Odbojkaški savez Crne Gore

Address:19. Decembar br.5 (južna tribina Gradskog stadiona), 81000 Podgorica
Phone:+382 20 665 115
Website:www.oscg.me
BVA

Određene grupe i datumi Balkanijada, Crna Gora učestvuje u svim kategorijama

Danas je u Istanbulu održan sastanak tehničke komisije BVA, na kojem su određeni datumi i mjesta odigravanja Balkanskih prvenstava. Sastanku su prisustvovali Ivan Bošković generalni sekretar OSCG i član tehničke komisije BVA za dvoransku odbojku i Nikola Pješčić, koordinator za odbojku na pijesku OSCG i član tehničke komisije BVA za odbojku na pijesku.

Na sastanku su žrijebane i grupe, a Crna Gora će u dvoranskoj odbojci učestvovati u svim kategorijama:

BVA Kids Festival (dječaci 2005.god i mlađi, djevojčice 2006.god i mlađe) – 01.jun, Novi Sad (Srbija)

U16W (pionirke 2004.god i mlađe) – 02-06.jul ili 03-07.jul, Vrnjacka Banja (Srbija)
GRUPA A: SRBIJA, SJEVERNA MAKEDONIJA, BUGARSKA, CRNA GORA
GRUPA B: TURSKA, GRČKA, RUMUNIJA

U17M (pioniri 2003.god i mlađi) – 02-06.jul, Sofija (Bugarska)
GRUPA A: BUGARSKA, MOLDAVIJA, SRBIJA, GRČKA
GRUPA B: TURSKA, CRNA GORA, RUMUNIJA,

U17W (kadetkinje 2002.god i mlađe) – 20-24.avgust, (BIH, grad će biti saopšten naknadno)
GRUPA A: BOSNA I HERCEGOVINA, GRČKA, SJEVERNA MAKEDONIJA, BUGARSKA
GRUPA B: CRNA GORA, SRBIJA, ALBANIJA
GRUPA C: TURSKA, KOSOVO, RUMUNIJA

U18M (kadeti 2001.god i mlađi) – 06-10.jul, Priština ili Đakovica (Kosovo)

1.opcija TURSKA, CRNA GORA, KOSOVO, ALBANIJA, SJEVERNA MAKEDONIJA, BUGARSKA (jedna grupa, svako sa svakim)

2.opcija (ukoliko Rumunija bude nastupala)

GRUPA A: KOSOVO, RUMUNIJA, CRNA GORA, BUGARSKA

GRUPA B: TURSKA, ALBANIJA, SJEVERNA MAKEDONIJA

U19W (juniorke 2000.god i mlađe) – 29.jun-03.jul, Ankara (Turska)
TURSKA, RUMUNIJA, KOSOVO, SRBIJA, CRNA GORA, SJEVERNA MAKEDONIJA

U20M (juniori 1999.god i mlađi) – 24-28.jun, Tirana ili Drač (Albanija)
GRUPA A: ALBANIJA, CRNA GORA, BOSNA I HERCEGOVINA
GRUPA B: SRBIJA, TURSKA, SJEVERNA MAKEDONIJA
GRUPA C: RUMUNIJA, GRČKA, KOSOVO

U20 Odbojka na pijesku – 17-20.jul, grad će biti saopšten naknadno (Kosovo)

U22 Odbojka na pijesku – 21-23.jul, grad će biti saopšten naknadno (Kosovo)

Seniori Odbojka na pijesku – 27-19.septembar Bursa, (Turska)