Budućnost Bemax – Gorštak 3:1

od Redakcija
285 pregleda

Budućnost Bemax – Gorštak 3:1 (16:25, 25:16, 25:18, 25:20)

Dvorana: Medicinska škola. Gledalaca oko 50. Sudije: Dragana Vučinić i Branimir Janjević (oboje iz Podgorice)

Budućnost Bemax:  Malagić, Drešić, Vujović, Pavlović, Maljević, Mijović, Adžić, Rajković, Knežević, Prelević, Sutaj.Libero Drljević. Trener Ognjen Babalj.

Gorštak: Marković, Šekularac, Drašković, Nikolić, Čogurić Mi., Čogurić Ma., Novaković, Ivanović i Arsović. Trener: Ivica Šćekić

U meču poslednjeg kola za odbojkašice ekipa Budućnost Bemax odnijela je pobjedu nad ekipom Gorštaka iz Kolašina 3:1 u setovima. Domaće su loše počele meč i prilično lako izgubile prvi set napravivši čak 20 grešaka u prvom dijelu igre. Čim je Budućnost prepolovila broj grešaka prilično sigurno su osvojile naredna tri seta. Kod domaćih za pobjedu najzaslužnija je bila korektor Kristina Drešić sa 30 poena.