Banner

Odbojkaši Budve startovali pripreme za novu sezonu

objavio: Mirjana
124 pregleda

Odbojkaši Budve, započeli su pripreme za novu sezonu u Ivanjici. Ekipa će u naredne dvije nedjelje raditi na fizičkoj spremi i uigravanju, kako bi što spremnije dočekala izazove na domaćoj i međunarodnoj sceni, saopšteno je iz kluba.

Sezona koja predstoji biće jedna od najzahtjevnijih u posljednjih nekoliko godina. Budvane, osim odbrane titule u domaćem prvenstvu, očekuje i nastup u regionalnoj MEVZA ligi, kao i na evropskoj sceni, u CEV Čelendž kupu.

Prvi test za izabranike Miljana Boškovića biće već 3. septembra, kada će ekipa odigrati prijateljski meč protiv aktuelnog šampiona Srbije, Radničkog. Taj duel biće idealna prilika da stručni štab sagleda trenutnu formu i spremnost tima.

“Počinje i nova sezona, koja će biti puna izazova. Očekuje nas dobro i zanimljivo domaće prvenstvo, nakon čega slijede MEVZA i Evropa. Od juče smo startovali i okupili se u Ivanjici gdje ćemo boraviti naredne dvije nedjelje. Siguran sam da ćemo i ove godine uložiti maksimalan trud i da ćemo zajedno ostvariti sve ono što imamo u planu. Fokus je na kvalitetnim treninzima i stvaranju što perspektivnijih igrača. Ono što je sigurno jeste da ja u njih vjerujem, a upravo naredni period je idealna prilika da to i pokažemo”, kazao je trener Miljan Bošković.

Get real time update about this post category directly on your device, subscribe now.