Connect with us

Pionirske lige

PIONIRKE Završen četvrti vikend pionirske lige u Verdeu

U nedjelju 16. decembra, u organizaciji Odbojkaškog savezaCrne Gore i uz podršku Ministarstva sporta, u dvorani Verde Kompleksa, odigran je četvrti vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Galeb Poliklinika Hipokrat – Budućnost 2:1 (24:26, 25:12, 15:10)

Galeb Poliklinika Hipokrat: Bajčeta, Krivokapić, Dragojević, Šabović, Dabanović, Vuksanović, Ćupić, Tomašević, Šćekić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Šaltić, Vlahović.

Budućnost: M. Ćetković, Stanković, Vučetić, Mišurović, Radulović, Lazović, Vulović, J. Ćetković, Ražnatović, Bjelanović, Matić.

Morača – Gimnazijalac 2:0 (25:17, 25:11)

Morača: Martinović, Pavićević, Mijušković, Vidaković, Đurišić, Kankaraš, Rudan, Borović, Koprivica, Janičić, Radunović, Vukanić, Tošić, Kardović.

Gimnazijalac: Ćorović, Mitrović, Bećir, Franović, Bulatović, Rajman, Ćetković, Plamenac.

Libero – Galeb Poliklinika Hipokrat 1:2 (9:25, 25:17, 12:15)

Galeb Poliklinika Hipokrat: Bajčeta, Krivokapić, Dragojević, Šabović, Dabanović, Vuksanović, Ćupić, Tomašević, Šćekić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Šaltić, Vlahović.

Libero: M. Tomašević, Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, A. Tomašević, Sredović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Nikšić – Rudar 0:2 (19:25, 12:25)

Nikšić: Stević, Bojić, Vulanović, Marković, Bulajić, Đurović, Nikolić, Milić, Miletić, Đilas.

Rudar: Gazdić, Čakar, Smolović, Vraneš, Novović, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Drnda, Ječmenica, Klačar, Šćepanović.

Herceg Novi – Budućnost 2:0 (25:16, 25:12)

Herceg Novi: Petrović, Ćuhlib, A. Kovačević, N. Petrović, Senić, Bijelović, Baković, Kapor, Nikolić, V. Kovačević, Simić.

Budućnost: M. Ćetković, Stanković, Vučetić, Mišurović, Radulović, Lazović, Vulović, J. Ćetković, Ražnatović, Bjelanović, Matić.

Gimnazijalac – Mediteran Bemax 0:2 (13:25, 11:25)

Gimnazijalac: Ćorović, Mitrović, Bećir, Franović, Bulatović, Rajman, Ćetković, Plamenac.

Mediteran Bemax: Božović, I. Nedović, J. Kovačević, Bajković, Delibašić, Manojlović, Novaković, A. Kovačević, Zvicer, T. Nedović, Vukadin, Zejak, Lučić, Cerović.

Mrkojevići – Top volley 2:0 (25:8, 25:15)

Mrkojevići: Kadić, Škretović, Perazić, Ćatović, Spahija, Bidžur, Vukić, Đurović, A. Ćatović.

Top volley: Adžić, Raičević, Patnjakova, Perišić, Koljenović, Petrović, Baturan, Kovačević, Šljukić, Vujović, Čagorović, Mišović.

Budućnost Capital Plaza – Morača 0:2 (22:25, 22:25)

Budućnost Capital Plaza: Čičić, I. Jovović, Radonjić, Nikolić, I. Stanojević, A. Stanojević, Vuković, L. Jovović, Anđić, Damjanović, Mrđenović, Radojević, Vučinić.

Morača: Martinović, Pavićević, Mijušković, Vidaković, Đurišić, Kankaraš, Rudan, Borović, Koprivica, Janičić, Radunović, Vukanić, Tošić, Kardović.

Top volley – Budućnost Capital Plaza 0:2 (13:25, 20:25)

Top volley: Adžić, Raičević, Patnjakova, Perišić, Koljenović, Petrović, Baturan, Kovačević, Šljukić, Vujović, Čagorović, Mišović.

Budućnost Capital Plaza: Čičić, I. Jovović, Radonjić, Nikolić, I. Stanojević, A. Stanojević, Vuković, L. Jovović, Anđić, Damjanović, Mrđenović, Radojević, Vučinić.

Luka Bar – Libero (25:16,21:25, 15:7)

Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Zeković, Smolović, Gardašević, Džaferović, Raičević, Hodžić, Nedić, Adžić, Zarubica, Knežević, Jovanović.

Libero: M. Tomašević, Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, A. Tomašević, Sredović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Gorštak – Mladost 2:0 (25:12, 25:21)

Gorštak: Tapušković, Obrenović, A. Šćepanović, Abramović, M. Šćepanović, Bulatović, Vuković, Drakul, Dašić, Dožić.

Mladost: Stanišić, Arsić, Mrvaljević, Radošević, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Hercegovac, Stojković, Marić.

Luka Bar – Ivangrad 2011 2:1 (24:26, 25:20, 15:11)

Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Zeković, Smolović, Gardašević, Džaferović, Raičević, Hodžić, Nedić, Adžić, Zarubica, Knežević, Jovanović.

Ivangrad 2011: Popović, Janić, L. Aković, Bogavac, T. Aković, Ralević, Knežević.

Ivangrad 2011 – Gorštak 0:2 (20:25, 13:25)

Ivangrad 2011: Popović, Janić, L. Aković, Bogavac, T. Aković, Ralević, Knežević.

Gorštak: Tapušković, Obrenović, A. Šćepanović, Abramović, M. Šćepanović, Bulatović, Vuković, Drakul, Dašić, Dožić.

Jedinstvo – Nikšić 1:2 (28:26, 21:25, 7:15)

Jedinstvo: Krgović, Jevrić, Žujović, Hadžibegović, Vuletić, Radović, Bošković, Madžgalj, Popović, Balazo, Veličković, Barać.

Nikšić: Stević, Bjelić, Vulanović, Marković, Bulajić, Đurović, Nikolić, Vukićević, Miletić, Đilas.

Rudar – Akademija 2:0 (26:24, 25:21)

Rudar: Gazdić, Čakar, Smolović, Vraneš, Novović, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Drnda, Ječmenica, Klačar, Šćepanović.

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević, Simović.

Mladost – Jedinstvo 0:2 (20:25, 14:25)

Mladost: Stanišić, Arsić, Mrvaljević, Radošević, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Hercegovac, Stojković, Marić.

Jedinstvo: Krgović, Jevrić, Žujović, Hadžibegović, Vuletić, Radović, Bošković, Madžgalj, Popović, Balazo, Veličković, Barać.

Mediteran Bemax – Herceg Novi 2:1 (25:11, 24:26, 15:13)

Mediteran Bemax: Manojlović, Vukadin, Novaković, Božović, J. Kovačević, I. Nedović, Bajković, Delibašić, A. Kovačević, Zvicer, T. Nedović, Zejak, Lučić, Cerović.

Herceg Novi: Petrović, Ćuhlib, A. Kovačević, N. Petrović, Senić, Bijelović, Baković, Kapor, Nikolić, V. Kovačević, Simić.

Akademija – Mrkojevići 2:0 (25:17, 25:21)

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević, Simović.

Mrkojevići: Kadić, Škretović, Perazić, Ćatović, Spahija, Bidžur, Vukić, Đurović, A. Ćatović.

More in Pionirske lige