Odbojkaški savez Crne Gore

Address:19. Decembar br.5 (južna tribina Gradskog stadiona), 81000 Podgorica
Phone:+382 20 665 115
Website:www.oscg.me
Pionirske lige

PIONIRKE Završen peti vikend pionirske lige (VIDEO)

U nedjelju 17. februara u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i podršku Ministarstva sporta, u dvorani Verde Kompleksa, odigran je peti vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Budućnost Capital Plaza – Mediteran Bemax 0:2 (13:25; 21:25)

Budućnost Capital Plaza: Čičić, Radonjić, Nikolić, Stanojević I., Stanojević A., Vuković, Jovović, Anđić, Mrđenović, Radojević, Vučinić.

Mediteran Bemax: Kovačević A., Božović, Manojlović, Novaković, Nedović I., Zvicer, Nedović T., Vukadin, Zejak, Gudelj, Kovačević J., Cerović, Nikaljević, Gluščević, Mijović.

Morača – Mrkojevići 2:0 (25:19; 25:19)

Morača: Martinović, Mijušković, Vidaković, Kankaraš, Koprivica, Popović, Rudan, Janičić, Marić, Kalezić, Božović, Tošić.

Mrkojevići: Kadić, Pecović, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Ćatović A., Vukić, Ćatović Aj., Bidžur, Đurović.

Galeb Poliklinika Hipokrat – Herceg Novi  2:0 (25:14;25:13)

Galeb Poliklinika Hipokrat: Cikić, Bajčeta, Đuričić, Krivokapić, Dragojević, Šabović, Dabanović, Vuksanović, Ćupić, Šćekić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Vlahović.

Herceg Novi: Petrović Nađa, Petrović Nina, Senić, Baković, Nikolić, Simić, Bijelović, Rakočević.

Jedinstvo : Top Volley 2:0 (25:9, 25:9)

Jedinstvo: Kolić, Jevrić, Žujović, Kocić, Balazo, Hadžibegović, Vuletić, Radović, Madžgalj, Popović, Veličković, Barać.

Top Volley: Maraš, Kažić, Perišić, Koljenović, Petrović, Baturan, Kovačević, Šljukić, Čagorović, Adžić, Mijušković, Kuč.

Galeb Poliklinika Hipokrat –  Gimnazijalac 2:1 (25:10;19:25; 15:4)

Galeb Poliklinika Hipokrat: Cikić, Bajčeta, Đuričić, Krivokapić, Dragojević, Šabović, Dabanović, Vuksanović, Ćupić, Šćekić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Vlahović.

Gimnazijalac: Ćorović, Mitrović, Bećir, Bulatović, Radanović, Ćetković, Popović, Plamenac.

Mrkojevići – Mediteran Bemax 0:2 (7:25; 8:25)

Mrkojevići: Kadić, Pecović, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Ćatović A., Vukić, Ćatović Aj., Bidžur, Đurović.

Mediteran Bemax: Kovačević A., Božović, Manojlović, Novaković, Nedović I., Zvicer, Nedović T., Vukadin, Zejak, Gudelj, Kovačević J., Cerović, Nikaljević, Gluščević, Mijović.

Rudar – Morača 1:2 (19:25, 25:17, 15:17)

Rudar: Gazdić, Čakar, Preradović, Smolović, Vraneš, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Drnda, Klačar, Sokić, Ostojić, Lazarević.

Morača: Martinović, Mijušković, Vidaković, Kankaraš, Koprivica, Popović, Rudan, Janičić, Marić, Kalezić, Božović, Tošić.

Ivangrad 2011 – Mladost 0:2 (15:25, 25:22; 15:5)

Ivangrad 2011: Popović,Tmušić, Aković T, Bogavac, Aković T., Ralević, Vasović, Knežević.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Arsić, Mrvaljević, Džudović, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Petranović, Tujković, Radmanović, Hercegovac, Marić.

Libero – Herceg Novi  2:0 (25:16;25:20)

Libero: Tomašević, Medin, Armenko, Đurašić, Jovanović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović, Matunović.

Herceg Novi: Petrović Nađa, Petrović Nina, Senić, Baković, Nikolić, Simić, Bijelović, Kapor, Kovačević

Akademija – Jedinstvo 0:2 (19:25;23:25)

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević.

Jedinstvo:  Jevrić, Žujović, Kocić, Balazo, Hadžibegović, Vuletić, Vuletić M, Radović, Madžgalj, Popović, Veličković, Barać, Krgović.

Nikšić – Gorštak 0:2 (29:31; 23:25)

Nikšić: Bojić, Vulanović, Bulajić, Đurović, Nikolić, Đilas, Nikčević, Striković.

Gorštak:Vujisić, Obrenović, Abramović, Šćepanović H., Medenica, Bulatović, Drakul, Dašić, Dožić, Tapušković, Vuković, Živić.

Rudar – Top Volley 2:0 (25:9, 25:6)

Rudar: Gazdić, Čakar, Preradović, Smolović, Vraneš, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Drnda, Klačar, Sokić, Ostojić, Lazarević.

Top Volley: Maraš, Kažić, Perišić, Koljenović, Petrović, Baturan, Kovačević, Šljukić, Čagorović, Adžić, Mijušković, Kuč.

Luka Bar – Mladost 2:0 (25:18; 25:20)

Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Smolović, Raičević, Hodžić, Zarubica, Knežević, Zeković, Nedić, Džaferović, Jovanović.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Arsić, Mrvaljević, Džudović, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Petranović, Tujković, Radmanović, Hercegovac, Marić.

Ivangrad 2011 – Libero 0:2 ( 15:25; 13:25)

Ivangrad 2011: Popović,Tmušić, Aković T, Bogavac, Aković T., Ralević, Vasović, Knežević.

Libero: Tomašević, Medin, Armenko, Đurašić, Jovanović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović, Matunović.

Luka Bar- Nikšić 1:2 (25:23; 16:25;5:15)

Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Smolović, Raičević, Hodžić, Zarubica, Knežević, Zeković, Nedić, Džaferović, Jovanović.

Nikšić: Bojić, Vulanović, Bulajić, Đurović, Nikolić, Đilas, Nikčević, Striković.

Gorštak – Akademija 0:2 (17:25; 12:25)

Gorštak:Vujisić, Obrenović, Abramović, Šćepanović H., Medenica, Bulatović, Drakul, Dašić, Dožić, Tapušković, Vuković, Živić.

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević.

Budućnost – Gimnazijalac 2:0 (25:15; 25:17)

Budućnost: Ćetković, Stanković, Vučetić, Đurković, Mišurović, Radulović, Ražnatović, Bjelanović, Matić, Cvijović, Lazović.

Gimnazijalac: Ćorović, Mitrović, Bećir, Bulatović, Radanović, Ćetković, Popović, Plamenac.

Budućnost – Budućnost Capital Plaza 2:0 (25:13; 25:11)

Budućnost: Ćetković, Stanković, Vučetić, Đurković, Mišurović, Radulović, Ražnatović, Bjelanović, Matić, Cvijović, Lazović.

Budućnost Capital Plaza: Čičić, Radonjić, Nikolić, Stanojević I., Stanojević A., Vuković, Jovović, Anđić, Mrđenović, Radojević, Vučinić.