Budućnost – Budvanska rivijera 0:3

od admin
318 pregleda

Dvorana: SC „Morača”. Gledalaca: 200. Sudije: Milorad Delić (Budva) i Vladimir Janjević (Podgorica).

Budućnost: Tatar, Šćepanović, N. Radović, Zvicer, Peruničić, N. Vidić, Bošković, Vlahović, Jelić, A. Vidić (libero), B. Radović, Strugar.

Budvanska rivijera: Ćirović, Marović, Kastratović, Krsmanović, Lakčević (libero), Ivković, Petrović, Lečić, Ivanović, Ječmenica, Rašović.

I u drugom meču finala play off-a za odbojkaše pobjedu je odnijela u ovom trenutku iskusnija ekipa Budvanske Rivijere . Prva dva seta su veoma lako pripala gostima, u trećem setu Budućnost je prikazala odličnu igru čak bila u šansi da osvoji treći set, ali je iskustvo ovogodišnjeg učesnika lige šampiona presudilo u završnici seta i sasvim zasluženo pobjedili.   Budvani su, tako, očekivano poveli 2:0 u finalnoj seriji i, ako se ne dogodi kakvo sportsko čudo, 13. aprila na svom parketu će staviti tačku na sezonu i upisati sedmu uzastopnu titulu u nezavisnoj Crnoj Gori.