SNIBS bolji od Volley-a

270 pregleda

Volley – SNIBS 1:3 (25:27; 25:23; 23:25; 20:25)

Treća utakmica VI kola bila je veoma interesantna za gledanje. Iako favoriti na papiru ekipa SNIBS, na terenu to uvećem dijelu nije opravdala. Odlično je Volley odigrao utakmicu protiv ekipe koja pretenduje na osvajanje prvenstva,ali hvalilo je možda i malo sreće pa da na kraju ekipa Volleya sa terena ode uzdignutih glava. Prvi set je bio pun neizvjesnosti pripao je SNIBSU na razliku (27:25), i ako se moglo reći da je taj period bio zagrijavanje onda se u drugom setu može konstatovati da se bolje zagrijala ekipa Volleya, set dobijen 25:23,i pogled ka bodovima. Kao što se i naslutilo,i u trećem setu Volley je imao više od igre, naizmjnično su se ekipe smjenjivale u vođstvu ali je tandem Vuković – Đuretić blokom uspjeo da osvoji krucijalni poen na 23:23 i tim omogući osvajanje seta što je i uslijedilo.

Kao što to obično i biva kod mnogih ekipa, u četvrtom setu i ekipa Volley doživljava pad koncentracije ,jenjavaju napadi Janjevića i Markovića, povećavao se broj grešaka na servisu pa je konačnih 25:20 za SNIBS rezultat realan rezultat snaga u tom periodu igre.