Connect with us

Crna Gora

PIONIRKE Završen peti vikend pionirske lige

U nedelju 25.marta, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u dvorani Verde Complex-a, odigran je peti vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Budućnost Capital Plaza – Gorštak 0:2 (9:25, 20:25)

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Radojević, Petričević, Burzanović, Nikolić, A. Stanojević, Ćetković, Vuković, Jovović, Anđić, Mrđenović, Vučinić, I. Stanojević.

Gorštak: Peković, Tapušković, Vujisić, Šćepanović, Medenica, J.Bulatović, S. Bulatović, Zajić, Drakul, Obrenović, Dožić, Dašić.

Nikšić – Morača 0:2 (18:25, 19:25)

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Đilas, Bulajić, Nikolić, S. Nikčević, M. Nikčević, Jovanović, Perišić.

Morača: Martinović, Pavićević, Mijušković, Đurišić, Pajović, Rudan, Milačić, Vidaković, Kankaraš, Tošić, Popović, Kalezić, Petrović, Boljević.

Mediteran – Gimnazijalac 2:0 (25:13, 25:18)

Mediteran: Vukadin, Manojlović, Božović, Delibašić, Vuksanović, Zejak, T. Nedović, Zvicer, Bajković, J. Kovačević, I. Nedović, A. Kovačević, Šćekić.

Gimnazijalac: Radanović, Bećir, Bulatović, Rajman, Popović, Ćetković, Franović, Dragović, Borozan, Plamenac.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Mrkojevići 2:0 (25:10, 25:19)

Galeb Poliklinika Hipokrat: Dragović, Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Đuričić, Vlaović, Šćekić, Vlahović, Bajčeta.

Mrkojevići: Škretović, Pecović, Ljaljević, Kalamperović, Bidžur, Đurović, Ćatović.

Rudar – Akademija 2:0 (25:9, 25:22)

Rudar: Čakar, Preradović, Smolović, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Milić, Tabaković, Sokić, Ostojić, Vraneš, Gazdić, Drnda.

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Šćepović, Mitrović, Belojević, Simović.

Luka Bar – Libero 2:1 (22:25, 25:18, 15:5)

Luka Bar: Lukić, Čolić, Jovanović, Smolović, Živković, Jovetić, Raičević, Hodžić, Martinović, Nedić, Krgović, Marković.

Libero: Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, Tomašević, Iličković, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević.

Pionirke @zoklukabar danas ostvarile 2 pobjede 🏐🇲🇪 #pionirskaliga

A post shared by Volleyball Federation MNE (@odbojkaski_savez_cg) on

Morača – Ivangrad 2011 2:0 (25:12, 25:15)

 Morača: Martinović, Pavićević, Mijušković, Đurišić, Pajović, Rudan, Milačić, Vidaković, Kankaraš, Tošić, Popović, Kalezić, Petrović, Boljević.

Ivangrad 2011: Popović, Matović, Ralević, Vasović, Knežević, Dubak, Bogavac.

Herceg Novi – Jedinstvo Bemax 0:2 (8:25, 21:25)

Herceg Novi: Popović, Ćuhlib, Petrović, N. Petrović, Davidović, Senić, Kiperaš, Đuratović, Kapor, Baković, Nikolić, Mišević, Kovačević, Bovan.

Jedinstvo Bemax: S. Rakočević. A. Rakočević, Krgović, Žujović, Vuletić, Madžgalj, Radović, Popović, Jevrić, Vukadinović, Barać, Novović.

Mladost – Nikšić 2:0 (25:22, 25:16)

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Tujković, Radmanović, Arsić, Klakor.

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Đilas, Bulajić, Nikolić, S. Nikčević, M. Nikčević, Jovanović, Perišić.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Gorštak 2:0 (25:14, 25:16)

Galeb Poliklinika Hipokrat: Dragović, Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Đuričić, Vlaović, Šćekić, Vlahović, Bajčeta.

Gorštak: Peković, Tapušković, Vujisić, Šćepanović, Medenica, J.Bulatović, S. Bulatović, Zajić, Drakul, Obrenović, Dožić, Dašić.

Budućnost Bemax – Herceg Novi 2:0 (25:22, 25:13)

Budućnost Bemax: Stanković, Durković, Radulović, Lazović, Ćetković, Bjelanović, Brnović, Bojanović, Matić.

Herceg Novi: Popović, Ćuhlib, Petrović, N. Petrović, Davidović, Senić, Kiperaš, Đuratović, Kapor, Baković, Nikolić, Mišević, Kovačević, Bovan.

Mrkojevići – Rudar 0:2 (17:25, 14:25)

Mrkojevići: Škretović, Pecović, Ljaljević, Kalamperović, Bidžur, Đurović, Ćatović.

Rudar: Čakar, Preradović, Smolović, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Milić, Tabaković, Sokić, Ostojić, Vraneš, Gazdić, Drnda.

Gimnazijalac – Budućnost Capital Plaza 2:0 (25:13, 25:14)

Gimnazijalac: Radanović, Bećir, Bulatović, Rajman, Popović, Ćetković, Franović, Dragović, Borozan, Plamenac.

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Radojević, Petričević, Burzanović, Nikolić, A. Stanojević, Ćetković, Vuković, Jovović, Anđić, Mrđenović, Vučinić, I. Stanojević.

Ivangrad 2011 – Libero 0:2 (12:25, 16:25)

Ivangrad 2011: Popović, Matović, Ralević, Vasović, Knežević, Dubak, Bogavac.

Libero: Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, Tomašević, Iličković, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević.

Mediteran – Jedinstvo Bemax 2:0 (25:23, 25:13)

Mediteran: Vukadin, Manojlović, Božović, Delibašić, Vuksanović, Zejak, T. Nedović, Zvicer, Bajković, J. Kovačević, I. Nedović, A. Kovačević, Šćekić.

Jedinstvo Bemax: S. Rakočević. A. Rakočević, Krgović, Žujović, Vuletić, Madžgalj, Radović, Popović, Jevrić, Vukadinović, Barać, Novović.

Akademija – Mladost 2:1 (25:15, 13:25, 15:11)

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Šćepović, Mitrović, Belojević, Simović.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Mrvaljević, Radošević, Grbović, Tujković, Radmanović, Arsić, Klakor.

Luka Bar – Budućnost Bemax 2:1 (23:25, 25:13, 15:13)

Luka Bar: Lukić, Čolić, Jovanović, Smolović, Živković, Jovetić, Raičević, Hodžić, Martinović, Nedić, Krgović, Marković.

Budućnost Bemax: Stanković, Durković, Radulović, Lazović, Ćetković, Bjelanović, Brnović, Bojanović, Matić.

 

 

 

 

More in Crna Gora