Revanš Zore

od Redakcija
326 pregleda

Deponija – Zora 1:3 (25:22; 18:25; 19:25; 26:28)

Šampionska ekipa Deponije je zaustavljena u svojoj impozantnoj seriji pobjeda, a zadovoljstvo da je zaustavi pripalo je ekipi Zore.  Prošlogodišnji finalisti lige odigrali su uzbudljivu i interesantnu utakmicu, a pobjedom se ekipa Zore na neki način revanširala Deponiji za izgubljeno finale. Utakmica je protekla u zaista fer i korektnoj igri i atmosferi. Deponija je dobro otvorila meč, prvi set dobila 25:22, ali u sledeća dva prepustila konce igre Zori koja ta dva seta ubjedljivo dobija (25:18 i 25:19). U tim momentima igre možemo istaći odličnu odbranu ekipe Zore i  dobar blok. U četvrtom setu viđena je najveća borba, obje ekipe su se smenjivale u vođstvu a prvu priliku da osvoji set dobija Deponija 24:23 ali servis greška Ivanovića donosi izjednačenje 24:24. Odlična igra i jednih i drugih produžava tok meča ali na kraju set, pobjedu i nova tri boda osvaja lider na tabeli, ekipa Zore. U redovima Zore briljirao je Petar Vukčević, dok je u Deponiji odličnu partiju pružio Balša Radulović. Čestitke za obje ekipe na prikazanoj igri.