Galeb – Budućnost Bemax 3:0

277 pregleda

Galeb – Budućnost Bemax 3:0 (25:15, 25:14, 25:21)

Dvorana: SD “Topolica”. Gledalaca: oko 150. Sudije: Nikola Plamenac i Predrag Beljkaš (oba iz Bara)

Galeb: Vujošević L., Biggs, Vojvodić, Vujović, Ratknić, Lea’ea, Mašanović, Vulević, Vujošević I., Marljukić, Oluić i Čavić. Trener: Nikola Masoničić

Budućnost: Šofranac, Maljević, Pavlović, Mijović, Drešić, Adžić, Perošević, Joketić, Maljević, Prelević, Vujošević i Malagić. Trener: Ognjen Babalj

U derbiju 12.kola, Galeb je odmjerio snage sa ekipom Budućnosti Bemaxa, u meču koji je obilovao kvalitetnim potezima obje ekipe i u kome je viđena generalno solidna odbojkaška predstava. U prvom periodu igre, gostujuća ekipa je držala rezultatski priključak do 13:10 za Galebice, kada su iste uspjele da se odlijepe i uđu u mirnu završnicu seta. U drugom setu je viđena dominacija Galeba, trener domaćina je rotirao, pružio šansu svim igračicama, koje su odgovorile na pravi način i riješile drugi set u svoju korist. U trećem setu mlada postava Galeba je naišla na nešto bolji otpor Budućnosti, ali je pred sami kraj istog uspjela da prelomi rezultatsku klackalicu i ubilježi nova tri boda i jedanaestu pobjedu u Prvoj ligi Crne Gore.