Nikoleta Perović na finalnom turniru kupa Rumunije

268 pregleda

Targu Mures je ostvario istorijski uspjeh plasiravši se po prvi put u svojoj istoriji na finalni turnir kupa Rumunije ponajviše zahvaljujući sjajnoj Nikoleti Perović koja je osvojila 22 poena od čega 3 blokom u pobjedi ad Stiinta Bacau od 3:0 u revanš meču četvrtfinala.

Ana Otašević upisala je 2 poena za nepun set proveden na terenu u pobjedi Rzeszow nad Budgoszcz od 3:2 u prvenstvu Poljske.

U prvenstvu Azerbejdžana Ksenija Ivanović je sa Telecom Baku poraženo u gosima maksimalnim rezultatomod Azerrail Baku.

Dejan Čabarkapa osvojio je 12 poena u porazu Salonit Anhovo u gostima od Calcit Kamnik sa 3:1 u najboljih čest prvenstva Slovenije.

U prvenstvu Srbije Vojvodiona je kao gost savladala Ribnicu sa 3:1 a Aleksandar Minić je upisao 15 poena od čega 1 as dok je Novi Pazar kod kuće slavio nad Inđijom sa 3:0 a Jovan Delić nije ulazio u igru.

Bojan Strugar je sa Piatra Neamt pretrpio poraz od 3:0 na gostovanju Universitet Cluj u prvenstvu Rumunije.

Orestiadas je poražena kod kuće od PAOK sa 3:0 u prvenstvu Grčke, Marko Vukašinovič je upisao 11 poena od čega 1 blokom a Blažo Milić 5 poena od čega 3 blokom.

U prvenstvu Francuske Tours je kao gost savladao Nancy maksimalnim rezultato a Rajko Strugar je ulazio u trećem setu.