Odbojkaški savez Crne Gore

Address:19. Decembar br.5 (južna tribina Gradskog stadiona), 81000 Podgorica
Phone:+382 20 665 115
Website:www.oscg.me
FIVB

Objavljena satnica turnira u Šaoksingu

Svjetska odbojkaška federacija, FIVB, objavila je kompletnu satnicu XII Svjetskog klupskog prvenstva 2018. u konkurenciji odbojkašica, koje će se odigrati 4 – 9. decembra u Šaoksingu u Kini.

Sve utakmice iz Kine direktno će prenositi TV Sport Klub.

Na prvenstvu će igrati 8 klubova: kineski Džeđang, organizator prvenstva, tajlandski Suprim Čonburi, pobednik prvenstva Azije, turski Vakifbank Istanbul, pobjednik CEV Lige šampiona 2018, brazilski Minas Tenis Klub, pobjednik prvenstva Južne Amerike,kao i 4 kluba koja su dobila “specijalne pozivnice” FIVB (wild card), turski Ezačibaši Vitra iz Istanbula, francuski Volero Le Kane, brazilska Praja Klub i kazahstanski Altaj.

SENIORKE – XII SVETSKO KLUPSKO PRVENSTVO 2018. – ŠAOKSING, KINA (4 – 9. DECEMBAR):
A GRUPA:

1. KOLO – UTORAK, 4. DECEMBAR:
MINAS TENIS KLUB (BRA) – VOLERO LE KANE (FRA)  14.00 (7.00)
DžEÐANG (CHN) – VAKIBANK ISTANBUL (TUR)  20.00 (13.00)

