Božidar Ćuk bolji od Marka Vukašinovića i Blaža Milića

259 pregleda

U prvenstvu Grčke Božidar Ćuk (17 poena, 4 asa i 2 bloka) sa Olympiacosom savladao je u gostima sa 3:0 ekipu Orestiadas za koju igraju Marko Vukašinović (14 poena, 1 as i 2 bloka) i Blažo Milić (4 poena, 2 bloka).

Dejan Čabarkapa ponovo je bio najbolji u ekipi Salonih Anhova osvojivši 20 poena u pobjedi kod kuće od 3:2 nad ekipom Triglav Kranj u prvenstvu Slovenije.

Jovan Delić nije ulazio u igru u pobjedi Novog Pazara na gostovanju Ribnici u Kraljevi rezultatom 3:2 u prvenstvu Srbije.

U francuskom šampionatu Miloš Ćulafić sa 19 poena od čega 4 iz bloka donio je pobjedu ekipi Toulousa na gostovanju Montpellier sa 3:1, Rajko Strugar ulazio je na servisu u četvrtom setu u pobjedi Toura kod kuće nad Beauvais sa 3:1, a Gojko Ćuk sa 6 poena od čega 3 iz bloka poražen je kod kuće od ekipe Arago de Sete. U drugoj ligi Aleksandar Milivojević upisao je 13 poena od lega 2 blokom u pobjedi Cambrai nad Rennes sa 3:2.

Vojin Ćaćić sa Mizan Khorasan pobijedili u gostima 3:0 Shahrdari Zahedan u prvenstvu Irana, a nije bilo potrebe potrebe da ulazi u igru.

U belgijskom šampionatu Tongeren Tijane Jakić pobijedio je Zoersel u gostima 3:0.

Ni 16 poena (1 as i 2 bloka) Danijele Džaković nije bilo dovoljno Jedinstvu da u Užicama već su poraženi od Željezničara nakon 5 setova u prvenstvu Srbije.

Go Volley Jovane Vukčević upisao je pobjedu maksimalnim rezultatom na gostovanju Braslovće u prvenstvu Slovenije.

U drugoj francuskoj ligi Marija Milović (16 poena, 2 asa i 10 blokova) slavila je sa Stella Calais maksimalnu pobjedu na gostovanju Harnes a Dragana Peruničić (3 poena za 2 seta) i Marija Sandić (nije ulazila u igru) sa Amiensom bile su bolje kod kuće od ekipe Marcq Baroeul nakon pet setova.

Hisamitsu Springs poražen je kod kuće od Hitachi sa 3:0 a službeno su pobijedili Toray Arrows u prvenstvu Japana.

U prvenstvu Njemačke USC Munster poražen je kod kuće sa 3:0 od Nawaro Straubing a Andrea Laković upisala je 4 poena sve iz napada.