Opravdana uloga favorita

od Redakcija
290 pregleda

Zora – Stars 3:0 (25:21; 25:22; 25:16)

Ekipa Zore je opravdala ulogu favorita u meču sa Starsom i slavila 3:0. Rezultat po setovima 25:21; 25:22; 25:16. Pomalo opušteno su igrači Zore ušli u meč ,na šta je ukazivao neizvjestan rezultat do samog kraja prvog seta 19:19, koji ipak osvaja Zora 25:21. Stars je veoma dobro počeo i drugi set, odlična igra u odbrani ali i mnogo grešaka protivnika i ovaj set je držao u neizvjesnosti do finiša, međutim nalik prvom i ovaj set ,prije svega iskustvom i većom koncentracijom osvaja ekipa Zore 25:22. Očekivala se mnogo bolja igra Zore u nastavku tj trećem setu, ali sve što se moglo vidjeti jeste glavno oružje Zore, odličan servis. Za razliku od ranije ovaj put svoje umjeće su predstavili Sarić M. i Janković M. uz uvijek fantastičnog Vukčevića Petra. Među igračima Starsa možemo istaći Mandića F. i Živaljević B. koji su pružili dosta dobru partiju.