I liga (Ž): Gimnazijalac – Budućnost Bemax 3:1

od Jelena
340 pregleda

U veoma uzbudljivoj utakmici, pred punim tribinama, punoj preokreta i prelijepih poena ekipa Gimnazijalca osvojila je sva tri boda. Najuzbudljiviji je bio treći set koji je gostujuća ekipa vodila sa 24:19, i uslijed odličnih servisa Ksenije Simun i napada kapitena Milice Kapetanović domaća ekipa preokreće rezultat i osvaja set.

OK”Gimnazijalac” – ŽOK”Budućnost- Bemax” 3:1 (25:19,  21:25, 26:24, 25:22)

Dvorana: Sala Gimnazije i pomorske škole Kotor. Gledalaca oko 150. Sudije:  Batizić Branko i Milorad Delić (oboje iz Podgorice).

OK”Gimnazijalac” – Kapisoda,  Simun, Dojčinović, Đurović, Krgović, Kapetanović, Popović, Vukadinović, Jovanović, Radulović, Zambelić, Ćetković, Đaković. Trener: Milan Franović

ŽOK”Budućnost-Bemax” – S. Sutaj, Savović, Đurović, Janičić, Kiković, Pejović, Adžić, Peković,. E. Sutaj, Bazović, Prelević. Trener: Ognjen Babalj.