Odbojkaški savez Crne Gore

Address:19. Decembar br.5 (južna tribina Gradskog stadiona), 81000 Podgorica
Phone:+382 20 665 115
Website:www.oscg.me

Raspored utakmica – Prva liga (Ž) – 2020/2021

Raspored utakmica – Prva liga (Ž) – 2020/2021

DatumMatchVrijeme/RezultatiLeagueSezonaDvoranaKolo
Luka Bar — JedinstvoPrva liga (Ž)2020/2021
Poljoprivredna škola Bar
1
Galeb — GimnazijalacPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
1
Budućnost — AlbatrosPrva liga (Ž)2020/2021
Medicinska škola
1
Rudar — MoračaPrva liga (Ž)2020/2021
SC Ada
1
Luka Bar — GalebPrva liga (Ž)2020/2021
Poljoprivredna škola Bar
2
Morača — BudućnostPrva liga (Ž)2020/2021
O.Š. "Radojica Perović"
2
Jedinstvo — AlbatrosPrva liga (Ž)2020/2021
SC Nikoljac
2
Gimnazijalac — Mediteran BemaxPrva liga (Ž)2020/2021
Gimnazija Kotor
2
Mediteran Bemax — Luka BarPrva liga (Ž)2020/2021
SC Rea
3
Albatros — MoračaPrva liga (Ž)2020/2021
SC Igalo
3
Rudar — GimnazijalacPrva liga (Ž)2020/2021
SC Ada
3
Galeb — JedinstvoPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
3
Luka Bar — RudarPrva liga (Ž)2020/2021
Poljoprivredna škola Bar
4
Galeb — Mediteran BemaxPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
4
Jedinstvo — MoračaPrva liga (Ž)2020/2021
OŠ "Marko Miljanov"
4
Rudar — GalebPrva liga (Ž)2020/2021
SC Ada
5
Luka Bar — BudućnostPrva liga (Ž)2020/2021
Poljoprivredna škola Bar
5
Luka Bar — AlbatrosPrva liga (Ž)2020/2021
Poljoprivredna škola Bar
6
Galeb — BudućnostPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
6
Morača — Luka BarPrva liga (Ž)2020/2021
O.Š. "Radojica Perović"
7
Albatros — GalebPrva liga (Ž)2020/2021
SC Igalo
7
Rudar — JedinstvoPrva liga (Ž)2020/2021
SC Ada
7
Albatros — GimnazijalacPrva liga (Ž)2020/2021
SC Igalo
5
Galeb — MoračaPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
8
Jedinstvo — GimnazijalacPrva liga (Ž)2020/2021
OŠ "Marko Miljanov"
8
Mediteran Bemax — AlbatrosPrva liga (Ž)2020/2021
SC Rea
8
Gimnazijalac — MoračaPrva liga (Ž)2020/2021
Gimnazija Kotor
6
Albatros — RudarPrva liga (Ž)2020/2021
SC Igalo
9
Morača — Mediteran BemaxPrva liga (Ž)2020/2021
O.Š. "Radojica Perović"
9
Gimnazijalac — Luka BarPrva liga (Ž)2020/2021
Gimnazija Kotor
9
Budućnost — JedinstvoPrva liga (Ž)2020/2021
Medicinska škola
9
Budućnost — Mediteran BemaxPrva liga (Ž)2020/2021
Medicinska škola
7
Gimnazijalac — BudućnostPrva liga (Ž)2020/2021
Gimnazija Kotor
4
Mediteran Bemax — JedinstvoPrva liga (Ž)2020/2021
SC Rea
5
Mediteran Bemax — RudarPrva liga (Ž)2020/2021
SC Rea
6
Rudar — BudućnostPrva liga (Ž)2020/2021
SC Ada
8
Albatros — BudućnostPrva liga (Ž)2020/2021
SC Igalo
10
Morača — RudarPrva liga (Ž)2020/2021
O.Š. "Radojica Perović"
10
Jedinstvo — Luka BarPrva liga (Ž)2020/2021
OŠ "Marko Miljanov"
10
Gimnazijalac — GalebPrva liga (Ž)2020/2021
Gimnazija Kotor
10
Galeb — Luka BarPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
11
Mediteran — GimnazijalacPrva liga (Ž)2020/2021
SC Rea
11
Budućnost — MoračaPrva liga (Ž)2020/2021
Medicinska škola
11
Albatros — JedinstvoPrva liga (Ž)2020/2021
SC Igalo
11
Luka Bar — MediteranPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
12
Morača — AlbatrosPrva liga (Ž)2020/2021
O.Š. "Radojica Perović"
12
Gimnazijalac — RudarPrva liga (Ž)2020/2021
Gimnazija Kotor
12
Jedinstvo — GalebPrva liga (Ž)2020/2021
SC Nikoljac
12
Mediteran — GalebPrva liga (Ž)2020/2021
SC Rea
13
Morača — JedinstvoPrva liga (Ž)2020/2021
O.Š. "Radojica Perović"
13
Budućnost — GimnazijalacPrva liga (Ž)2020/2021
Medicinska škola
13
Rudar — Luka BarPrva liga (Ž)2020/2021
SC Ada
13
Galeb — RudarPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
14
Gimnazijalac — AlbatrosPrva liga (Ž)2020/2021
Gimnazija Kotor
14
Budućnost — Luka BarPrva liga (Ž)2020/2021
Medicinska škola
14
Jedinstvo — MediteranPrva liga (Ž)2020/2021
OŠ "Marko Miljanov"
14
Morača — GimnazijalacPrva liga (Ž)2020/2021
O.Š. "Radojica Perović"
15
Budućnost — GalebPrva liga (Ž)2020/2021
Medicinska škola
15
Rudar — MediteranPrva liga (Ž)2020/2021
SC Ada
15
Galeb — AlbatrosPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
16
Mediteran — BudućnostPrva liga (Ž)2020/2021
SC Rea
16
Luka Bar — MoračaPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
16
Morača — GalebPrva liga (Ž)2020/2021
O.Š. "Radojica Perović"
17
Albatros — MediteranPrva liga (Ž)2020/2021
SC Igalo
17
Mediteran — MoračaPrva liga (Ž)2020/2021
SC Rea
18
Luka Bar — GimnazijalacPrva liga (Ž)2020/2021
SC Topolica
18
Albatros — Luka BarPrva liga (Ž)2020/2021
SC Igalo
15
Budućnost — RudarPrva liga (Ž)2020/2021
Medicinska škola
17
Jedinstvo — RudarPrva liga (Ž)2020/2021
OŠ "Marko Miljanov"
16
Rudar — AlbatrosPrva liga (Ž)2020/2021
SC Ada
18
Gimnazijalac — JedinstvoPrva liga (Ž)2020/2021
Gimnazija Kotor
17
Jedinstvo — BudućnostPrva liga (Ž)2020/2021
OŠ "Marko Miljanov"
18