Baranke na korak do finala

428 pregleda

Barski klubovi, veliki favoriti i uoči prvenstva, opravdali su tu ulogu i u Kupu (gdje su igrali u finalu), ali i u prvim mečevima polufinala plej-ofa, u kojima su svoje rivale savladali ubjedljivo, maksimalnim rezultatom. Zbog svega toga i Galeb i Luka Bar favoriti su i uoči drugih polufinalnih utakmica.

Osvajač Kupa Galeb u utorak od 19 časova gostuje u Sportskom centru u Igalu, gdje će mu domaćin biti Albatros. Osim što je prvu utakmicu polufinala riješila u svoju korist sa 3:0, ekipa Nikole Masoničića istog protivnika je istim rezultatom savladala i u oba ligaška meča.

Pola sata kasnije, od 19.30 časova, Luka Bar će u Podgorici gostovati Morači. Utakmica se igra u Osnovnoj školi “Radojica Perović”. Morača je u prvom setu prvog meča u Baru bila nadomak prvog seta, a i u ligaškom dijelu je u nekim fazama utakmica namučila aktuelnog šampiona – kod kuće mu je uzela jedan, a u gostima dva seta.

Polufinale plej-ofa igra se do dvije pobjede.

Utakmice se igraju bez prisustva publike.