Božidar Ćuk slavio u duelu protiv Luke Šuljagića

od Redakcija
314 pregleda

Milenko Dangubić u prvenstvu Bosne i Hercegovine sa Ljubinjem savladao je kod kuće Domaljevac 3:2.

Marko Bojić nije bio u sastavu u prvenstvu Turske u pobjedi Halkbanke protiv Istanbula BB od 3:0.

U prvenstvu Francuske Tours je izgubio kod kuće od Poitiers 3:1, a Rajko Strugar je ulazio na servis u poslednja tri seta. Gojko Ćuk je osvojio 7 poena u pobjedi njegovog Chamounta u gostima od 3:1 protiv Narbonne. U drugoj ligi Francuske Aleksandar Milivojević je osvojio 4 poena u porazu svog De Cambraia od 3:0 protiv Tourcoinga.

Dejan Čabarkapa je sa osvojenih 19 poena bio najbolji poenter utakmice u kojoj je njegov Salonit u gostima slavio protiv Maribora u pet setova.

Miloš Ćulafić je osvojio 11 poena, od čega 2 asa i 1 blok, i predvodio Ciudad de Bolivar do još jedne pobjede u prvenstvu, ovaj put protiv La Union de Formosa.

U super ligi Srbije Aleksandar Minić je za Vojvodinu odigrao samo prvi set protiv Radničkog i osvojio je 5 poena u pobjedi od 3:0. Novi Pazar u kom igra Jovan Delić pobijedio je kod kuće Klek 3:0. Jovan je ušao u trećem setu i osvojio 1 poen.

U grčkom prvenstvu Orestiada je poražena u gostima od Pamvochaikos 3:0. Marko Vukašinović i Blažo Milić osvojili su po 7 poena. Olympiakos Božidara Ćuka pobijedio je u gostima Ethnikos 3:0 za koji nastupa Luka Šuljagić. Božidar je osvojio 14 poena od čega 3 iz bloka, dok je Luka osvojio 15 poena od čega 4 iz bloka.

Hisamitsu Springs je ostvario polovičan učinak na gostovanju Hitachiu i ostvario je pobjedu i poraz od 3:2 a Tanja Bokan nije bila u sastavu za ove mečeve.

Ksenija Ivanović je ušla u četvrtom setu i osvojila 5 poena u pobjedi Telekom Bakua nad Azeryol Baku od 3:1.

Amiens Longeau za koji nastupaju Marija Sandić i Dragana Peruničić u drugoj ligi Francuske savladao je kod kuće 3:0 SP. Loisirs Constantia. Marija je povrijedila skočni zglob na početku utakmice, a Dragana je ulazila sa klupe i osvojila 4 poena. Marija Milović je osvojila 6 poena od čega 1 as i 2 bloka u porazu svog Stella es Calais od Bordeaux Merignac Volley od 3:0.

Jovana Vukčević nije bila u sastavu u pobjedi njenog Volley Gorica protiv Calcit Kamnika od 3:1.

U prvenstvu Rumunije Penicilina Jelene Cvijović je pobijedila kod kuće 3:0 Craiovu. Nikoleta Perović je sa 22 poena predvodila svoj Tirgu Mures u pobjedi od 3:2 protiv Dinamo Bucuresti.

USC Munster za koji nastupa Andrea Laković poražen je u gostima od Wiesbaden 3:2. Andrea je igrala u 4. i 5. setu i osvojila 5 poena.

Ana Otašević je osvojila 13 poena od čega 5 iz bloka u pobjedi svog Rzeszow od 3:2 protiv Ostrowieca.

Danijela Džaković je u prvenstvu Srbije sa 18 poena (6 aseva i 4 bloka) predvodila Jedinstvo Užice u pobjedi protiv Smeč 5 od 3:1.