2. KOLO – SRIJEDA, 5. DECEMBAR:
VAKIBANK ISTANBUL (TUR) – VOLERO LE KANE (FRA)  14.00 (7.00)
DžEÐANG (CHN) – MINAS TENIS KLUB (BRA)  20.00 (13.00)
3. KOLO – PETAK, 7. DECEMBAR:
VAKIBANK ISTANBUL (TUR) – MINAS TENIS KLUB (BRA)  17.00 (10.00)
DžEÐANG (CHN) – VOLERO LE KANE (FRA)   20.00 (13.00)
B GRUPA:
1. KOLO – UTORAK, 4. DECEMBAR:
SUPRIM ČONBURI (THA) – PRAJA KLUB (BRA)  10.00 (3.00)
EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR) – ALTAJ (KAZ)  17.00 (10.00)
2. KOLO – SRIJEDA, 5. DECEMBAR:
PRAJA KLUB (BRA) – ALTAJ (KAZ) 10.00 (3.00)
SUPRIM ČONBURI (THA) – EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR) 17.00 (10.00)
3. KOLO – PETAK, 7. DECEMBAR:
SUPRIM ČONBURI (THA) – ALTAJ (KAZ) 10.00 (3.00)
PRAJA KLUB (BRA) – EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR)  14.00 (7.00)
SUBOTA, 8. DECEMBAR:
POLUFINALE:
A 1 – B 2  17.00 (10.00)
B 1 – A 2  20.00 (13.00)
RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MJESTA:
A 3 – B 4  10.00 (3.00)
B 3 – A 4  14.00 (7.00)
NEDELJA, 9. DECEMBAR:
FINALE:     20.00 (13.00)
MEČ ZA TREĆE MJESTO:  17.00 (10.00)
MEČ ZA PETO MJESTO:  14.00 (7.00)
MEČ ZA SEDMO MJESTO: 10.00 (3.00)
SENIORKE – FIVB – SVJETSKA KLUPSKA PRVENSTVA – PLASMANI:
XI SP 2017. – KOBE, JAPAN (9 – 14. MAJ):
1. VAKIFBANK ISTANBUL (TUR)
2. REKSONA SESK RIO DE ŽANEIRO (BRA)
3. VOLERO CIRIH (SUI)
4. EZAČIBAŠI ISTANBUL (TUR)
5. DINAMO MOSKVA (RUS)
6. OSASKO SAO PAULO (BRA)
7. NEC RED ROKETS KAVASAKI (JPN)
8. HISAMICU SPRINGS KOBE (JPN)
X SP 2016. – MANILA, FILIPINI (18 – 23. OKTOBAR):
1. EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR)
2. POMI KAZALMAÐORE (ITA)
3. VAKIFBANK ISTANBUL (TUR)
4. VOLERO CIRIH (SUI)
5. REKSONA SESK RIO (BRA)
6. HISAMICU SPRINGS KOBE (JPN)
7. BANGKOK GLAS (THA)
8. PSL MANILA (PHI)
IX SP 2015. – CIRIH, ŠVAJCARSKA (6 – 10. MAJ):
1. EZAČIBAŠI VITRA ISTANBUL (TUR)
2. DINAMO KRASNODAR (RUS)
3. VOLERO CIRIH (SUI)
4. REKSONA ADES (BRA)
5. MIRADOR (DOM)
5. HISAMICU SPRINGS (JPN)
VIII SP 2014. – CIRIH, ŠVAJCARSKA (7 – 11. MAJ):
1. DINAMO KAZANJ (RUS)
2. MOLIKO OSASKO (BRA)
3. SESI SP (BRA)
4. VOLERO CIRIH (SUI)
5. HISAMICU SPRINGS (JPN)
5. ALŽIR GSP (ALG)
VII SP 2013. – CIRIH, ŠVAJCARSKA (9 – 13. OKTOBAR):
1. VAKIFBANK ISTANBUL (TUR)
2. UNILEVER VOLEJ (BRA)
3. GUANDONG EVERGRANDE (CHN)
4. VOLERO CIRIH (SUI)
5. AJOVA AJS (USA)
5. KENIJA PRIZONS (KEN)
VI SP 2012. – DOHA, KATAR (13 – 19. OKTOBAR):
1. SOLIS NESTLE (BRA)
2. RABITA BAKU (AZE)
3. FENERBAHČE ISTANBUL (TUR)
4. LANČERAS DE KATANJO (PUR)
5. BOHAI BANK (CHN)
5. KENIJA PRIZONS (KEN)
V SP 2011. – DOHA, KATAR (8 – 14. OKTOBAR):
1. RABITA BAKU (AZE)
2. VAKIFBANK TTELEKOM ISTABNUL (TUR)
3. SOLIS NESTLE OSASKO (BRA)
4. MIRADOR SANTO DOMINGO (DOM)
5. KENIJA PRIZONS NAJROBI (KEN)
5. ČANG BANGKOK (THA)
IV SP 2010. – DOHA, KATAR (15 – 21. DECEMBAR):
1. FENERBAHČE ISTANBUL (TUR)
2. SOLIS OSASKO (BRA)
3. FOPAPEDRETI BERGAMO (ITA)
4. MIRADOR (DOM)
5. FEDERBARAU (THA)
6. KENIJA PRIZONS (KEN)
III SP 1994. – SAO PAULO, BRAZIL (22 – 27. NOVEMBAR):
1. LEITE MOKA SAO PAULO (BRA)
2. PARMALAT MATERA (ITA)
3. BCN GUARUŽA (BRA)
4. URALOČKA SVERDLOVSK (RUS)
5. KAMAGUEJ (CUB)
6. EKOKLIR SUMIRAÐO (ITA)
II SP 1992. – JEZI, ANKONA I FABRIJANO, ITALIJA (15 – 21. NOVEMBAR):
1. IL MESAÐERO RAVENA (ITA)
2. AKVA DI FJORI MINAS (BRA)
3. URALOČKA JEKATERINBURG (RUS)
4. BRUMEL ANKONA (ITA)
5. KOLGEJT SAO KAETANO (BRA)
6. HITAČI (JPN)
7. KRAJSLER KALIFORNIJAS (USA)
8. POSTA (KEN)
I SP 1991. – SAO PAULO, BRAZIL (8 – 12. MAJ):
1. SADIA SAO PAULO (BRA)
2. KOLGEJT SAO KAETANO (BRA)
3. MLADOST ZAGREB (YUG)
4. OKI VERDI MODENA (ITA)
5. HITAČI (JPN)
6. JOGI ANKONA (ITA)
7. KRAJSLER (USA)
8. POSTA (KEN)