Banner

Jedinstvo, Galeb, Budućnost i Budva na finalnom turniru kadetkinja

od Mirjana
157 pregleda

Utakmice drugog kvalifikacionog turnira kadetskog prvenstva Crne Gore u konkurenciji odbojkašica odigrane su u subotu, 18. maja u sportskim dvoranama Medicinske škole u Podgorici, kao i sali OŠ “Radojica Perović”. Turniri su odigrani u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i uz podršku Ministarstva sporta i mladih.

Na finalnom turniru kadetkinja igraće: Jedinstvo iz Grupe G, Galeb Liko Soho Group iz grupe H, Budućnost Volley iz grupe I, kao i Budva iz grupe J.

Fnalni turnir kadetkinja  odigraće se 2. juna2024. godine u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici.

U nastavku slijede rezultati odigranih utakmica 2. kvalifikacionog kruga:

Grupa G:

Jedinstvo – Mrkojevići 2:0 (25:17, 25:12)

Jedinstvo: Magdelinić, Balazo, L Bojović, Timotijević, Šćekić, Merdović, Dangubić, Zlajić, Femić, Moračanin, Šebek, Balević, Drobnjak (libero), S. Bojović (libero). Trener: Miladinović.

Mrkojevići: Januzi, Međedović, Iković, Đurđević, Mandić, SIjarić, Škrijelj, Vuković (libero), Kalamerović (libero). Trener: Bajramović.

Jedinstvo – Gimnazijalac 2:0 (25:19, 25:16)

Jedinstvo: Magdelinić, Balazo, L. Bojović, Bulatović, Šćekić, Merdović, Dangubić, Ćinćur, Femić, Moračanin, Šebek, Balević, Drobnjak (libero), S. Bojović (libero). Trener: Miladinović.

Gimnazijalac: Ćorović, Dubravčević, Smolović, Kovačević, Peraš, Grbović, Božinović, Veljković, Raut, Vičević, Grbović, Radusinović (libero), Ljubinković (libero). Trener: Franović.

Gimnazijalac – Mrkojevići  2:0 (25:16, 25:19)

Gimnazijalac: Ćorović, Dubravčević, Smolović, Kovačević, Peraš, Grbović, Božinović, Veljković, Raut, Vičević, Grbović, Radusinović (libero), Ljubinković (libero). Trener: Franović.

Mrkojevići: Januzi, Međedović, Iković, Đurđević, Mandić, SIjarić, Škrijelj, Vuković (libero), Kalamerović (libero). Trener: Bajramović.

Grupa H:

Akademija – Net 2:0 (25:19, 25:15)

Akademija: Bulatović, Dević, Medenica, Gojković, Ćupić, Milivojević, Ivanović, Merdović, Prentić, Joksimović, Zečević, , Gojković (libero). Trener: Milivojević.

Net: T. Džudović, Rubežić, P. Džudovć, Pejović, M. Tošić, Pođanin, Popadić, Mugoša, S. Tošić, Kasalica, Đošić, Mirotić, Bošković (libero), Knežević (libero). Trener: Radomirović.

Net – Galeb LSG 0:2 (19:25, 10:25)

Net: T. Džudović, Rubežić, P. Džudovć, Pejović, M. Tošić, Pođanin, Popadić, Mugoša, S. Tošić, Kasalica, Đošić, Mirotić, Bošković (libero), Knežević (libero). Trener: Radomirović.

Galeb LSG – Akademija 2:0 (25:14, 25:14)

Galeb Liko Soho Group: Koprivica, Miholjčić, Bajčeta, Lukić, Peruničić, Laković, Striković, Kovačević, Radonić, Kosović, Arabelović, Glavanović, Raketić (libero), Kasumović (libero). Trener: Koković.

Akademija: Bulatović, Dević, Medenica, Gojković, Ćupić, Milivojević, Ivanović, Merdović, Prentić, Joksimović, Zečević, , Gojković (libero). Trener: Milivojević.

Grupa I:

Rudar – Mediteran 0:2 (15:25, 22:25)

Rudar: Bajčeta, Martinović, Čakar, Gazdić, Avdović, Smolović, Petrović, Vraneš, Živković, Čepić, Đorđević, Gerina (libero), Softić (libero). Trener: Marković.

Mediteran: Krgović, Rajović, Ivančević, Grbović, Ražnatović, Gudelj, Cerović, Jovović, Šćekić, Stanišić, Obradović, Radulović, Jurić (libero), Ivanović (libero). Trener: Ćorluka.

Rudar – Budućnost Volley 1:2 (16:25, 25:19, 11:15)

Bajčeta, Martinović, Čakar, Gazdić, Avdović, Smolović, Petrović, Vraneš, Živković, Čepić, Đorđević, Gerina (libero), Softić (libero). Trener: Marković.

Budućnost Volley: Peković, Belojević , Šćekić, Labović, Vukčević, Lopičić, Adžić, Đukić, Ćetković, Mugoša, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Kavarić (libero). Trener: Bogojević.

Budućnost volley – Mediteran 2:1 (25:15, 21:25, 20:18)

Budućnost Volley: Peković, Belojević , Šćekić, Labović, Vukčević, Lopičić, Adžić, Đukić, Ćetković, Mugoša, Popović, Rakočević, Tošić (libero), Kavarić (libero). Trener: Bogojević.

Mediteran: Krgović, Ivančević, Grbović, Ražnatović, Gudelj, Cerović, Jovović, Šćekić, Stanišić, Obradović, Radulović, Rajović, Jurić (libero), Ivanović (libero). Trener: Ćorluka.

Grupa J:

Morača – Luka Bar 2:0 (25:15, 26:24)

Morača: Zejak, N. Miličić, Šalgo, Laković, Pivljanin, Jovanović, Bogojević, Popović, Koprivica, Mićunović, M. Miličić (libero), Filipović (libero). Trener: Radusinović.

Luka Bar: Marinković, Crnčević, Muratović, Cekić, Jovović, Baraba, Kuburović, Knežević, Grabež, Kudriavceva, Muratović, Salković (libero), Novaković (libero). Trener: Dobrković.

Budva – Luka Bar 2:0 (25:10, 25:15)

Budva: Kažanegra, Crvenica, Rajković, Čoković, Nikolić, Vukčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Miličić, Franeta, Mitrović, Liješević (libero), Vukotić (libero). Trener: Đurović.

Luka Bar: Marinković, Crnčević, Muratović, Cekić, Jovović, Baraba, Kuburović, Knežević, Grabež, Kudriavceva, Muratović, Salković (libero), Novaković (libero). Trener: Dobrković.

Morača – Budva 0:2 (10:25, 19:25)

Morača: Zejak, N. Miličić, Šalgo, Laković, Pivljanin, Jovanović, Bogojević, Popović, Koprivica, Mićunović, M. Miličić (libero), Filipović (libero). Trener: Radusinović.

Budva: Kažanegra, Crvenica, Rajković, Čoković, Nikolić, Vukčević, Zvicer, Dakić, Čolaković, Miličić, Franeta, Mitrović, Liješević (libero), Vukotić (libero). Trener: Đurović.

Povezani članci