Masoničić: Veliki uspjeh za naš klub

od Jelena
274 pregleda

U subotu, 06. aprila odigrana je utakmica finala Kupa Crne Gore za odbojkašice, u kojoj je ekipa Galeb Poliklinika Hipokrat u neizvjesnom i uzbudljivom meču savladala ekipu Luke Bar rezultatom 3:2.

“I ako u poslednjih par utakmica nismo bili u pravoj formi, znali smo da imamo šanse u finalu Kupa, Luka Bar jeste bila favorit ali smo uspjeli da ih sa nekim taktičkim stvarima iznenadimo. Do sredine drugog seta nismo igrali onako kako smo se dogovorili ali završinica tog drugog seta i ako smo ga osvojila nas je dosta potrošila sto se vidjelu u trećem koji smo prilicno lako izgubili. Mislim da je ključnim momenat meča bio početak četvrtog seta da smo nakon toga uhvatili pravi ritam i do kraja meč odigrala onako kako smo se i dogovorili. Čestitam igračicama i upravi na osvojenom Kupu a posebno bih istakao Tijanu Tvrdišić koja je od sredine trećeg seta igrala sa povrijeđenim skočnim zglobom. Mislim da je ovo veliki rezultat za klub pogotovo ako se ima u vidu da su u postavi koja je zavrsila meč bile 4 kadetkinje, 2 juniorke i samo jedna seniorka. Iskoristio bih priliku da se zahvalim navijačima koji su došli iz Bara da nas podrže i pomognu nam i odbojkaškom klubu Budva na fenomenalnoj orgnizaciji” izjavio je trener ekipe Galeb Poliklinika Hipokrat, Nikola Masoničić.