ITA M: Ekipa Lube napravila preokret i pobijedila Modenu, Verona pobijedila Trentino!

od Jelena
458 pregleda

U centru pažnje je bio meč Modena – Lube u dvorani Palapanini! Domaći navijači otišli ​​su kući razočarani jer se njihov omiljeni tim predao nakon četiri seta 3-1 (21-25, 25-19, 25-23, 25-21).

Trener Giampaola Medei je motivisao igrače da se vrate u igru nakon izgubljenog prvog seta i uspjeli su to učiniti. Najbolji učinak u ekipi Lube imao je Sokolov sa svojih 19 poena, Sander 18 i Juantorena 17. Sa druge strane, Ngapeth je završio utakmicu sa 19, dok  Sabbi  17.

Verona je uspjela iznenaditi Trentino, završavajući utakmicu u četiri seta 3-1 (25-21, 25-21, 17-25, 25-22). Najbolji učinak je imao Jaeschke sa 15 poena, Stern sa 14 poena i Maar 13.

Jedini neporažen tim nakon šest kola je Perugia. Iako je Dušan Petković imao neverovatne performanse u dresu Sore, postigao je 32 poena, njegov tim se morao predati ispred svog sugrađanina Aleksandra Atanasijevića (20 poena) i Aarona Rasela (11 poena). Ivan Zaitsev nije imao previše prostora na terenu u ovoj igri. Berger je zauzeo njegovo mesto i postigao 9 poena …

Ravenna je  nastavila svoju pobjedničku seriju! Padova nije mogla ništa učiniti nakon što je osvojila prvi set … Poglajen (19 poena), Bucheger (16) i Marechal (15) za domaće, dok je za protivničku ekipu najviše poena imao Randazzo  15  …