Connect with us

Crna Gora

PIONIRKE Završen sedmi vikend pionirske lige

U nedelju 22.aprila, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u dvorani Verde Complex-a, odigran je sedmi vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Nikšić – Budućnost Capital Plaza 2:0 (25:9, 25:12)

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Perišić, Bulajić, Đurović, Nikolić, S. Nikčević, M. Nikčević, Đilas, Jovanović.

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Radojević, I. Jovović, Burzanović, Nikolić, A. Stanojević, Ćetković, Vuković, L. Jovović, I. Stanojević, Anđić, Mraković, Petričević, Vučinić.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Luka Bar 0:2 ( 19:25, 11:25)

Galeb Poliklinika Hipokrat: Dragojević, Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Vlaović, Šćekić, Dabanović, Vuksanović, Bajčeta.

Luka Bar: Lukić, Jovetić, Smolović, Zeković, Jovanović, Martinović, Raičević, Hodžić, Marković, Krgović.

Budućnost Capital Plaza – Ivangrad 2011 0:2 (18:25, 15:25)

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Radojević, I. Jovović, Burzanović, Nikolić, A. Stanojević, Ćetković, Vuković, L. Jovović,  Anđić, Petričević, Vučinić.

Ivangrad 2011: Popović, Đurišić, Knežević, Ralević, Bogavac, Vasović, Dubak.

Gorštak – Mrkojevići 2:0 (25:14, 25:19)

Gorštak: Peković, Tapušković, Vuković, Šćepanović, Medenica, Bulatović, Drakul, Obrenović, Dašić, Dezić.

Mrkojevići: Pecović, Kadić, Škretović, Kalamperović, Perazić, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović.

Luka Bar – Rudar 2:0 (25:13, 25:16)

Luka Bar: Lukić, Jovetić, Smolović, Zeković, Jovanović, Martinović, Raičević, Hodžić, Marković, Krgović, Knežević.

Rudar: Vujanović, Gazdić, Preradović, Smolović, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Klačar, Tabaković, Sokić, Drobnjak, Vraneš, Drnda, Marić.

Rudar – Herceg Novi 2:0 (25:14, 26:24)

Rudar: Vujanović, Gazdić, Preradović, Smolović, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Klačar, Tabaković, Sokić, Drobnjak, Vraneš, Drnda, Marić.

Herceg Novi: Popović, Ćuhlib, S. Petrović, N. Petrović, Senić, Baković, Kapor, Nikolić, Dimić, Kovačević.

Ivangrad 2011 – Galeb Poliklinika Hipokrat 0:2 (8:25, 12:25)

Ivangrad 2011: Popović, Đurišić, Knežević, Ralević, Bogavac, Vasović, Dubak.

Galeb Poliklinika Hipokrat: Dragojević, Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Vlaović, Šćekić, Dabanović, Vuksanović, Bajčeta.

Akademija – Mediteran 2:0 (25:23, 25:20)

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Belojević, Simović.

Mediteran: Bajković, Božović, Vuksanović, Delibašić, Manojlović, Vukadin, Zejak, T. Nedović, Zvicer, I. Nedović, Nikaljević, Lučić.

Gimnazijalac – Akademija 0:2 (15:25, 9:25)

Gimnazijalac: Radanović, Rajman, Bećir, Bulatović, M. Popović, Kovačević, Ćetković, Franović, Dragović, A. Popović, Plamenac.

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Belojević, Simović.

Morača – Budućnost Bemax 2:0 (25:17, 25:17)

Morača: Martinović, Pavićević, Boljević, Đurišić, Vidaković, Rudan, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Petrović.

Budućnost Bemax: Stanković, E. Radunović, Đurković, Bojanović, A. Radunović, Lazović, Brnović, Ćetković, Pešić, Bjelanović, Matić, Topčević.

Herceg Novi – Mladost 1:2 (25:19, 21:25, 12:15)

Herceg Novi: Popović, Ćuhlib, S. Petrović, N. Petrović, Senić, Baković, Kapor, Nikolić.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Arsić.

Jedinstvo Bemax – Morača 0:2 (16:25, 16:25)

Jedinstvo Bemax: Hadžibegović, Rakočević, Krgović, Žujović, Vuletić, Madžgalj, Kolić, Radović, Popović, Jelić, Barać.

Morača: Martinović, Kalezić, Boljević, Đurišić, Vidaković, Rudan, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Petrović.

Mediteran – Nikšić 0:2 (25:27, 12:25)

Mediteran: Bajković, Božović, Vuksanović, Delibašić, Manojlović, Vukadin, Zejak, T. Nedović, Zvicer, I. Nedović, Nikaljević, Lučić.

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Perišić, Bulajić, Đurović, Nikolić, S. Nikčević, M. Nikčević, Đilas, Jovanović.

Budućnost Bemax – Libero 0:2 (15:25, 22:25)

Budućnost Bemax: Stanković, E. Radunović, Đurković, Bojanović, A. Radunović, Lazović, Brnović, Ćetković, Pešić, Bjelanović, Matić.

Libero: Tomašević, Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, Tomašević, Sredović, Jovanović, Iličković, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Mladost – Jedinstvo Bemax 0:2 (16:25, 17:25)

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Arsić.

Jedinstvo Bemax: Hadžibegović, Rakočević, Krgović, Žujović, Vuletić, Madžgalj, Kolić, Radović, Popović, Jevrić, Bošković.

Mrkojevići – Gimnazijalac 0:2 (22:25, 21:25)

Mrkojevići: Pecović, Kadić, Škretović, Kalamperović, Perazić, Bidžur, Vukić, Đurović, Ćatović.

Gimnazijalac: Radanović, Rajman, Bećir, Bulatović, M. Popović, Kovačević, Ćetković, Franović, Dragović, A. Popović, Plamenac.

Gorštak – Libero 2:1 (26:28, 25:23, 15:13)

Gorštak: Peković, Tapušković, Vuković, Šćepanović, Medenica, Bulatović, Drakul, Obrenović, Dašić, Dezić.

Libero: Tomašević, Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, Tomašević, Sredović, Jovanović, Iličković, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

 

 

 

 

More in Crna Gora