Connect with us

Reprezentacija

Masoničić odredio konačan spisak juniorki za 1.rundu kvalifikacija

V.D selektora ženske juniorske odbojkaške reprezentacije Crne Gore Nikola Masoničić odredio je konačan spisak odbojkašica za pripreme za 1.rundu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020.

Naše najbolje juniorke na pripremama su od 02.januara u hotelu “Play” u Igalu.

Crna Gora će ugostiti Švedsku, Izrael i Kosovo na turniru 1.runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020, koji će se održati 10-12.januara u Sportskom centru “Igalo”, u Herceg Novom. Crna Gora će igrati redom protiv Kosova, Izraela i Švedske, a sve utakmice naše selekcije biće u terminu od 18:30h.

Selektoru Masoničiću u radu će pomagati pomoćni treneri Marko Blagojević i Tomo Pekić.

TEHNIČARI:

Marija Šušić – Tent, Srbija

Tijana Tvrdišić – Luka Bar

PRIMAČI SERVISA I KOREKTORI:

Marija Tuševljak – Galeb Poliklinika Hipokrat

Ema Uskoković – Blok Aut, Srbija

Simona Petranović – Galeb Poliklinika Hipokrat

Andrea Knežević – Galeb Poliklinika Hipokrat

Nevena Vukčević – Galeb Poliklinika Hipokrat

Majda Čakar – Rudar

SREDNJI BLOKERI:

Tamara Vukoslavčević – Luka Bar

Petra Kostić – Galeb Poliklinika Hipokrat

Lana Savović – Morača

LIBERI:

Lana Labović – Galeb Poliklinika Hipokrat

RASPORED UTAKMICA:

1. RUNDA (10 – 12. JANUAR) – HERCEG NOVI (DVORANA SC IGALO), CRNA GORA:

petak, 10.januar

16h: Izrael – Švedska

18:30h: CRNA GORA – Kosovo

subota, 11.januar

16h: Švedska – Kosovo

18:30h: Izrael – CRNA GORA

nedjelja, 12. januar

16h: Kosovo – Izrael

18:30h: Švedska – CRNA GORA

Plasman u II rundu izboriće dvije prvoplasirane selekcije. Ukoliko Kosovo izbori plasman u II rundu igraće u Italiji bez obzira koje mjesto zauzme.

JUNIORKE – XXVII EP 2020. – KVALIFIKACIJE – 2. RUNDA (23. APRIL – 3. MAJ):

A GRUPA – ITALIJA (30. APRIL – 3. MAJ):

ITALIJA, HOLANDIJA, SLOVENIJA, DRUGOPLASIRANA SELEKCIJA IZ I RUNDE

B GRUPA – SRBIJA (30. APRIL – 3. MAJ):

SRBIJA, BELGIJA, MAĐARSKA, POBJEDNIK I RUNDE KVALIFIKACIJA

C GRUPA – NJEMAČKA (TERMIN ĆE NAKNADNO BITI ODREĐEN):

NJEMAČKA, FRANCUSKA, GRČKA, AUSTRIJA

D GRUPA – SLOVAČKA (23 – 26. APRIL):

SLOVAČKA, BJELORUSIJA, ČEŠKA, UKRAJINA

E GRUPA – POLJSKA (TERMIN ĆE NAKNADNO BITI ODREĐEN):

POLJSKA, BUGARSKA, LETONIJA, ŠPANIJA

F GRUPA – FINSKA (TERMIN ĆE NAKNADNO BITI ODREĐEN):

FINSKA, TURSKA, NORVEŠKA, ESTONIJA

G GRUPA – RUMUNIJA (23 – 26. APRIL):

RUMUNIJA, RUSIJA, DANSKA, ŠVAJCARSKA

More in Reprezentacija