I liga (Ž): Luka Bar – Galeb Poliklinika Hipokrat 1:3

340 pregleda

Odbojkašice Galeba pobijedile su večeras gradskog rivala, ekipu Luke Bar 3:1 (19:25, 25:23, 25:17 i 25:21), u utakmici trećeg kola Prve crnogorske lige.

Galeb je upisao drugu pobjedu, dok je zvanični šampion doživio prvi poraz ove sezone.

Šampion je dobro počeo meč i u laganom ritmu osvojio prvi set. Luka Bar je bila i na pragu drugog seta (23:21), ali je od tog trenutka ekipa Galeba zaigrala kao preporođena.

Osvojile su “galebice” nekoliko ključnih poena, “uzele” drugi set i u tom ritmu nastavile do konačnih 3:1.

Luka Bar – Galeb: 1:3 (25:19, 23:25, 17:25, 21:25)

Dvorana: SD “Topolica”. Gledalaca oko 250. Sudije: S. Simonovska i M. Vukčević (Bar)

Luka Bar; Petrović, Dević, Duraković, Cenović, Ratknić, Rovčanin, J. Rosić, M. Rosić, Vukoslavčević, Vuković, Čarapić, Knežević, Barjaktarović.

Galeb; Vujošević, Tuševljak, Tvrdišić, Ćaćić, Mašanović, Roganović, Stanišić, Kostić, Čavić, Bilatović, Barjaktarević, Vučićević, Marotić, Drešić.