I liga (M): Volley Star – Sutjeska 3:1

od Jelena
310 pregleda

Odbojkaški derbi Nikšića koji je odigran u okviru 3. kola Prve lige pripao je ekipi Volej stara koja je slavila rezultatom 3:1 u setovima.

Najuzbudljivije je bilo u prvom setu kada su još uvijek bila svježa oba rivala, a koliko je bilo neizvjesno dovoljno govori rezultat, pošto je na kraju bilo 31:29 za ekipu Vladimira Đokića.

U drugom setu je iskusnija ekipa slavila rezultatom 25:19, dok je treći set pripao mladom timu Sutjeske, što im je i jedini osvojeni set u tri kola, a rezultat je bio 25:22.

Moglo se lako ući u neizvjesnu završnicu i odlučujući peti set, ali su u finišu četvrtog više koncentracije imali odbojkaši Volej stara koji su slavili sa 25:23 i tako došli do prve ovosezonske pobjede.

Nakon ovog kola Volej star ima tri boda, dok je Sutjeska ostala na nuli. U narednom kolu, koje je na programu 11. novembra Sutjeska dočekuje ekipu Budućnosti, dok će Volej star u goste aktuelnom šampionu, ekipi bjelopoljskog Jedinstva.

Izvor: onogost.me

Volley Star – Sutjeska 3:1 ( 31:29, 25:19, 22:25, 25:23 )

Dvorana: SC Nikšić. Gledalaca oko 300. Sudije: Batizić B. i Jocović P. (oboje iz Podgorice).

Volley Star: Manojlović, Marojević, Nikolić, Mirković, Vulić, Durković, Đokić, Danilović.

Sutjeska: Batrićević, Taušan, Kardović, Popović, Nikolić, Marjanović, Stojanović V, Stojanović D, Lukovac, Perošević, Bojić, Rondović.