Odbojkaški savez Crne Gore

Address:19. Decembar br.5 (južna tribina Gradskog stadiona), 81000 Podgorica
Phone:+382 20 665 115
Website:www.oscg.me
Pionirske lige

PIONIRKE Završen treći vikend Pionirske lige u Verdeu

U nedjelju 09. decembra, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i uz podršku Ministarstva sporta, u dvorani Verde Kompleksa, odigran je treći vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati: 

Galeb Poliklinika Hipokrat – Morača 2:1 (25:21, 19:25, 15:9)

Galeb Poliklinika Hipokrat: Bajčeta, Đuričić, Krivokapić, Dragojević, Šabović, Dabanović, Šćekić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Šaltić, Vlahović.

Morača: Martinović, Mijušković, Vidaković, Đurišić, Kankaraš, Rudan, Šofranac, Petrović, Boljević, I. Šofranac, Kalezić, Tošić.

Gorštak – Luka Bar 0:2 (15:25, 15:25)

Gorštak: Zajić, Tapušković, Obrenović, A. Šćepanović, Abramović, M. Šćepanović, Vuković, Drakul, Dašić, Dožić.

Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Zeković, Smolović, Gardašević, Raičević, Hodžić, Nedić, Adžić, Zarubica, Knežević, Jovanović.

Jedinstvo – Ivangrad 2011 2:0 (25:12, 25:11)

Jedinstvo: Krgović, Kolić, Jevrić, Žujović, Hadžibegović, Radović, Bošković, Madžgalj, Popović, Balazo, Veličković, Barać.

Ivangrad 2011: Tmušić, L. Aković, Bogavac, Đurišić, T. Aković, Ralević, Vasović, Knežević.

Rudar – Mladost 2:0 (25:9, 25:16)

Rudar: Gazdić, Čakar, Preradović, Smolović, M. Vraneš, A. Vraneš, Leovac, Milić, Tabaković, Klačar, Sokić, Šćepanović, Lazarević.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Mrvaljević, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Radošević, Tujković, Radmanović, Arsić, Hercegovac, Džudović, Marić.

Nikšić – Mrkojevići 2:0 (25:17, 25:17)

Nikšić: Stević, Bojić, Vulanović, Marković, Bulajić, Đurović, Nikolić, Mišković, Miletić, Đilas.

Mrkojevići: Kadić, Pecović, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Ćatović, Bidžur, Vukić, Đurović.

Gorštak – Libero 2:0 (25:13, 27:25)

Gorštak: Zajić, Tapušković, Obrenović, A. Šćepanović, Abramović, M. Šćepanović, Vuković, Drakul, Dašić, Dožić.

Libero: M. Tomašević, Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, A. Tomašević, Sredović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Mediteran Bemax – Budućnost 2:0 (25:23, 25:12)

Mediteran Bemax: Bajković, I. Nedović, Kovačević, Nikaljević, Božović, Manojlović, Novaković, Zvicer, T. Nedović, Vukadin, Zejak, Gudelj, Lučić, Cerović.

Budućnost: M. Ćetković, Stanković, Vučetić, Mišurović, Radulović, Lazović, J. Ćetković, Ražnatović, Bjelanović, Matić.

Mladost – Mrkojevići 0:2 (21:25, 12:25)

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Mrvaljević, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Radošević, Tujković, Radmanović, Arsić, Hercegovac, Džudović, Marić.

Mrkojevići: Kadić, Pecović, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Ćatović, Bidžur, Vukić, Đurović.

Libero – Budućnost 2:0 (25:23, 25:17)

Libero: M. Tomašević, Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, A. Tomašević, Sredović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Budućnost: M. Ćetković, Stanković, Vučetić, Mišurović, Radulović, Lazović, J. Ćetković, Ražnatović, Bjelanović, Matić.

Gimnazijalac – Top volley 2:0 (25:8, 25:18)

Gimnazijalac: Ćorović, Mitrović, Bećir, Franović, Bulatović, Radanović, Ćetković, Popović, Plamenac.

Top volley: Adžić, Raičević, Kažić, Perišić, Koljenović, Petrović, Baturan, Kovačević, Šljukić, Čagorović, Maraš, Mišović.

Akademija – Gimnazijalac 2:0 (25:9, 25:5)

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević, Simović.

Gimnazijalac: Ćorović, Mitrović, Bećir, Franović, Bulatović, Radanović, Ćetković, Popović, Plamenac.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Mediteran Bemax 2:1 (25:22, 18:25, 16:14)

Galeb Poliklinika Hipokrat: Bajčeta, Đuričić, Krivokapić, Dragojević, Šabović, Dabanović, Šćekić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Šaltić, Vlahović.

Mediteran Bemax: Bajković, I. Nedović, Kovačević, Nikaljević, Božović, Manojlović, Novaković, Zvicer, T. Nedović, Vukadin, Zejak, Gudelj, Lučić, Cerović.

Herceg Novi – Morača 1:2 (25:20, 11:25, 8:15)

Herceg Novi: Petrović, Ćuhlib, Banićević, N. Petrović, Senić, Bijelović, Baković, Kapor, Nikolić, Mišeljić, Kovačević, Bovan.

Morača: Martinović, Mijušković, Vidaković, Đurišić, Kankaraš, Rudan, Šofranac, Petrović, Boljević, I. Šofranac, Kalezić, Tošić.

Luka Bar – Jedinstvo 0:2 (14:25, 24:26)

Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Zeković, Smolović, Gardašević, Raičević, Hodžić, Nedić, Adžić, Zarubica, Knežević, Jovanović.

Jedinstvo: Krgović, Kolić, Jevrić, Žujović, Hadžibegović, Radović, Bošković, Madžgalj, Popović, Balazo, Veličković, Barać.

Ivangrad 2011 – Rudar 0:2 (16:25, 12:25)

Ivangrad 2011: Tmušić, L. Aković, Bogavac, Đurišić, T. Aković, Ralević, Vasović, Knežević.

Rudar: Gazdić, Čakar, Preradović, Smolović, M. Vraneš, A. Vraneš, Leovac, Milić, Tabaković, Klačar, Sokić, Šćepanović, Lazarević.

Budućnost Capital Plaza – Akademija 0:2 (13:25, 12:25)

Budućnost Capital Plaza: Čičić, I. Jovović, Radonjić, Nikolić, I. Stanojević, A. Stanojević, Vuković, L. Jovović, Anđić, Mrđenović, Radojević, Vučinić.

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević, Simović.

Top volley – Herceg Novi 0:2 (9:25, 12:25)

Top volley: Adžić, Raičević, Kažić, Perišić, Koljenović, Petrović, Baturan, Kovačević, Šljukić, Čagorović, Maraš, Mišović.

Herceg Novi: Petrović, Ćuhlib, Banićević, N. Petrović, Senić, Bijelović, Baković, Kapor, Nikolić, Mišeljić, Kovačević, Bovan.

Nikšić – Budućnost Capital Plaza 2:0 (25:21, 25:16)

Nikšić: Stević, Bojić, Vulanović, Marković, Bulajić, Đurović, Nikolić, Mišković, Miletić, Đilas.

Budućnost Capital Plaza: Čičić, I. Jovović, Radonjić, Nikolić, I. Stanojević, A. Stanojević, Vuković, L. Jovović, Anđić, Mrđenović, Radojević, Vučinić.