 22:25, 25:18, 11:15 )

Nikšić: Delibašić, Vulaković, Nikčević, Pavićević, Bulajić, Đurović, Nikolić, Nikčević, Perišić, Đilas.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Klakor.

Morača – Rudar 2:0 ( 25:16, 25:19 )

Morača: Martinović, Pavićević, Boljević, Đurišić, Petrović, Šofranac, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Pajović, Kaležić, Mijušković.

Rudar: Ostojić, Gazdić, Sokić, Preradović, Smolović, Vraneš, Drnda, Leovac, Ćalasan, Tabaković.

Budućnost Bemax – Mediteran 0:2 ( 16:25, 17:25 )

Budućnost Bemax: Stanković, Tofčević, Đurković, Đuranović, Radulović, Lazović, Ćetković, Pešić, Bjelanović, Matić.

Mediteran: Bajković, Vuksanović, Kovačević, Božović, Manojlović, Vukadin, Gudelj, Nikpaljević, Delibašić, Nedović T., Nedović I., Lučić, Šćekić.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Libero 1:2 ( 12:25, 26:24, 7:15 )

Galeb Poliklinika Hipokrat: Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Gagović, Vlaović, Šćekić, Dragojević, Vuksanović, Čupić, Bajčeta, Koprivica.

Libero: Martinović, Medin, Armenko. Đurašić, Vraneš, Sredović, Jovanović, Iličković, Zlotvorić, Kovačević, Mladenović, Đedović.

Rudar – Mladost 2:1 ( 31:33, 25:10, 15:8 )

Rudar: Ostojić, Gazdić, Sokić, Preradović, Smolović, Vraneš, Drnda, Leovac, Ćalasan, Tabaković.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Klakor.

Akademija – Ivangrad 2011 2:0 ( 25:13, 25:18 )

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Simović, Rakočević, Mitrović.

Ivangrad 2011: Đurišić B., Đurišić S., Ralević, Dubak, Janić, Bogavac, Matović.

Povezani članci