Pioniri Galeba prvaci Crne Gore

od Jelena
139 pregleda

Odbojkaši Galeba osvojili su titulu prvaka Crne Gore u pionirskoj konkurenciji.

U finalu ekipa Galeba savladala je Mediteran rezultatom 3:0 i time osvojila šampionski pehar u konkurenciji pionira za sezonu 2020/2021.

U subotu, 29. maja u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i podrške Uprave za sport i mlade, odigran je finalni turnir za pionire u konkurenciji odbojkaša u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici.

Pehar šamionu kao i zlatne medalje, ekipi Galeba, uručio je uručio je Miloš Jovanović, komesar takmičenja OSCG.

Pehar za drugo mjesto i srebrne medalje, ekipi Mediterana, uručio je uručio je Miloš Jovanović, komesar takmičenja OSCG.

Pehar za treće mjesto i bronzane medalje ekipi Jedinstva, uručio je Miloš Jovanović, komesar takmičenja OSCG.

Pehar za najboljeg libera, Nikoli Ražnatoviću, uručila je Sonja Simonovska, predsjednica udruženja odbojkaških sudija Crne Gore.

 

Pehar za najboljeg blokera, Demiru Ramoviću, uručila je Sonja Simonovska, predsjednica udruženja odbojkaških sudija Crne Gore.

Pehar za najboljeg primača, Lazar Cimbaljević , uručila je Sonja Simonovska, predsjednica udruženja odbojkaških sudija Crne Gore.

Pehar za najboljeg dizača, Avram Božović, uručila je Sonja Simonovska, predsjednica udruženja odbojkaških sudija Crne Gore.

Pehar za najboljeg igrača, Božidar Petrović, uručila je Sonja Simonovska, predsjednica udruženja odbojkaških sudija Crne Gore.

Rezultat finalne utamice:

Mediteran – Galeb 0:3 (16:25, 19:25, 9:25)

Mediteran: Milenković, Nikaljević, Tmušić, Bigović, Rađenović, Milošević, Jovanović, Ražnatović, Trener Ćorluka.

Galeb: Bracović, Petović Kićović, Petković, Božović, Čobrenović, Šćepanović, Vujošević, Cimbaljević, Martinović, Ramović, Jovetić, Mickij, Trener Jovanović.

Utakmica za 3. mjesto:

Jedinstvo – Top Volley 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)

Jedinstvo: Đurović, Ćatović, Gredić, Rakonjac, Šebek, Knežević,  A. Konatar, F. Konatar, Trener Mašković.

Top Volley: B. Jaćimović, Laković, Konatar, Hasanović, Joksimović, Šljivančanin, Vukčević, U. Jaćimoić, Trener Popović.

Rezultati polufinalnih mečeva:

Mediteran – Top Volley 3:0 (25:10, 25:19, 25:12)

Mediteran: Milenković, Nikaljević, Tmušić, Bigović, Rađenović, Milošević, Jovanović, Ražnatović, Trener Ćorluka.

Top Volley: B. Jaćimović, Laković, Konatar, Hasanović, Joksimović, Šljivančanin, Vukčević, U. Jaćimoić, Trener Popović.

Galeb – Jedinstvo  3:0 (25:10, 25:15, 25:8)

Galeb: Bracović, Petović Kićović, Petković, Božović, Čobrenović, Šćepanović, Vujošević, Cimbaljević, Martinović, Ramović, Jovetić, Mickij, Trener Jovanović.

Jedinstvo: Đurović, Ćatović, Gredić, Rakonjac, Šebek, Knežević,  A. Konatar, F. Konatar, Trener Mašković.

Povezani članci