Allegro posustao u finišu

od Redakcija
305 pregleda

Allegro – Deponija 2:3  (18:25; 25:18; 25:15; 14:25; 7:15)

Propuštena je velika prilika da ekipa Allegro napravi iznenađenje i savlada šampiona. Ono što je najznačajnije jeste da smo vidjeli sve što odbojku krasi, dobru igru, lijepe poene, preokret i utakmicu u pet setova. Deponija, iako u svom sastavu nije imala dva ključna igrača Kažića i Đokića važila je za favorita. U prvom setu je to i opravdala rezultat 25:18, međutim odličnom igrom u drugom setu 18:25 kao i u trećem 15:25 ekipa Allegro je došla na korak od iznenađenja, korak za koji ipak nije imala snage da napravi. Deponija je u četvrtom setu zaigrala mnogo bolje dobila set ubjedljivo 25:14. U petom setu Deponija stiže do pobjede 15:7,a  ekipa Allegro kao da se zadovoljio i sa jednim osvojenim bodom, što je svakako uspjeh.  Čestitke ekipi Deponije na pobjedi ,ali i ekipi Allegro na prikazanoj igri.