Budvi prvi derbi sezone – šampion slavio u Morači

od Mirjana
318 pregleda

Odbojkaši Budve slavili su protiv Budućnost volley-a rezultatom 3:0 (25:18, 25:19, 25:16) u prvom derbiju ove sezone.

U na startu neizvjesnom prvom setu, odbojkaši Budve uspjeli su da se rezultatski odvoje tokom sredine ovog dijela igre pri rezultatu 15:12. Gosti su svoju prednost uspjeli da sačuvaju do kraja i slave 25:18.

Šampion je dobio i drugi set. Igra je bila izjednačena, vođstvo se smjenjivalo do 14:14, kada su prevagu opet napravili izabranici Miljana Boškovića (25:19) i poveli 2:0 u setovima.

Dominantna je bila Budva u poslednjem setu u kojem je stekla ranu prednost i slavila 25:16 za konačnih 3:0.

Budućnost volley — Budva 0:3

(18:25, 19:25, 16:25)

Podgorica – SC “Morača”. Gledalaca: 120.

ZAPISNIK I STATISTIKA

Budućnost volley: Dubak 2, Poleksić, Stanojević (libero), Mašković, Silajdžić 4, Radović 10, Radević 6, A. Radić (libero), Božović, Petričević, Jelić 3, Lojić 7, F. Radić, Milošević.

Budva: Močić (libero), Miljanić, Lečić, R. Milenković 2, Rađenović, Radunović 13, Radonić, Hadžisalihović 5, Krivokapić (libero), V. Milenković 2, Ćinćur 8, Milosavljević, Dodić 15, Ječmenica 7.